Celkem 2650 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Americans S05E07 - The Committee on Human Rights

Titulky k nové epizodě seriálu Takoví normální Američané jsou tu. Tentokrát Stan Beeman a jeho parťák Dennis Aderholt rozjíždí novou misi, ze které Stan vytěží maximum. A manželé Jenningsovi představí svou dceru Paige Gabrielovi, který se chystá nadobro vrátit domů. Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, korekce se zhostila Clear. Sedí na verzi SVA, přečasy na další verze budou někdy v průběhu příštího týdne. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S01E08 - Rule #17: Ask the Answer Lady

Dnešní díl GG2D se bude točit převážně kolem Phoebe, kolem jejího žárlení na bývalého manžela Ralfa a předváděčku šperků. Abby přijede na návštěvu její dlouholetá kamarádka Jo a spolu se nečekaně musí postarat o Charlieho, jelikož Jake musí pracovat. Max a Ford si procházejí krizí… Titulky pro vás opět přeložily Burger, Clear a zuzana.mrak, korekci si vzala na triko Clear. Sedí zatím na verzi HDTV KILLERS, titulky na kvalitnější verze opět později přečasujeme. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E03 - The Liar

Titulky k třetímu dílu 5. série, či chcete-li Sequelu seriálu Útěk z vězení jsou tu. Bleskově je pro vás přeložili Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. V dnešním díle se jde konečně „na to“. Šejk světla se chystá vypnout elektřinu ve městě, aby mohl jeho syn spolu s Kanielem Outisem utéct. A nebudou jediní, kdo chtějí ven. Situace se samozřejmě několikrát zkomplikuje a jak to dopadne… to se nechte překvapit. Přejeme příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Major Crimes S05E21 - Shockwave - Part 2

Šmytec. Pátá řada nám skončila. Co se mělo vyřešit, se vyřešilo, ale někdy taky ne. Co mělo vybouchnout, to vybouchlo… no, všechno ne, bohudík, ale stačilo. Koho měli zabásnout, toho zabásli, ale taky ne všechny, kteří by si to zasloužili. Problémy ve vztazích se jakžtakž uhladily, ale jakési nedostatky zůstaly. A kdo měl být povýšen, tak povýšen byl… i nebyl. Tak si to nějak přeberte. Mě se celá řada opět ukrutně líbila, jako všechny před ní, ale já jsem neobjektivní, nesoudný, nekritický fanoušek a milovník seriálu už od prvního dílu Closer, takže můj názor je pouze a jen můj, a nikomu ho nevnucuji. Vždyť komu se seriál nezamlouvá, může přepnout čudlíkem na něco jiného. Co mě na páté řadě lehounce zklamalo, byla taková drobnost, že nebylo zúčtováno se stále unikajícím Strohem, pouze o něm bylo sporadicky mluveno. Ovšem, zase můžeme doufat, že na tohle bude šestá řada, a že se v ní může roztočit pořádný cirkus. A že snad bude ještě letos, a že vůbec bude. Ale jak jsem už zmínila dříve, scénáristům do kebule nevidno. Bůh ví, co si na nás přichystají za překvápka. Jedna z věcí, kterých se obávám, je ta, že se v seriálu bude méně míhat můj oblíbený, stále fešný Fritz Howard, který se nyní vrátil na svou starou pozici šéfa zvláštních operací. Ale třeba se bojím zbytečně a zvláštních operací pod jeho velením bude fůra. Tak si tu obavu (a všechny další) vyženu promptně z hlavy, abych to nepřivolala, páni bohové. Takže, milí zlatí fanoušci seriálu, s tímto seriálem se prozatím loučím, děkuji za trpělivost a přízeň, a těším se na další řadu. Na shledanou, hezkou zábavu, vaše Silcasiles :-) Malinká vysvětlivka pro ty, co to nevěděli (jako třeba já): IED – (Improvised Explosive Device) – označení pro improvizované nástražné výbušné zařízení.

Titulky k The Magicians S02E11 - The Rattening

Titulky k 11. dílu Mágů jsou tady. Na hradě ve Filórii budou mít menší problém s krysami, zatímco Quentin s Julií zavítají někam, kam jednou musí každý z nás. Titulky sedí na verze KILLERS, 720p.KILLERS a přeložil je pro vás náš tým mágů Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča. Rovnou přidáváme i titulky pro verzi WEB-DL. Hezky se bavte.

Titulky k The Americans S05E06 - Crossbreed

Pěkný úterní večer s titulky The Americans… vám přejí Clear a Pirkus, kteří pro vás tuto epizodu přeložili. V dnešním díle se manželé Jeninngsovi dozví nepříjemné zprávy, Philip bojuje se vzpomínkami na své dětství a Elizabeth rozjíždí novou misi v psychiatrické ambulanci. Pěknou zábavu a snad brzy na viděnou u dalšího dílu! :-)

GG2D - garderoba ze 7. epizody

Ještě pro vás máme, jako vždy, ohlédnutí za tím nej oblečením, které jste v sedmé epizodě mohli vidět ;-). Pokud vás zajímá, co je to ta Birkinka, o které mluví Abby s bratrem, čtěte dál. Kabelka Birkin od francouzské návrhářské společnosti Hermés je středně velká kožená kabelka. Jedná se o ručně vyráběnou ikonickou kabelku, která dostala své jméno po herečce a zpěvačce Jane Birkinové. Kabelka je jakýmsi symbolem bohatství a nemá ji opravdu každý. Průměrná cena kabelky se pohybuje kolem miliónu korun. Ty nejdražší kousky pořídíte v ceně převyšující dva miliony korun. Abby ji má skutečně ve skříni, poslední fotografie je z druhé série, kdy kabelku vyvětrá.

Titulky k Blindspot S02E18 - Senile Lines

Máme pro vás titulky k dalšímu dílu opět před pauzou. Jak asi dopadne předvolání týmu? Prozradím jen, že vyšetřovatelem bude nepříjemný asistent prokurátora Weitz. A všem bude hodně horko, zvlášť je potřeba vyšetřovat další vyluštěné tetování. Užijte si díl a omlouvám se za zdržení, další díl se bude vysílat až 27. dubna. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.