Tut

Tutanchamon

Žánr
Historický, Minisérie
Roky vysílání
2015 - 2015
Obsah
Tut je ambiciózní drama datované do starověkého Egypta, konkrétně do 14. století před Kristem, kdy vládl faraón Tutanchamon. Snaží se dostat k moci během občanských nepokojů, zapsat se do historie, zničit své nepřátele v paláci, bojuje o moc v chaotickém impériu. Seriál se dotkne i záhady, která provází Tutanchamonovu smrt...
Titulky pro vás překládají
Clear, GaRaN_, Marcus.SK, zuzana.mrak

Titulky k Tut S01E03 - Part Three: Destiny

Egypt je nadále ohrožen královstvím Mittani. Tutanchamon vyjednává s princem, synem krále Tušratty o podmínkách míru. Anchesenamon spolu s vezírem plánují vraždu královy milé, Suhad, která byla zraněna při požáru. Velekněz má svůj vlastní plán, jak se dostat k moci. Kdo zvítězí a kdo bude poražen? Titulky k závěrečnému dílu trojdílné minisérie pro vás připravili Clear, GaRaN_ a zuzana.mrak. Hezky se bavte. Snad se vám minisérie líbila a byli jste s našimi titulky spokojeni. Vaše poděkování za překlad této minisérie nás potěší a bude motivací k překladu dalších takových seriálů. :-)

Titulky k Tut S01E02 - Part Two: Betrayal

Titulky k druhé části minisérie ze starověkého Egypta pro vás přeložili GaRaN_, Marcus.SK a zuzana.mrak, korekci provedla zuzana.mrak. Konstruktivní kritiku titulků vítáme. Po shlédnutí dílu nám zanechte děkovný komentář, budeme rádi. Po domnělé smrti krále, faraóna Tutanchamona, se chystá svatba královny Anchesenamon s Kaem. Do Théb zatím pospíchá Tutanchamon, aby dorazil ještě před korunovací svého přítele. Toho označí za zrádce a na místě ho zabije. Královna je v těžkém postavení, čeká totiž jeho syna a král si odmítá plnit své královské povinnosti… Hezky se bavte. :-)

Titulky k Tut S01E01 - Part One: Power

První díl trojdílné výpravné minisérie o mladém egyptském faraónovi Tutanchamonovi se dočkal svých titulků, které pro vás přeložili GaRaN_, Marcus.SK a zuzana.mrak, korekci provedly Clear a zuzana.mrak. Vaše poděkování nás potěší. Po smrti svého otce Achnatona, který byl otráven svým sluhou, se ujímá vlády malý Tutanchamon. Mezi lidmi je proklamovaný jako král slaboch, který nikdy mezi ně nevychází. O jeho slabosti se doslechli i nepřátelé z pevnosti Mittani. Mitannci posílají do Théb své špehy. Při jedné z nočních procházek městem, se Tutanchamonovi naskytne nebezpečné dobrodružství… Hezky se bavte a brzy u druhé epizody na shledanou. :-)