Celkem 2883 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Vikings S05E06 - The Message

V dnešním dílu Ivar a Harald osnují plány útoku na Kattegat. Floki odplouvá na Island. V Anglii se Alfred rozhodne jít na pouť do kláštera, kde působil jeho otec. Biskup Heahmund se musí rozhodnout, co bude dělat. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi KILLERS A RARGB.

Titulky k Blindspot S03E07 - Fix My Present Havoc

Moc se omlouvám za to zdržení, ale vánoční přípravy mi nedovolily moc času u počítače. Tým už ví, co je Hirstová zač, ale nemají žádné důkazy. Dokáže vyřešení dalšího tetování najít důkaz potřebný ke zničení Hirstové? Užijte si díl, který pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Star Wars: The Last Jedi

Pokračování epické vesmírné ságy světa Hvězdných válek, tentokrát s podtitulem Poslední z Jediů, nám odkryje další osudy hrdinů, se kterými jsme se seznámili v předchozí epizodě VII – Síla se probouzí. Titulky pro vás připravil Bladesip. Přejeme příjemnou zábavu. Ať vás provází Síla.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E02 - Not John Marlott

Přinášíme vám titulky k druhé epizodě 2. série seriálu The Frankenstein Chronicles. V tomto díle se tělo Johna Marlotta vydává hledat Daniela Harveyho. Osvojí si novou identitu, nechá se zaměstnat a ve jménu spravedlnosti se vydává hledat pravdu… Titulky pro vás jako vždy přeložil GaRaN_, korekci provedla Clear. Sedí na verzi HDTV SnG. Přejeme pěknou zábavu. Doufáme, že se vám titulky budou líbit a vaše poděkování nás, jako vždy, mile potěší. ;)

Titulky k Major Crimes S06E08 - Conspiracy Theory: Part 3

Přeji všem seriálovým nadšencům hezké a klidné Vánoce. Zde je pro vás třetí pokračování Conspiracy Theory a vyřešení případu se nám začíná jednak rozmotávat, ale druhak se ještě víc zašmodrchá. Příště se to vyřeší úplně, ale taky se ukáže, že scénáristé jsou pěkní hajzlíci, protože nám připravili překvápko, které bych si nedokázala představit ani v nejhorším snu. Tak si užijte tento díl a těšte se (nebo ne) na další. Trošku to sice potrvá, ale já si taky dovolím užít svátky, tak prosím, trpělivost. P.S.: Znova se ptám, copak nám to dělají se Sharon? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám sváteční pohodu.

Titulky k Dirk Gently's Holistic Detective Agency S02E10 - Nice Jacket

Tak co myslíte, konec dobrý, všechno dobré? S desáté epizody vám nic neprozradíme, každopádně se máte na co těšit. Užijte si finální rozuzlení Dirkova případu, který je ve světě seriálu zřejmě poslední. Bohužel seriál pro další sérii prodloužen nebyl. Titulky pro vás opět připravili benny60 a zuzana.mrak.

Titulky k Ekaterina S02E11 - Seriya 11

Po dlouhé době tu má předposlední díl druhé série. Grigorij Potěmkin bojuje proti Turkům a Kateřině se po něm stýská. Po letech ho opět povolá do Petrohradu. Z Německa přicestují do Ruska tři princezny z nichž si má Pavel Petrovič vybrat nevěstu. Titulky pro vás přeložila kvakkv.