American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Americký rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S02E08 - Gala Auction

Greg se s nadšením jemu vlastním zúčastní rekonstrukce Westportského masakru. Vezme sebou i své dvě dcery a netuší, co mu jedna z nich způsobí. Na Katie opět po nějaké době vybafnou její povinnosti předsedkyně Jarní slavnosti a taktéž netuší, do čeho se to nechala uvrtat. To bude nejspíš taky masakr. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E07 - Family Secrets

Greg je velmi vydivočený z toho, že na Díkůvzdání přijedou jeho rodiče. A má být proč. Jeho kritický, nafoukaný otec je dáreček. Matinka taktéž. Navíc se přihrne i Katiena matinka, a Spencer, kterého pozval Oliver. Díky Anně-Kat vyplave na povrch rodinné tajemství, které nemělo být prozrazeno a Greg bude mít zamotanou hlavu. Katie na rodinné tajemství zareaguje pěkně po svém, tu hned tak něco nerozhází. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S02E06 - The Pig Whisperer

Mnozí z vás si jistě pamatují na film Zaříkávač koní. Tak vězte, že existuje i Zaříkávač prasat, což je název této epizody. Podlehne Greg naléhání Katie, že prase musí pryč, nebo se pochlapí a Hans Gruber zůstane v rodině coby mazlíček? Greg slibuje, že ho patřičně vycvičí. Že by se Katie nechala přemluvit? Né. Nebo jo? Přeji dobrou zábavu. :-) Pozor! Tato verze titulků absolutně nesedí na KILLERS, jen na WEB.x264-TBS a AFG.

Titulky k American Housewife S02E05 - Boo-Who?

A zase je tu Halloween. Od kohopak Ottovi dostanou oblíbenou cedulku „You've Been Booed“ a košík se serepetičkami? Tohle „You've Been Booed“ znamená něco jako Byl jsi vybučen (nebo vypískán), nevím co je správnější, ale to vybučení mi přišlo vhodnější než vypískání, protože celý díl se tam bučí a ne píská :-). Celé je to ovšem myšleno jakože v dobrém, je to znak oblíbenosti, taková americká halloweenská tradice (pokud jsem to správně pochopila). Takže, kdo dostane Bů, je někdo. Užijte si, co všechno se semlelo kolem halloweenských kostýmů a Bů. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S02E04 - The Lice Storm

Rodinu Ottových postihne invaze nevítaných parazitů a přistěhování problematického souseda. Toho si s chutí zahrál George Hamilton, známý americký filmo­vý a televizní he­rec. S breberkami se vypořádá Katie (i když bude její úsilí nejspíš zmařeno) a souseda si pro sebe zabere Oliver, mající k tomu své osobní zištné důvody. Navíc, na „Druhé snídani“ Katie, Angely a Doris se dozvíme parádní novinku. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S02E03 - The Uprising

Katie a Greg mají plné ruce práce s potlačením vzpoury, kterou rozpoutaly jejich děti. Je to o to těžší, že každý potomek ji vyvolal z jiného důvodu. Katie s Gregem musejí sebrat veškerý rodičovský um, aby povstalci opět začali poslouchat. Kromě toho, jak to tak vypadá, mají na starosti ještě dalšího nového člena rodiny, čuníka Hanse Grubera. Hezky se u nich zabydlel. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S02E01 - Back To School

Vítám vás u druhé řady seriálu a rozjela se nám hezkým tempem. Uvidíte všechny členy rodiny, které známe z první řady. Katie si v první epizodě malinko sáhne do svědomí. Uvědomí si, že její averze k westportským matinkám bude z větší části její problém. Rozhodne se veřejně kát, jelikož jí to nynější nepřátelství k matinkám poněkud narušuje plány. Zapojení do kolektivu se jí nejspíš v budoucnu pěkně vymstí, ale neohrožená Katie si s tím určitě nějak poradí. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S01E23 - Can't Hide It Anymore

Katie se rozhodně nenechá uvrtat do něčeho, co ji nebaví, navíc, když ji do toho nutí jedna z westportských matinek. Ve jménu střepání se nechtěné dobrovolné povinnosti je schopna rozjet veliký podfuk, který ovšem praskne díky podrazu z naprosto nečekané strany. Epizodou Can't Hide It Anymore (Už to nelze tajit) končí první řada a můžeme očekávat další, neboť, jak už bylo oznámeno, seriál bude prodloužen. Katy Mixon je moje oblíbená už od doby, kdy hrála v seriálu Mike a Molly věčně sjetou Victoriu, a její nynější seriálový manžel, děti, i její kámošky, ti všichni jsou taky skvělí. Na jejich další vylomeniny se určitě těším. Titulky pro vás překládala Silcasiles a doufám, že jste se všichni bavili stejně dobře jako já. Přeji hezkou zábavu u finálové epizody a na shledanou u druhé řady. :-)