Blindspot

Mrtvý bod

Žánr
Akční, Krimi, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Kriminální seriál, jehož hlavní hrdinkou je tajemná žena Jane Doe, která se objeví v tašce na Times Square a nic si nepamatuje. Celé tělo má potetované a jedním z nápisů je jméno agenta FBI Kurta Wellera. Každé tetování odhalí část minulosti, kterou se Jane snaží najít.
Titulky pro vás překládají
jeriska03, lukascoolarik

Titulky k Blindspot S02E14 - Borrow or Rob

Trocha osvěžení v podobě další mise s Richem Dotcomem a Bostonem Crabem. Tentokrát se s nimi tým vydá na party na univerzitu, doslova do Alma mater Gorda Envera. Roman si vzpomene na další hroznou věc, kterou na příkaz Shephard udělal. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Přečasy budou. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S02E11 - Droll Autumn, Unmutual Lord

K sobotnímu obědu si můžete pustit další díl Blindspotu. Roman dělá, co může, aby si oživil paměť, ale vzpomíná si jen na trauma ze sirotčince, Jane je z toho zoufalá a s týmem a Keatonem ze CIA (akce Bulharsko, ale nejen tam… ) se pokouší přimět teroristu ke spolupráci. Pattersonová se zatím místo zaslouženého volna snaží rozluštit tetování leoparda. Titulky pro vás jako obvykle připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S02E09 - Why Let Cooler Pasture Deform

Podzimní finále je tady. Co asi je Fáze Dvě? A jak Roman naloží s informací, že Jane přeběhla k FBI a jemu vlastně neustále lže. A kdo je tím informátorem Sandstormu v FBI? Podívejte se sami, jak dopadne díl plný nečekaných zvratů? Podělte se s námi o dojmy z posledního dílu letošního roku. Spoilery prosím nezapomeňte označit, abyste nezkazili díl někomu, kdo ho ještě neviděl. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte a v roce 2017 zase u Blindspotu.

Titulky k Blindspot S02E08 - We Fight Deaths on Thick Lone Waters

V osmém dílu se Jane s Wellerem dostanou v utajení do velkých problémů. Aby toho nebylo málo, k týmu se, snad jen na chvíli, přidá zástupce návladního Weitz, který svého času obvinil Mayfairovou z vraždy. A ani tentokrát nebude příjemný. A jak všechno dopadne, na koho si tentokrát Weitz „zasedne“ , uvidíte v dílu, který pro vás přeložili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S02E06 - Her Spy´s Harmed

Další tetování? Kdepak. Rozmotáváme „černou díru“ ze souboru Mayfairové. Ta zavede Wellera a Nas do Bulharska, kde budou hledat člověka, který vypustil tajné informace NSA na veřejnost. Jane půjde na misi s Romanem, ale opět nepůjde vše podle plánu. A Reade? Ten je v obrovském průšvihu a Zapatová dělá, co může, aby mu pomohla. Titulky pro vás připravila jeriska03. Hezky se bavte.