American Housewife

Žánr
Komedie, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
American Housewife je rodinný seriál o houževnaté, rezolutní a v podstatě obyčejné mamince, která se s rodinou přestěhovala do bohatého města, plného dokonalých hospodyněk a jejich dokonalých potomků.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k American Housewife S01E14 - Time For Love

Ach, ten Valentýn, svátek zamilovaných. Každý si projevy lásky představuje jinak. Greg má rád velká gesta, Katie je samozřejmě nemůže ani cítit. Teď jde o to, jak je každý z nich ochotný respektovat přání toho druhého. Ale protože se oba pořád hodně milují, komunikace jim nečiní potíže. Vždy se nakonec nějak domluví. Ve čtrnácté epizodě, věnované Dni svatého Valentýna, se vyskytuje pár nečekaných vraceček ke stejným momentům dne, abychom viděli, co se přesně dělo. Přeji dobrou zábavu. :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi SVA.

Titulky k American Housewife S01E13 - Then And Now

Co dělat, když vám necitelný domácí chce prodat dům nad hlavou? I když Katie pořád nemá pocit, že do města zapadá, ti ostatní z rodiny jsou přizpůsobivější, a už se jim nikam stěhovat nechce. Netřeba se děsit, i tato situace se nakonec nějak vyřeší. Ve třinácté epizodě, nazvané Then And Now (Tenkrát a teď), se párkrát jukneme do minulosti.

Titulky k American Housewife S01E12 - Surprise

Překvapit někoho proti jeho vůli chce notnou dávku fantazie, odvahy a odhodlání. Katie nechybí ani jedno. Můžete ji od něčeho mermomocí odrazovat, ale ona stejně udělá, co si usmyslí. Ale vymysleli to s Gregem pěkně. Asi ten nápad taky někdy použiju. Přeji dobrou zábavu u dvanáctého dílu s názvem Surprise (Překvapení). :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E11 - The Snowstorm

Hurá, jede se tábořit. Co na tom, že je zima. Skauty přece nic neodradí. Počasí někdy veškeré plány zhatí, ale pravému skautovi ani tohle neubere nadšení. A na lekci rodinné sounáležitosti se hodí jakákoliv situace. Přeji dobrou zábavu u jedenáctého dílu s názvem The Snowstorm (Sněhová kalamita). :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E10 - The Playdate

Když se potomek projeví coby malý chmaták, je třeba tuto neřest utnout hned v zárodku. Katie a Greg to vyřeší po svém, a ještě z toho vytěží výhody pro sebe. Nicméně, stejně jsou nakonec vyvedeni z míry. Přeji dobrou zábavu u desáté epizody. :-) Titulky přeložila Silcasiles a POZOR! Tentokrát jsou titulky na verzi KILLERS, protože u verze FLEET je příliš brzy useknutý konec a chybí v ní poslední dvě věty.

Titulky k American Housewife S01E08 - Westport Cotillion

Westportský společenský ples je událost, na které děti předvedou, co se naučily v kurzech etikety, a rodiče předvedou, co všechno z nich už zapomněli. Tedy konkrétně Katie. Ve jménu vědění, co se děje v životech jejích dětí, je jako správně zainteresovaná matka schopná čehokoliv. Ale ono to dětičkám zas tolik neublíží, spíš naopak. Užijte si osmý díl Westport Cotillion a přeji dobrou zábavu :-). Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.

Titulky k American Housewife S01E07 - Power Couple

Greg a Katie nám předvedou, jak to chodí v politice. Sice jde jen o školní politiku, PTA (Parent teachers association) je obdoba SRPŠ, ale to je jedno, je to v podstatě stejné, jako v jakékoliv jiné politice na jakékoliv úrovni. Nejdůležitější je všechno okecat a protivníka ukecat. Okecávání je Katieina i Gregova silná stránka, a v ukecávání se jim taky někdy zadaří. U sedmého dílu s názvem Power Couple (Elektrický pár), přeji dobrou zábavu :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi FLEET.