Almost Human

Já a robot

Žánr
Drama, Sci-fi
Roky vysílání
2013 - 2014
Obsah
Americký kriminální sci-fi seriál od tvůrců J. J. Abramse, J. H. Wymana a Bryana Burka z blízké budoucnosti. V roce 2048 došlo k nekontrolovanému rozvoji vědy a technologie, což způsobilo nárůst kriminality až o 400 %. Policejní složky musí na tuto změnu zareagovat a každý lidský strážník má k sobě lidem podobného androida. John Kennex (Karl Urban) má důvod těmto robotům nevěřit, kvůli jednomu z nich ztratil bývalého parťáka a přišel o nohu. Možná proto dostal k sobě starší model androida, který už byl jinak vyřazen z provozu, který se podobá lidem víc, než jeho novější verze.
Titulky pro vás překládají
Jolinar, mikefk a Miki226

Titulky k Almost Human S01E04 - The Bends

Přinášíme vám titulky k dalšímu dílu seriálu Almost Human! Připravili je pro vás Jolinar a mikefk, sedí na verze LOL, AFG a DIMENSION, WEB-DL a DVD RIP OSiTV.

Dnes čeká Johna s Dorianem drogový zátah. Ulice má totiž zaplavit nová nebezpečná droga a vypadá to, že jsou do toho zapleteni i příslušníci policie. Kdo tedy za celou distribucí stojí? To budou moci odhalit, jen když se vmísí mezi překupníky. Koho na tuto nebezpečnou misi pošlou?

Jen se podívejte! Přejeme příjemnou zábavu :)

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit