Blindspot

Mrtvý bod

Žánr
Akční, Krimi, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Kriminální seriál, jehož hlavní hrdinkou je tajemná žena Jane Doe, která se objeví v tašce na Times Square a nic si nepamatuje. Celé tělo má potetované a jedním z nápisů je jméno agenta FBI Kurta Wellera. Každé tetování odhalí část minulosti, kterou se Jane snaží najít.
Titulky pro vás překládají
jeriska03, lukascoolarik

Titulky k Blindspot S03E22 - In Memory

Poslední díl 3. série je tady a všechno, co jde, se komplikuje. Část týmu zavede hledání Crawforda do Jihoafrické republiky. A co nás asi čeká ve čtvrté řadě? Na to si počkáme až do podzimu. Hezky se bavte a hezké léto vám přejí lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03, kteří se podíleli na této sérii.

Titulky k Blindspot S03E21 - Defection

Jedeme dál. Nastane horečná snaha zjistit obsah notebooku kmotry Avery, ale hlavně, co, nebo kdo je Romanovým newyorským cílem. Ale Roman má jako vždy všechno vymyšlené až do posledního detailu. A do hry se opět zapojí Shepherd. Podaří se zastavit útok i snahy Crawforda a Romana? Titulky jako obvykle od lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E20 - Let It Go

Konečně jste se dočkali. Začíná finále 3. řady. Poznáme otce Pattersonové, a bude to zajímavá spolupráce. Avery se ozve kmotra, která se stará o pozůstalost po jejím otci. Jenže… Víc prozrazovat nebudu. Snad jen to, že vám dnes doufám, dodám i ty dva zbylé díly. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E19 - Galaxy of Minds

Titulky k 19. dílu jsou už hotové. Roman bojuje se svou minulostí a s tím, jak to asi ovlivní jeho vztah k Blake. Tým zatím zjišťuje, že existuje sonická zbraň, na kterou má zálusk Crawford. A tak opět Roman půjde proti svojí sestře. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E17 - Mum's the Word

Omlouvám se za čekání a děkuji za trpělivost. V předchozím dílu upozornil Roman na galavečer, kde má proběhnout obchod mezi Crawfordem a Bruyerem. Díky vztahů s Crawfordovými pomůže týmu Avery, která bude na chvíli jeho právoplatným členem. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E16 - Artful Dodge

Titulky k dalšímu jsou konečně hotové. Zapatová musí s pravdou ven, že ví o případu Dragonfly. A to není jediná věc, kterou utajila před týmem z FBI. Ale jsou zřejmě věci, které se mezi agenturami neříkají, nebo nesmí. Nicméně tuhle zatajenou informaci jí Pattersonová asi nikdy nezapomene. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E15 - Deductions

Titulky k dalšímu jsou hotové a vy se dozvíte, jak dopadla konfrontace Romana a Crawforda po únosu Blake. Jane a Kurt se snaží získat důvěru Avery, ale nemají to jednoduché. Do řeky se zřítilo letadlo, které patřilo CIA, ale ta by ráda vše ututlala. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.