American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Americký rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S02E17 - All Coupled Up

Tento díl je o tom, jak to chodí v párech. Musím říct, že Katieiny výchovné metody se mi od začátku seriálu zamlouvají a názorný příklad, který použili s Gregem v této epizodě, mě přímo nadchnul. Není nad to, předvést svému nezdárnému dítku jak to vypadá, když dělá, co se nemá. A jelikož Katie asi nestačí vychovávat tři ratolesti, přibere si ještě jednoho, momentálně bezprizorného nevychovance. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E16 - Field Day

Po delší olympiádové pauze přichází šestnáctý díl druhé řady. A také se v něm budou konat prestižní závody. Každé jaro vypukne na základní škole ve Westportu takzvaný Polní den, kde týmy matek a dcer soutěží v různých disciplínách. Jak si povede Katie s Annou-Kat? A nesoutěží jen ženy. I Greg se zapojí a přidá se k němu Taylořin fešák Trip. A dopadne to parádně. :-O Tak to zatím vypadá, že druhá řada bude mít skutečně devatenáct dílů. Za případné změny neručím a budu to průběžně sledovat. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E15 - The Mom Switch

Nastala chvíle, kdy má Katie své rodiny už plné kecky, tak vypne čudlík „máma“ a jde se odreagovat do svého oblíbeného útočiště. Děti nechá na starost sousedce Viv, protože Greg má jiný úkol. Viv si pohrává s myšlenkou, že si pořídí potomka a tímto si míní trénovat roli rodiče. Z tohoto dílu plyne poučení, že když máma něco nařídí, má se to udělat hned. Jinak to má dalekosáhlé následky. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. Edit: 14/2/18: Teď jsem zjistila, že E15 ještě nebyla poslední epizoda druhé řady. Předtím (ani teď) jsem nikde nenašla, kolik má vlastně druhá řada epizod. E16 se má vysílat 28. února, dále je na IMDb uvedena E19, ta má být v průběhu 2018. No, info nám dávají po kapkách a já dopředu nevím dne ani hodiny. Takže oprava toho, co jsem psala dříve, ještě se neloučíme. :-)

Titulky k American Housewife S02E14 - Midlife Crisis

Chtěli byste mít dítko, které je posedlé svými známkami a nemá jiné zájmy než studium a školu? Mnozí určitě ano, ale Katie tohle u Olivera vadí, a míní to změnit. Dokonce pasuje Taylor na psychologa, aby mu vysvětlila, jak kašlat na školu a dostat ji z hlavy. Když ani to nepomáhá, vezme to Katie do svých rukou. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S02E10 - Blue Christmas

Mrzí mě, že jsem tento vánoční díl nestihla o Vánocích, ale zase si je takhle můžete trošku připomenout. :-) Katie tvrdošíjně trvá na svých zavedených vánočních tradicích a nikomu nechce dovolit je porušit. Až když je postavena před zásadní životní událost, přehodnotí své názory. Teď už plánuji pokračovat svým obvyklým šnečím tempem na dalších dílech. A bude jich celkem patnáct (alespoň podle IMDb). Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S02E08 - Gala Auction

Greg se s nadšením jemu vlastním zúčastní rekonstrukce Westportského masakru. Vezme sebou i své dvě dcery a netuší, co mu jedna z nich způsobí. Na Katie opět po nějaké době vybafnou její povinnosti předsedkyně Jarní slavnosti a taktéž netuší, do čeho se to nechala uvrtat. To bude nejspíš taky masakr. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.