American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Americký rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S02E24 - The Spring Gala

Slavnost, kterou Katie připravovala tak nějak celkem v pohodě levou zadní, a jejíž zorganizování měla skoro zmáknuté, je najednou v troskách. Katie je přesvědčená, že její Jarní Gala sabotují její úhlavní nepřítelkyně z řad matinek. Ale vůbec netuší, že se v pachateli sabotáže trošku mýlí. Ještě, že má svou úžasnou rodinku, super kamarádky a přátele, bez nich by to jen těžko zvládla. Hezky se bavte u poslední epizody druhé řady a můžeme se společně těšit i na třetí, neboť seriál byl prodloužen. :-) Přejme Katy Mixon mateřství bez problémů a hodně energie, aby zvládla pokračovat v „mámování“ i ve třetí řadě. Titulky pro vás překládala Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E23 - Finding Fillion

Jarní Gala už se nám rýsuje. Katie nakonec nezbývá, než se pustit do hledání Nathana Filliona, kterého před školní radou tak nepředloženě slíbila. A, že to bude jako Bollywood a řečený přijede na slonovi. Netřeba připomínat, že jedna z jejích úhlavních nepřítelkyň, Tara, se už předem tetelí blahem, jak Katie při předsedování Jarní slavnosti vybouchne a navěky se před westportskými matinkami znemožní. Jakpak si asi poradí Katie s touhle záležitostí? A jak by asi zareagoval seriálový Castle, kdyby ho neznámá ženština požádala o „drobnou laskavůstku“? Nevydržím to a prozradím, že tenhle předposlední díl je boží :-D. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E22 - Sliding Sweaters

V tomto díle se podíváme „co by bylo, kdyby…“. Katie se má setkat s bývalou kolegyní a řeší závažný problém. Co na sebe. Uvidíme průběh dne ve dvou alternativách. Jaký by byl náš den v růžovém svetru a jaký v modrém? Ať chceme nebo nechceme, to, co si oblečeme (především my ženy), ovlivňuje jak se cítíme a naše chování. U muže, tedy u Grega, je to spíš to, jakého úspěchu a postavení dosáhne v práci. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E21 - It's Not You, It's Me

I když si mnozí rodiče myslí, že jejich děti jsou idioti, kteří by se bez nich nedožili dospělosti, není radno potomkům řídit životy úplně ve všem. Je dobře, že si některé věci zařídí sami podle sebe. A je chvályhodné, že rodiče dětem dokážou přiznat, že se mýlili. Já jsem taky ráda, že jsem se mýlila, a že Katy Mixon i ve svém požehnaném stavu stihla natočit ještě další díly. Druhá řada nekončí a v květnu nás čekají tři určitě úžasné epizody. Vyvrcholením druhé řady přece musí být epochální Jarní slavnost, kterou Katie jako předsedkyně určitě dovede k dokonalosti. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E20 - The Inheritance

Katie a její rodinu oslovila právnička, vyřizující pozůstalost jejich rodinného přítele. Oliver dostane úkol, o kterém netuší, jak se ho má zhostit. A Greg bude před univerzitním výborem obhajovat svou definitivu, z čehož má pořádné bobky. Tohle všechno může dopadnout dobře nebo špatně. A já nic přesnějšího nevyzradím, je třeba se kouknout. :-) Ještě nás čeká další, dvacátý první díl, a já opět netuším, zda bude v této sérii poslední. Předpokládám, že ano, ale mohu se mýlit (jako už po několikáté). Tak to necháme na osudu a na tvůrcích seriálu. Ale jelikož hlavní hvězda, Katy Mixon, v květnu očekává již druhého potomka, moc dílů už asi natočit nestihne. Moc ji obdivuji, jak dokázala první i druhou sérii točit těhotná. První dítě, syna, povila v květnu 2017 a to druhé čeká taky v květnu, v tomto roce. Což znamená, že otěhotněla velice brzy po prvním dítěti. Tak jí přejme, ať vše dobře dopadne a ona i potomci jsou zdraví. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles, a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E19 - It's Hard to Say Goodbye

V této epizodě se potvrdí, že v životě se neděje jenom švanda, nepanuje jen pohodička, ale stávají se i smutné věci. Ale takový je život, my s tím nic nenaděláme a musí se fungovat dál. Nicméně, i při tom smutku nastávají vtipné chvilky a já se už těším, co Katie s rodinkou zase příště vymamlasí. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E18 - The Venue

Jarní slavnost se blíží a Katie, jako předsedkyně, zoufale potřebuje sehnat místo, kde se bude konat. Dokonce se kvůli tomu musí obrátit na svou největší rivalku. Co to všechno způsobí… to uvidíte :-). Opět podotýkám, že Katieiny výchovné metody se mi zamlouvají a také, jak vidno, nesou své ovoce. Alespoň u nejmladší ratolesti, Anny-Kat. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E17 - All Coupled Up

Tento díl je o tom, jak to chodí v párech. Musím říct, že Katieiny výchovné metody se mi od začátku seriálu zamlouvají a názorný příklad, který použili s Gregem v této epizodě, mě přímo nadchnul. Není nad to, předvést svému nezdárnému dítku jak to vypadá, když dělá, co se nemá. A jelikož Katie asi nestačí vychovávat tři ratolesti, přibere si ještě jednoho, momentálně bezprizorného nevychovance. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E16 - Field Day

Po delší olympiádové pauze přichází šestnáctý díl druhé řady. A také se v něm budou konat prestižní závody. Každé jaro vypukne na základní škole ve Westportu takzvaný Polní den, kde týmy matek a dcer soutěží v různých disciplínách. Jak si povede Katie s Annou-Kat? A nesoutěží jen ženy. I Greg se zapojí a přidá se k němu Taylořin fešák Trip. A dopadne to parádně. :-O Tak to zatím vypadá, že druhá řada bude mít skutečně devatenáct dílů. Za případné změny neručím a budu to průběžně sledovat. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E15 - The Mom Switch

Nastala chvíle, kdy má Katie své rodiny už plné kecky, tak vypne čudlík „máma“ a jde se odreagovat do svého oblíbeného útočiště. Děti nechá na starost sousedce Viv, protože Greg má jiný úkol. Viv si pohrává s myšlenkou, že si pořídí potomka a tímto si míní trénovat roli rodiče. Z tohoto dílu plyne poučení, že když máma něco nařídí, má se to udělat hned. Jinak to má dalekosáhlé následky. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. Edit: 14/2/18: Teď jsem zjistila, že E15 ještě nebyla poslední epizoda druhé řady. Předtím (ani teď) jsem nikde nenašla, kolik má vlastně druhá řada epizod. E16 se má vysílat 28. února, dále je na IMDb uvedena E19, ta má být v průběhu 2018. No, info nám dávají po kapkách a já dopředu nevím dne ani hodiny. Takže oprava toho, co jsem psala dříve, ještě se neloučíme. :-)