Celkem 3045 článků
u seriálu
Zobrazit

Jaimie Alexander o cvičení a jídle

Jaimie Alexander se v rozhovoru pro březnové číslo časopis SHAPE z roku 2016 rozpovídala o náročném cvičení, a jak se jí daří být nestále štíhlá. Jaimie vyrůstala se čtyřmi bratry, hrála si s nimi, sportovala s nimi a nosila i jejich oblečení. Také její přezdívka „James“ je vlastně klučičí, aby do party zapadla: „Nechápala jsem, jak se může někdo cítit pohodlně jako holka, malovat si nehty na růžovo, nebo nosit šaty. Díky bráchům jsem dost houževnatá a naučila jsem se také jíst opravdu velmi rychle. Protože kdo zaváhal, neměl nic.“ Štíhlá byla odjakživa, ale nikdy to nebyl smysl jejího života: „Abych měla neustále energii, jím docela hodně v průběhu celého dne. Jsem vegetariánka, ale příležitostně si dám i rybu. Když jsem trénovala kvůli filmu Thor (*Jaimie si v něm v roce 2013 zahrála bohyni Sif), byly dny, když jsem spálila i čtyři tisíce kalorií, a musela jsem vypít spoustu proteinových nápojů. Teď každý den začínám nápojem ze superpotravin. Během dne jím větišnou opravdu zdravě, nosím při sobě bezlepkové wrapy, veganské dobroty, hummus, ale když jednou za čas narazím na pizzu, sním ji celou. Občas si také dám pivo nebo nějaký ten bourbon. Za tu dlouho dobu už vím, že abych vypadala dobře a zdravě, musím zdravě jíst a k tomu pořádně cvičit. Vlastně mi nejde o to být štíhlá, mým záměrem je být silná.“ Dobrou fyzičku si udržovala také na střední škole, kde patřila do wrestlingového týmu. Její nynější každodenní tréning je ale mnohem náročnější: „Tomu, co cvičím, říkám vězeňský tréning. Sklapovačky, sprint, ledy lehy, je to náročné. Miluju to, i nenávidím. Při tréningu na první sérii Blindspot jsem trénovala také s námořní pěchotou.“ Měla vždy období, kdy se o sebe takhle disciplinovaně starala? „Ne. Kolem dvaceti let jsem nic moc nedělala, jedla všechno možné a vážila jsem skoro sedmdesát kilo. Pak jsem ale dostala nabídku na Thora a můj život nabral úplně jiný směr. S Chrisem (*Chris Hemsworth) jsem začali boxovat, abychom se dostali do našich rolí a já jsem měla brzy postavu jako na škole. Velmi rychle jsem shodila skoro deset kilo a nabrala snad tunu svalů.“ Na její dokonalé fotografie se můžete podívat v galerii.

Vaříme se Sarah

Herečka Sarah Wayne Callies miluje zdravý životní styl. Její povolání ji naučilo, jak jej dodržovat i během náročného natáčení v různých lokacích. „Při natáčení jsem mnohokrát vařila jen pro sebe. A uvařit jídlo, které bude chutné, zdravé a rychlé je základem všeho. Tady je jeden z mých současných originálních receptů. Je veganský a také bezlepkový.“ A tady už máte recept na: Cizrnový salát podle Sarah Wayne Callies Co budete potřebovat: plechovku cizrny olivový olej kopr kapary citrón Postup: cizrnu propláchneme a dáme na pánve s několika lžícemi olivového oleje a pomalu restujeme, než změkne potom odstavíme, polovinu našťoucháme na hrubou kaši kopr nadrobno nasekáme a smícháme s cizrnou zakápneme olivovým olejem, osolíme, přidáme kapary a šťávu přibližně z poloviny citrónu. Vše důkladně promícháme K hotovému salátu můžete přikusovat například pita chleba. Dobrou chuť. :-)

The Cry

Joanna a Alistair jsou rodiči malého chlapce Noaha. Joanna neprožívá první měsíce po porodu úplně harmonicky, a o to podivnější a zvláštnější je vyšetřování zmizení jejich syna. Této hrozné noční můře všech rodičů navíc čelí pod drobnohledem veřejnosti, která kolem případu rozpoutá hysterii nebývalého rozsahu. Minisérie stanice BBC One je natočena podle světového bestselleru Pláč od autorky Helen FitzGeraldové. V roli Joanny uvidíte Jennu Coleman a v roli Alistaira australského herce Ewena Leslieho.

Titulky k American Housewife S03E02 - Here We Go Again

Katie řeší velké dilema, zda bude moci dělat svou práci na plný úvazek, aniž by děti v její nepřítomnosti zvlčily. Také se v tomto díle hodně řeší čůrání nejméně tří bytostí (prozradím, že jedna z nich je pes). Je zajímavé kolik tato běžná potřeba může nadělat problémů. Hezky se bavte u druhé epizody třetí řady. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k American Housewife S03E01 - Mom Guilt

Začala třetí sezóna American Housewife. V životě Katie a její rodiny nastávají veliké změny. Po velmi dlouhé pauze nastupuje do práce, dychtivě a natěšeně, ale její radost je kalena pocitem viny, že nechává své děti větší část dne bez láskyplné mateřské péče. Začíná jí honička, kterou zná každá pracující máma. Naštěstí má Grega, který ji v tom samozřejmě nenechá samotnou. Hezky se bavte u první epizody třetí řady. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-)

Titulky k Orange Is the New Black S06E13 - Be Free

Dnešním dílem uzavíráme šestou sérii. Mnoho toho zůstalo nedořešeno, a vy se dnes dozvíte, jaký osud potkal naše vězeňkyně. Některé příběhy se uzavřou, jiné budou pokračovat dál a některé zůstanou zatím otevřené. Děkujeme vám za přízeň a za rok v létě se budeme těšit na viděnou u poslední série seriálu Orange Is the New Black. Nezapomínejte se vracet na naše stránky, stále pro vás hledáme aktuality ze života herců a také novinky z natáčení. Titulky pro vás připravili Burger, Gabik, Pajky a zuzana.mrak. Užijte si díl. :-)