Almost Human

Já a robot

Žánr
Drama, Sci-fi
Roky vysílání
2013 - 2014
Obsah
Americký kriminální sci-fi seriál od tvůrců J. J. Abramse, J. H. Wymana a Bryana Burka z blízké budoucnosti. V roce 2048 došlo k nekontrolovanému rozvoji vědy a technologie, což způsobilo nárůst kriminality až o 400 %. Policejní složky musí na tuto změnu zareagovat a každý lidský strážník má k sobě lidem podobného androida. John Kennex (Karl Urban) má důvod těmto robotům nevěřit, kvůli jednomu z nich ztratil bývalého parťáka a přišel o nohu. Možná proto dostal k sobě starší model androida, který už byl jinak vyřazen z provozu, který se podobá lidem víc, než jeho novější verze.
Titulky pro vás překládají
Jolinar, mikefk a Miki226

Titulky k Almost Human S01E11 - Disrupt

První řada sci-fi seriálu Almost Human se nám pomalu chýlí ke konci, ale zdá se, že se nám objevuje víc otázek než odpovědí.

Co je zač ona Zeď, o které jsme se dozvěděli v 9. epizodě? Jak to vypadá s Insyndikátem? Jak to bylo s Annou, Johnovou bývalou přítelkyní? V 11. díle vyvstane otázka další: Dorian má vzpomínky z dětství? Jak je to možné?

Tak než začnete nad těmito záhadami přemýšlet, podívejte se na dnešní díl, ve kterém uvidíte, jak se pokročilá technologie může obrátit proti nám. A nezvrátí to ani holografický sluha s příšerným účesem.

Titulky pro vás tentokrát přeložili jeriska03, mikefk a Miki226, korekci provedla Jolinar.

Hezkou zábavu :)

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit