American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Americký rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S03E10 - Saving Christmas

Je tu konečně vánoční epizoda, ve které přijede na návštěvu táta Katie. A pro milovníky seriálů to není nikdo neznámý. Neboť, kdo z nás by neznal Bobbyho z Dallasu nebo Franka z Kroku za krokem. Musím říct, že Patrick Duffy se mi líbí i jako děda Marty. Nyní uvidíme, co se stane, když se setká s Katieinou mámou, se kterou měli dříve poněkud neharmonické manželství. Jestlipak to bude prů…švih? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem kouzelné vánoční svátky, veselého Silvestra, šťastný Nový rok a úspěšný celý rok 2019. :-) Na pokračování třetí řady si musíme počkat do 5. 2. 2019 .

Titulky k American Housewife S03E09 - Highs And Lows

Katie se stýská po pocitech, které mívala, když se jako mladice zamilovávala a odmilovávala. Po tom radostném vzrušení, když začínala nová láska, i po tom smutnění, když to skončilo. Ale přijde na to, že tyhle pocity z jejího života vůbec nezmizely. Že ty vzestupy a pády, prožívá neustále, jen si je vlastně neuvědomuje. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S03E07 - The Code

Co může znamenat pár nevinných číslíček? Pro někoho pěkný problém. V tomto díle se nejen kvůli kódu vyskytují hádky, intriky, rozchody, neúspěchy, ale také smíření, porozumění, láska a švanda. No prostě je tam všechno, co má v sitcomu být, včetně oblíbeného „miluji tě a já tebe taky“. Chybí snad jen nějaký šťavnatý mord, ale to asi radši ne, na to jsou jiné seriály. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S03E06 - Body Image

Zdravá výchova Katieiných dětí je ohrožena díky názorům Katieiny matinky. Taktéž je narušeno Gregovo soukromí a klid doma i v práci. Na tom se podílejí jak Katieina matinka, tak Gregův potrhlý asistent Grant. A samotnou Katie pěkně vytáčí… no, kdo jiný, než Chloe Brown Muellerová. Upřímně, mně by tahle kravka taky pěkně lezla krkem. Poradí si s ní Katie jako obvykle? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S03E04 - Enemies: An Otto Story

Na scénu opět přichází Katieina úhlavní nepřítelkyně Chloe Brown Muellerová. Katie netušila, co způsobí Anně-Kat, když se s Chloe opět dostane do sporu. Greg si oblíbil Taylořina Tripa a nelíbí se mu, že se Taylor stýká i s jiným klukem. A Oliver, ten se chová jako spratek, aby rodičům ruply nervy a vyrazili ho z domu. Prostě taková normální rodinka. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S03E02 - Here We Go Again

Katie řeší velké dilema, zda bude moci dělat svou práci na plný úvazek, aniž by děti v její nepřítomnosti zvlčily. Také se v tomto díle hodně řeší čůrání nejméně tří bytostí (prozradím, že jedna z nich je pes). Je zajímavé kolik tato běžná potřeba může nadělat problémů. Hezky se bavte u druhé epizody třetí řady. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S03E01 - Mom Guilt

Začala třetí sezóna American Housewife. V životě Katie a její rodiny nastávají veliké změny. Po velmi dlouhé pauze nastupuje do práce, dychtivě a natěšeně, ale její radost je kalena pocitem viny, že nechává své děti větší část dne bez láskyplné mateřské péče. Začíná jí honička, kterou zná každá pracující máma. Naštěstí má Grega, který ji v tom samozřejmě nenechá samotnou. Hezky se bavte u první epizody třetí řady. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-)