American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
American Housewife je rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S01E23 - Can't Hide It Anymore

Katie se rozhodně nenechá uvrtat do něčeho, co ji nebaví, navíc, když ji do toho nutí jedna z westportských matinek. Ve jménu střepání se nechtěné dobrovolné povinnosti je schopna rozjet veliký podfuk, který ovšem praskne díky podrazu z naprosto nečekané strany. Epizodou Can't Hide It Anymore (Už to nelze tajit) končí první řada a můžeme očekávat další, neboť, jak už bylo oznámeno, seriál bude prodloužen. Katy Mixon je moje oblíbená už od doby, kdy hrála v seriálu Mike a Molly věčně sjetou Victoriu, a její nynější seriálový manžel, děti, i její kámošky, ti všichni jsou taky skvělí. Na jejich další vylomeniny se určitě těším. Titulky pro vás překládala Silcasiles a doufám, že jste se všichni bavili stejně dobře jako já. Přeji hezkou zábavu u finálové epizody a na shledanou u druhé řady. :-)

Titulky k American Housewife S01E22 - Dude, Where's My Napkin?

Krutá jsou rána opilcova. Zvlášť, když má člověk okno jak vrata a při krutém střízlivění se mu po nějaké době vybavují záblesky vzpomínek. Co dělal, co komu udělal, co mu kdo udělal, co komu řekl, co komu slíbil. A ti střízliví si to pamatují, připomínají vám to, a ještě si třeba pro zpestření něco přibásní. A tohle se prosím stalo Gregovi a Katie, jinak vzorným, běžně neflámujícím rodičům. Tedy, hlavně Gregovi, tomu se okno přihodilo poprvé. Taky je z toho patřičně perplex. Katie trošku méně, protože ta má s pařením a okny jakés takés zkušenosti z ranějšího mládí. Ale přesto jí tento úlet způsobí problémy. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. S přimhouřením oka sedí také na FLEET :-)

Titulky k American Housewife S01E21 - The Club

V tomto díle řeší Katie obtížné dilema. Má se kvůli své oblíbené ratolesti svléknout do plavek a vystavit se kritickým pohledům westportských matinek nebo ne? U bazénu ve westportském klubu se totiž nevyskytuje žádná osoba ženského pohlaví, která by měla tak ženskou postavu jako Katie. Jsou to samé šlang tajle, jako by byly naklonované z nějaké figuríny z výkladní skříně luxusního butiku. Nelze je od sebe rozeznat, jsou jedna jak druhá. Katie z toho sice má mindrák, ale statečně to překoná kvůli své dceři. A já si upřímně myslím, že mindrák měla zbytečně, protože je na ni radost pohledět. Koukat se neustále jen na regiment barbín je docela zívačka. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu a hezký estetický zážitek.

Titulky k American Housewife S01E17 - Other People's Marriages

Katie nikdy neodolá pokušení montovat se druhým do jejich vztahů. Tentokrát je to opět Viv, na kterou se zaměří. Světe div se, uvidíme Vivina stále nepřítomného manžela. Připadal mi jako Columbova manželka, mluvilo se o něm a nikdy nebyl vidět. Ale o nic jsme nepřišli, není to persóna k pomilování. Při tom všem, se řeší problém neposlouchajících harantů. Ach, zlatý učitel Igor Hnízdo! Ovšem Gregova metoda má taky mé sympatie. Nastává jakási pauza, další díl jsem zahlédla v programu 4. dubna. První řada má mít podle IMDb 23 dílů. Takže prozatím nashle :-) Titulky přeložila a dobrou zábavu přeje Silcasiles.

Titulky k American Housewife S01E16 - Bag Lady

Když máma Katie nechá ostatní, ať si sami řídí své životy bez jejího zasahování, nějakou dobu jim všechno jde jako po másle. Ale po čase všichni zjistí, že se bez její pomoci neobejdou. Ale ani ona bez té jejich. Prostě jako tým jsou nejlepší. A co s tím mají co dělat ty pytle, když se tato epizoda jmenuje „Bag Lady“, čili „Pytlová dáma“ nebo taky „houmlesačka“? No, tak o pytle na odpadky tam taky jde. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)