Almost Human

Já a robot

Žánr
Drama, Sci-fi
Roky vysílání
2013 - 2014
Obsah
Americký kriminální sci-fi seriál od tvůrců J. J. Abramse, J. H. Wymana a Bryana Burka z blízké budoucnosti. V roce 2048 došlo k nekontrolovanému rozvoji vědy a technologie, což způsobilo nárůst kriminality až o 400 %. Policejní složky musí na tuto změnu zareagovat a každý lidský strážník má k sobě lidem podobného androida. John Kennex (Karl Urban) má důvod těmto robotům nevěřit, kvůli jednomu z nich ztratil bývalého parťáka a přišel o nohu. Možná proto dostal k sobě starší model androida, který už byl jinak vyřazen z provozu, který se podobá lidem víc, než jeho novější verze.
Titulky pro vás překládají
Jolinar, mikefk a Miki226

Titulky k Almost Human S01E13 - Straw Man

A máme tu poslední díl první řady seriálu Almost Human! Nebudu tentokrát vytahovat ani špetičku nějakých spoilerů, můžete se na díl hned vrhnout. Za všechny, kteří se na titulcích se mnou podíleli (badboy.majkl, jeriska03, Jolinar, mikefk, Miki226), děkuji fanouškům za přízeň a doufám, že se setkáme u další řady. Bavte se :)

Titulky k Almost Human S01E12 - Beholder

Máme tu předposlední díl Almost Human. Titulky k němu přeložila tradiční parta ve složení Jolinar, mikefk a Miki226. A co nás dnes čeká? Lidé s mindráky týkajícími se jejich vzhledu si přijdou na své. Líbí se vám oči vaší kolegyně? Toužíte mít perfektní nos jako váš kamarád? S novou technologií v plastické chirurgii se vám přání může splnit. Cena za dokonalost je ale vysoká. Dorian se stále vrtá Johnovi v osobním životě, samozřejmě k Johnově nelibosti. Ten stále pokukuje po detektivovi Stahlové, ta mu ale připraví nemilé překvapení. Znovu uslyšíme o chromech a o Zdi. Snad se později dozvíme víc. Přejeme hezkou zábavu :)

Titulky k Almost Human S01E11 - Disrupt

První řada sci-fi seriálu Almost Human se nám pomalu chýlí ke konci, ale zdá se, že se nám objevuje víc otázek než odpovědí. Co je zač ona Zeď, o které jsme se dozvěděli v 9. epizodě? Jak to vypadá s Insyndikátem? Jak to bylo s Annou, Johnovou bývalou přítelkyní? V 11. díle vyvstane otázka další: Dorian má vzpomínky z dětství? Jak je to možné? Tak než začnete nad těmito záhadami přemýšlet, podívejte se na dnešní díl, ve kterém uvidíte, jak se pokročilá technologie může obrátit proti nám. A nezvrátí to ani holografický sluha s příšerným účesem. Titulky pro vás tentokrát přeložili jeriska03, mikefk a Miki226, korekci provedla Jolinar. Hezkou zábavu :)

Titulky k Almost Human S01E10 - Perception

O co dnes půjde? O úplně husťáckou drogu, se kterou (jako s každou) si není radno zahrávat. Taky zjistíme, že za těch pár let už se nebude geneticky modifikovat jen kukuřice, ale i lidé. Inu, podívejte se sami. Titulky pro vás přeložili jako obvykle Jolinar, mikefk a Miki226. Přejeme vám hezkou zábavu :)

Titulky k Almost Human S01E09 - Unbound

Po delší pauze tu máme další díl Almost Human. Přeložili ho pro vás Jolinar a mikefk. V dnešním díle to bude samý robot. Kromě Doriana a všudypřítomných MX to bude i kyklopoidní robot a sexy androidka, která si mění tělo jako ponožky a ráda zabíjí na potkání. Dorian se dozví zase něco málo ze své minulosti (a možná i budoucnosti), Rudy se setká se svým profesním idolem a John tak trochu zkazí dětem prohlídku policejní stanice. Užijte si díl :)

Titulky k Almost Human S01E08 - You Are Here

V dnešním díle naše oddělení řeší záhadnou smrt způsobenou ještě záhadnější zbraní. Vypadá to totiž, že se zbraňová technologie a obchod se zbraněmi posunuly hrozivě zas o něco dál. John s Dorianem musí ochránit přítelkyni oběti, té se ale jejich způsob ochrany příliš nezamlouvá a chce vše vzít do vlastních rukou. Kdo nakonec komu lhal, či nelhal a kdo koho vlastně chránil? Uvidíte. Titulky pro vás jako vždy připravili Jolinar, mikefk a Miki226. Přejeme hezkou zábavu.

Titulky k Almost Human S01E07 - Simon Says

A po Vánocích tu máme další díl Almost Human! Tentokrát to bude pěkně lítat. Všechno. Dorianovi budou lítat emoce, sem tam přeletí nějaká část těla a detektiv Kennex se ocitne v pořádné prekérce. Samozřejmě kvůli psychopatovi. Kromě toho musí John vyřešit, jak umlčet Dorianovy prosby o soukromé bydlení. Jak to dopadne? Podívejte se! Titulky pro vás připravila tradiční skvadra Jolinar, mikefk a Miki226, Příjemnou podívanou! :)

Titulky k Almost Human S01E06 - Arrhythmia

Je tu poslední díl Almost Human v tomto roce. Titulky pro vás přeložili opět Jolinar, mikefk a Miki226. V dnešním díle si trochu zaobchodujeme s orgány, ale pro větší srandu to posuneme ještě dál, protože zoufalství a nelidskost prostě nezná hranic. Dorian se setká s „kámošem“ a trochu se dozvíme, jak to bylo s těmi „emocionálně nestabilními“ jedinci modelu DRN.

Titulky k Almost Human S01E05 - Blood Brothers

Přinášíme vám titulk k dalšímu dílu Almost Human. Vyrobilo je pro vás tradiční trio Jolinar, mikefk a Miki226. Dnes musí John s Dorianem chránit důležitou svědkyni v případu vraždy. Jí samotné totiž někdo usiluje o život poté, co na rozdíl od druhé svědkyně unikla smrti jen o vlásek. Kapitán Maldonadová má o vrahovi jasno, ale jak by to mohl udělat, když v době, kdy byla druhá svědkyně zavražděná, seděl v soudní síni? To uvidíte v dnešním díle. My vám přejeme hezkou zábavu :)

Titulky k Almost Human S01E04 - The Bends

Přinášíme vám titulky k dalšímu dílu seriálu Almost Human! Připravili je pro vás Jolinar a mikefk, sedí na verze LOL, AFG a DIMENSION, WEB-DL a DVD RIP OSiTV. Dnes čeká Johna s Dorianem drogový zátah. Ulice má totiž zaplavit nová nebezpečná droga a vypadá to, že jsou do toho zapleteni i příslušníci policie. Kdo tedy za celou distribucí stojí? To budou moci odhalit, jen když se vmísí mezi překupníky. Koho na tuto nebezpečnou misi pošlou? Jen se podívejte! Přejeme příjemnou zábavu :)