Blindspot

Mrtvý bod

Žánr
Akční, Krimi, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Kriminální seriál, jehož hlavní hrdinkou je tajemná žena Jane Doe, která se objeví v tašce na Times Square a nic si nepamatuje. Celé tělo má potetované a jedním z nápisů je jméno agenta FBI Kurta Wellera. Každé tetování odhalí část minulosti, kterou se Jane snaží najít.
Titulky pro vás překládají
jeriska03, lukascoolarik

Titulky k Blindspot S02E22 - Lepers Repel

A je tady poslední díl druhé série. Jak to nakonec tedy všechno dopadne? Co chce přesně Shepherd provést? To vše se dozvíte v dnešním dílu. Titulky pro vás celou sérii opět překládali lukascoolarik a jeriska03. Budeme se na vás těšit zase na podzim u třetí série. Hezky se bavte a pěkné léto.

Titulky k Blindspot S02E21 - Mom

Romanovi se začíná vracet paměť a pro Jane se to nevyvíjí dobře. Shepherd začala druhou fázi a vnikla do newyorské pobočky FBI. Na to, jak to dopadne, se můžete podívat už teď. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte a příště nás čeká finále druhé série. Hezkou neděli.

Titulky k Blindspot S02E20 - In Words, Drown I

V hlavní roli tentokrát Tasha, kterou v minulém dílu zatkli. Dostane se do ženské věznice a nebude to tam mít lehké. Mezi Jane a Wellerem se všechno změní. A Pattersonová neudrží nervy na uzdě. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a brzda pokroku jeriska03. Hezky se bavte a moc se omlouvám za zpoždění.

Titulky k Blindspot S02E18 - Senile Lines

Máme pro vás titulky k dalšímu dílu opět před pauzou. Jak asi dopadne předvolání týmu? Prozradím jen, že vyšetřovatelem bude nepříjemný asistent prokurátora Weitz. A všem bude hodně horko, zvlášť je potřeba vyšetřovat další vyluštěné tetování. Užijte si díl a omlouvám se za zdržení, další díl se bude vysílat až 27. dubna. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.