666 Park Avenue

Žánr
Drama, Horor, Mysteriózní
Roky vysílání
2012 - 2013
Obsah
Americký mystery seriál s nádechem hororu. Kdybyste mohli mít jen jedno přání, co by to bylo? A co byste pro něj udělali? V domě adrese Park Avenue 666, který vlastní tajemný Gavin Doran (Terry O'Quinn) můžete získat všechny své sny a touhy. Bohatství, sex, lásku, sílu, dokonce i odpladu. Ale buďte opatrní, co si přejete, můžete za to dát svou duši.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Bladesip, Jolinar

Titulky k 666 Park Avenue S01E13 - Lazarus

Vy, kdo sledujete 666 Park Avenue, víte zdaleka nejlépe, že některé konce jsou nevyhnutelné. Ke svému konci dospěl tedy i náš seriál a my pro vás máme titulky k jeho poslední epizodě nazvané Lazar. Velké finále potěší všechny, kdo čekají velké odpovědi. A zároveň zklame ty, kteří čekají polopatické vysvětlení naprosto všeho. Prostě je někdy lepší nechat některé detaily na fantazii, nemyslíte? Dnes ani nemůžeme psát žádný obsah, protože bychom tím odhalili všechna překvapení a to si tento seriál jistě nezaslouží. Předem si jen můžete tipnout, kdo je na našem obrázku a kdo bude tím Lazarem, na kterého odkazuje název dílu. Co ale dál? Máme pro vás samozřejmě několik tipů. Jako první se samozřejmě nabízí skvělá novinka Les Revenants, kde si příznivci mystéria přijdou rozhodně na své. Pokud vás zaujala temná atmosféra s trochou politiky, jistě si nenechte ujít The Killing, jehož 3. řada zanedlouho startuje. A pro ty, koho zaujal boj dobra a zla tu máme adaptaci nejznámější pohádky pro dospělé ve formě seriálu The Bible. Další tipy uvítáme v komentářích. Hezkou zábavu a děkujeme za přízeň :-)

Titulky k 666 Park Avenue S01E12 - The Elysian Fields

Zcela neočekávaně jsou tu titulky na dvanáctou část seriálu 666 Park Avenue nazvanou Elysejská pole. Jistě jste tento název již někdy slyšeli, ale jen nevíte kam s ním. Možná budete vědět, když uslyšíte jeho francouzský název – Avenue des Champs-Élysées. Ano, jedná se o nejznámější a nejdražší pařížskou ulici. V mytologii se tak ovšem označovalo místo, kam se dostanou duše spravedlivých (v kontextu s Paříží zřejmě i ráj mnoha dnešních žen). Hésiodos tak označoval „ostrov spravedlivých“, ale později tak začala být chápána část podsvětí, kam přicházejí duše počestných lidí. V dnešním dílu nás čeká pěkná čistka mezi hlavními postavami a můžeme jen hádat, kdo z nich se dostane do „polí elysejských“ a kdo naopak do Tartaru (co je Tartar, je doufám z kontextu zřejmé). Jane s Henrym jsou zasnoubení a Olivia se jim při té příležitosti rozhodne uspořádat oslavu. Henry se vydá pozvat na ni i otce Jane, ale ten se svou dcerou v kontaktu moc není a ani osobní pozvání ho moc nepřesvědčí. Pak si ale všimne tří číslic v adrese na pozvánce… Jane se v Moorově deníku dozví o tajemné skupině zvané Conspiratii a svěří se s tím detektivu Cooperovi. Jenže netuší, jak blízko celé této skupině je a že naprosto každý skrývá nějaké temné tajemství. Nakonec se rozhodne zjistit, co skrývá Harlan Moore v zamčeném pokoji. Harlan se mezitím nehodlá vzdát své nové spřízněné duše a pracuje na rozkladu manželství Louise a jejího muže. A Gavin se rozhodne řešit přítomnost znovuzrozeného Harlana v Drake vskutku radikálně. Hezkou zábavu :-)

Titulky k 666 Park Avenue S01E11 - Sins of the Fathers

Další díl oblíbeného seriálu nazvaný Chyby našich otců už je sice chvilku venku, ale teď si ho můžete vychutnat i s českými titulky. Ty pro vás připravili již tradičně Jolinar a Bladesip a korekce provedl Araziel. Dnes potěšíme hlavně fanoušky Grimma, protože tím se nechali tvůrci tohoto dílu hezky inspirovat. Jane dále pátrá v nalezeném deníku a získává důležitou indicii. Henry má promluvit v kostele, ale netuší, že je za tím mnohem víc. A do Drake se stěhuje nový a velice zajímavý obyvatel… Hezkou zábavu :-)

Titulky k 666 Park Avenue S01E10 - The Comfort of Death

Ani vítr ani mráz ani déšť… ani povodně… na 666 neplatí… Po dlouhé pauze tu pro vás máme další díl 666 Park Avenue. Jeho název je Milosrdná smrt a už to slibuje jisté napětí. Dnes se dozvíme více o tom, jak je to s Gavinovou dcerou. Nitky se nám splétají a to, co jsme se dozvěděli v minulém dílu, je jen zlomek toho, co nám odhalí díl dnešní. Má Jane opravdu ztrátu paměti? A je Alexis opravdu jen poživačná potvora, za kterou ji máme? Nitky se proplétají mnohem více, než by si kdo představil. Vše souvisí se vším, ale zásadní otázka pořád přetrvává. Kdo je ve skutečnosti Gavin? Tipy a postřehy přivítáme v diskuzi. Titulky pro vás přeložili Bladesip a Jolinar a korekcí se tradičně ujal Araziel. Sedí na verzi SaM, WEB-DL a FiHTV. Přejeme hezkou zábavu :-)

Titulky k 666 Park Avenue S01E09 - Hypnos

Další díl osudů Jane a Henryho je tady. Dnes navíc za přítomnosti hostující hvězdy Whoopi Golbergové. Dnes se dozvíme odpovědi na spoustu otázek. Kde Jane doopravdy byla a proč si nic nepamatuje? Mluvil Shaw pravdu o Sashe? A co se skrývá za tajemnými dveřmi, do kterých Jane na konci minulého dílu vstoupila? Seriál nabírá na gradaci a fanoušky to může jistě jen těšit. Titulky pro vás přeložil osvědčený tandem Bladesip a Jolinar a korekcí se tradičně ujal Araziel. Sedí na verze LOL, AFG a WEB-DL. Přejeme hezkou zábavu :-)

Titulky k 666 Park Avenue S01E08 - What Ever Happened to Baby Jane?

Překladu titulků se jako tradičně ujali Bladesip a Jolinar a korekcí opět Araziel. Sedí na verze LOL, AFG a WEB-DL. V dnešním dílu se možná dozvíme, co se stalo s Jane poté, co zůstala uvězněná pod mozaikou, jaké zbraně je ochotný nasadit Gavin, aby získal to, co je jeho a přijdeme na kloub podstatě toho, co spisovatelé nazývají Múzou. Ať v dobrém, nebo špatném slova smyslu. Hezkou zábavu.

Titulky k 666 Park Avenue S01E07 - Downward Spiral

Titulky k 666 Park Avenue S01S07 Downward Spiral byly dokončeny. Až se na epizodu podíváte, dejte nám zpětnou vazbu. Napište, jak se vám titulky či samotná epizoda líbila. Neváhejte také v diskuzi pod titulky probrat dění v aktuálním díle. Problematický text, který vyzrazuje děj dopředu, důkladně označte příslušným tlačítkem SPOILER. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k 666 Park Avenue S01E06 - Diabolic

Překladu titulků se jako tradičně ujali Bladesip a Jolinar a korekcí opět Araziel. Sedí na verze LOL a AFG. Můžete si je stáhnout v pravém boxíku a v sekci titulky. V dněšním dílu se dozvíme více o tajemném halloweenském útočníkovi, o skříňce, kterou ukradl a zjistíme, že možná existuje někdo, kdo se dokáže Gavinovi postavit jako rovnocenný soupeř. Hezkou zábavu.

Titulky k 666 Park Avenue S01E05 - A Crowd of Demons

Překladu titulků se jako každý týden ujali Bladesip a Jolinar a korekcí jako tradičně Araziel. Sedí na verze LOL, AFG a WEB-DL. S dnešním dílem pokračujeme v halloweenských speciálech tohoto týdne. Ovšem jak může dopadnout strašidelný večírek ve strašidelném domě? Navíc, když nám z kufru vyskočilo něco nebo někdo, co se nemělo pouštět ven? To uvidíte v dnešním téměř hororovém dílu. Hezkou zábavu.

Titulky k 666 Park Avenue S01E04 - Hero Complex

Titulky pro vás přeložili Jolinar a Bladesip. Korekcí se ujal Araziel. A co nás čeká ve čtvrtém dílu? Jane dostane od Olive za úkol vypátrat tajemného zloděje, který v Drake řádí. Henrymu začne přátelství s Gavinem způsobovat problémy v práci, zjistíme, jak to dopadne s Kandinským a možná i to, co se skrývá v tajemném kufru ze sklepa… Hezkou zábavu.