American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
American Housewife je rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S02E03 - The Uprising

Katie a Greg mají plné ruce práce s potlačením vzpoury, kterou rozpoutaly jejich děti. Je to o to těžší, že každý potomek ji vyvolal z jiného důvodu. Katie s Gregem musejí sebrat veškerý rodičovský um, aby povstalci opět začali poslouchat. Kromě toho, jak to tak vypadá, mají na starosti ještě dalšího nového člena rodiny, čuníka Hanse Grubera. Hezky se u nich zabydlel. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S02E01 - Back To School

Vítám vás u druhé řady seriálu a rozjela se nám hezkým tempem. Uvidíte všechny členy rodiny, které známe z první řady. Katie si v první epizodě malinko sáhne do svědomí. Uvědomí si, že její averze k westportským matinkám bude z větší části její problém. Rozhodne se veřejně kát, jelikož jí to nynější nepřátelství k matinkám poněkud narušuje plány. Zapojení do kolektivu se jí nejspíš v budoucnu pěkně vymstí, ale neohrožená Katie si s tím určitě nějak poradí. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S01E23 - Can't Hide It Anymore

Katie se rozhodně nenechá uvrtat do něčeho, co ji nebaví, navíc, když ji do toho nutí jedna z westportských matinek. Ve jménu střepání se nechtěné dobrovolné povinnosti je schopna rozjet veliký podfuk, který ovšem praskne díky podrazu z naprosto nečekané strany. Epizodou Can't Hide It Anymore (Už to nelze tajit) končí první řada a můžeme očekávat další, neboť, jak už bylo oznámeno, seriál bude prodloužen. Katy Mixon je moje oblíbená už od doby, kdy hrála v seriálu Mike a Molly věčně sjetou Victoriu, a její nynější seriálový manžel, děti, i její kámošky, ti všichni jsou taky skvělí. Na jejich další vylomeniny se určitě těším. Titulky pro vás překládala Silcasiles a doufám, že jste se všichni bavili stejně dobře jako já. Přeji hezkou zábavu u finálové epizody a na shledanou u druhé řady. :-)

Titulky k American Housewife S01E22 - Dude, Where's My Napkin?

Krutá jsou rána opilcova. Zvlášť, když má člověk okno jak vrata a při krutém střízlivění se mu po nějaké době vybavují záblesky vzpomínek. Co dělal, co komu udělal, co mu kdo udělal, co komu řekl, co komu slíbil. A ti střízliví si to pamatují, připomínají vám to, a ještě si třeba pro zpestření něco přibásní. A tohle se prosím stalo Gregovi a Katie, jinak vzorným, běžně neflámujícím rodičům. Tedy, hlavně Gregovi, tomu se okno přihodilo poprvé. Taky je z toho patřičně perplex. Katie trošku méně, protože ta má s pařením a okny jakés takés zkušenosti z ranějšího mládí. Ale přesto jí tento úlet způsobí problémy. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. S přimhouřením oka sedí také na FLEET :-)

Titulky k American Housewife S01E21 - The Club

V tomto díle řeší Katie obtížné dilema. Má se kvůli své oblíbené ratolesti svléknout do plavek a vystavit se kritickým pohledům westportských matinek nebo ne? U bazénu ve westportském klubu se totiž nevyskytuje žádná osoba ženského pohlaví, která by měla tak ženskou postavu jako Katie. Jsou to samé šlang tajle, jako by byly naklonované z nějaké figuríny z výkladní skříně luxusního butiku. Nelze je od sebe rozeznat, jsou jedna jak druhá. Katie z toho sice má mindrák, ale statečně to překoná kvůli své dceři. A já si upřímně myslím, že mindrák měla zbytečně, protože je na ni radost pohledět. Koukat se neustále jen na regiment barbín je docela zívačka. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu a hezký estetický zážitek.