Celkem 3579 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k La Brea S03E04 - Fire Storm

V této epizodě vše z doby 10 tisíc let před Kristem prchá před velkým ohněm, který se šíří také směrem k pevnosti. Její obyvatelé se snaží evakuovat a Gavin a spol. dostanou zprávu, kterou potřebují doručit do doku 2021… Gavin, Sam a Ty z doby krátce před prvním závrtem se právě z tohoto roku se snaží dostat do letecké základny v Ladeře… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Hezky se bavte. :)

Titulky k La Brea S03E03 - Maya

Titulky k epizodě Maya pro vás připravily opět Clear a zuzana.mrak. Ty se v době pár týdnů před vznikem závrtu v roce 2021 snaží dostat na svou stranu dalšího spojence, Gavina. S tím to ale tak snadné jako se Samem mít nebude, zároveň se Ty snaží změnit život lidí, které má rád, k lepšímu. Gavin a Sam v době před 10 tisíc let před Kristem se vydávají k letecké základně v Ladeře s cílem najít Mayu Schmidtovou. Narazí ale na minové pole a nejen to… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k La Brea S03E01 - Sierra

Třetí a závěrečná série seriálu La Brea se vrátila a titulky k první epizodě pro vás nachystali BigMarwin, Clear a zuzana.mrak. Září přišli do doby 10 tisíc let před Kristem dinosauři a začnou se prát na mýtině. Gavin se snaží zprovoznit notebook, aby se dostal ke své ženě, Lucas s Veronicou oznámí všem, že čekají potomka… a kdybyste se náhodou v průběhu dílu začali trochu nudit, počkejte na konec epizody. :-)