American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
American Housewife je rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S01E08 - Westport Cotillion

Westportský společenský ples je událost, na které děti předvedou, co se naučily v kurzech etikety, a rodiče předvedou, co všechno z nich už zapomněli. Tedy konkrétně Katie. Ve jménu vědění, co se děje v životech jejích dětí, je jako správně zainteresovaná matka schopná čehokoliv. Ale ono to dětičkám zas tolik neublíží, spíš naopak. Užijte si osmý díl Westport Cotillion a přeji dobrou zábavu :-). Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E07 - Power Couple

Greg a Katie nám předvedou, jak to chodí v politice. Sice jde jen o školní politiku, PTA (Parent teachers association) je obdoba SRPŠ, ale to je jedno, je to v podstatě stejné, jako v jakékoliv jiné politice na jakékoliv úrovni. Nejdůležitější je všechno okecat a protivníka ukecat. Okecávání je Katieina i Gregova silná stránka, a v ukecávání se jim taky někdy zadaří. U sedmého dílu s názvem Power Couple (Elektrický pár), přeji dobrou zábavu :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E04 - Art Show

Když sedmiletá holčička nakreslí rodinný portrét, málokdy to bývá věrné zobrazení skutečnosti. Maminka si ovšem myslí, že by mohla na výkresu vypadat trochu lépe, když už má být vystaven na očích celému Westportu. A tak Anna-Kat znovu kreslí a kreslí a kreslí… Čtvrtý díl se nazývá „Art Show“, neboli Výstavka. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám hezkou zábavu.

Titulky k American Housewife S01E03 - Westport Zombies

Ve Westportu se konají aktivity, kterým by se Katie nejraději vyhnula. Ale tady jde o přízeň její dcery. Je třeba se utkat s otravnou sousedkou a zúčastnit se běžeckého zombie závodu. Jak jinak by svému dítěti dokázala, že je úžasná matka? U třetího dílu, nazvaného Westport Zombies, přeji dobrou zábavu :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E01 - Pilot

American Housewife je rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků. V hlavní roli uvidíme Katy Mixon, kterou známe ze seriálu Mike and Molly, coby prsatou, věčně zfetovanou sestru Molly. Od té doby nám Katy malinko víc zprsatěla, a i když jí to pořád to sluší, v tomto novém seriálu je to jeden z jejích hlavních problémů. Ale vyrovnává se s tím opět velmi svérázně. V pilotním dílu nás maminka Katie, zčásti metodou vnitřního hlasu, seznámí se svou rodinou, a co všechno obnáší její pozice matky v domácnosti. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám hezkou oddechovou zábavu.