American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
American Housewife je rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S01E17 - Other People's Marriages

Katie nikdy neodolá pokušení montovat se druhým do jejich vztahů. Tentokrát je to opět Viv, na kterou se zaměří. Světe div se, uvidíme Vivina stále nepřítomného manžela. Připadal mi jako Columbova manželka, mluvilo se o něm a nikdy nebyl vidět. Ale o nic jsme nepřišli, není to persóna k pomilování. Při tom všem, se řeší problém neposlouchajících harantů. Ach, zlatý učitel Igor Hnízdo! Ovšem Gregova metoda má taky mé sympatie. Nastává jakási pauza, další díl jsem zahlédla v programu 4. dubna. První řada má mít podle IMDb 23 dílů. Takže prozatím nashle :-) Titulky přeložila a dobrou zábavu přeje Silcasiles.

Titulky k American Housewife S01E16 - Bag Lady

Když máma Katie nechá ostatní, ať si sami řídí své životy bez jejího zasahování, nějakou dobu jim všechno jde jako po másle. Ale po čase všichni zjistí, že se bez její pomoci neobejdou. Ale ani ona bez té jejich. Prostě jako tým jsou nejlepší. A co s tím mají co dělat ty pytle, když se tato epizoda jmenuje „Bag Lady“, čili „Pytlová dáma“ nebo taky „houmlesačka“? No, tak o pytle na odpadky tam taky jde. Titulky přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S01E14 - Time For Love

Ach, ten Valentýn, svátek zamilovaných. Každý si projevy lásky představuje jinak. Greg má rád velká gesta, Katie je samozřejmě nemůže ani cítit. Teď jde o to, jak je každý z nich ochotný respektovat přání toho druhého. Ale protože se oba pořád hodně milují, komunikace jim nečiní potíže. Vždy se nakonec nějak domluví. Ve čtrnácté epizodě, věnované Dni svatého Valentýna, se vyskytuje pár nečekaných vraceček ke stejným momentům dne, abychom viděli, co se přesně dělo. Přeji dobrou zábavu. :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi SVA.

Titulky k American Housewife S01E13 - Then And Now

Co dělat, když vám necitelný domácí chce prodat dům nad hlavou? I když Katie pořád nemá pocit, že do města zapadá, ti ostatní z rodiny jsou přizpůsobivější, a už se jim nikam stěhovat nechce. Netřeba se děsit, i tato situace se nakonec nějak vyřeší. Ve třinácté epizodě, nazvané Then And Now (Tenkrát a teď), se párkrát jukneme do minulosti.

Titulky k American Housewife S01E12 - Surprise

Překvapit někoho proti jeho vůli chce notnou dávku fantazie, odvahy a odhodlání. Katie nechybí ani jedno. Můžete ji od něčeho mermomocí odrazovat, ale ona stejně udělá, co si usmyslí. Ale vymysleli to s Gregem pěkně. Asi ten nápad taky někdy použiju. Přeji dobrou zábavu u dvanáctého dílu s názvem Surprise (Překvapení). :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E11 - The Snowstorm

Hurá, jede se tábořit. Co na tom, že je zima. Skauty přece nic neodradí. Počasí někdy veškeré plány zhatí, ale pravému skautovi ani tohle neubere nadšení. A na lekci rodinné sounáležitosti se hodí jakákoliv situace. Přeji dobrou zábavu u jedenáctého dílu s názvem The Snowstorm (Sněhová kalamita). :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E10 - The Playdate

Když se potomek projeví coby malý chmaták, je třeba tuto neřest utnout hned v zárodku. Katie a Greg to vyřeší po svém, a ještě z toho vytěží výhody pro sebe. Nicméně, stejně jsou nakonec vyvedeni z míry. Přeji dobrou zábavu u desáté epizody. :-) Titulky přeložila Silcasiles a POZOR! Tentokrát jsou titulky na verzi KILLERS, protože u verze FLEET je příliš brzy useknutý konec a chybí v ní poslední dvě věty.