Celkem 2879 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Major Crimes S06E12 - By Any Means: Part 3

Blíží se finále a v předposlední epizodě stoupá napětí. Jsem nucena pozměnit svůj názor na Strohova komplice, neboť mu asi nejde jen o peníze, ale je taktéž zamilován a dělá to prý z lásky. To ovšem nic nemění na faktu, že je to trotl. U Stroha jsem se taky spletla, žádný tajemný důvod jeho jednání není, jde mu pouze o prachy a zabíjení má jako koníčka. Tu chybku ve šroubovici teda má, to neodvolám. Tak snad mu ji v posledním díle opraví definitivně na furt. Kvituji s povděkem, že alespoň v posledních epizodách se sporadicky vyskytuje náš stále fešný, bývalý zvláštní agent FBI, bývalý zastupující policejní šéf, nyní šéf zvláštních operací Fritz Howard, a ještě k tomu má na sobě tu slušivou uniformu. A musím konstatovat, že nynější šéf, Mason, má tedy fakticky úžasný sexy hlas. To by mě zajímalo, kdo by ho u nás daboval. P.S.: Taky vám tam Sharon tak chybí, jako mně? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k The Librarians S04E05 - And the Bleeding Crown

Myslíte si, že upjatý Knihovník je jen Flynn? Omyl. Takových Knihovníků bylo víc. Jeden se přesune časem do současnosti, aby zastavil svého odvěkého rivala a nepřítele. A Flynn bude blahem bez sebe, protože onen Knihovník je jeho hrdina, nebo alespoň v jeho začátcích v Knihovně byl. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Příjemný večer a hezky se bavte.

Titulky k Major Crimes S06E11 - By Any Means: Part 2

Vážení, tak už nám chybí pouhé dva díly do úplného konce seriálu, a také doufám, že do konce řádění Stroha. I když, jak jsem už dříve zmínila, scénáristům do kebule nevidno atd… atd… No jestli tento seriál bude mít nějaký otevřený konec, tak mě klepne, páni bohové. Každopádně si užijte tento předpředposlední díl a prosím vytrvejte, vrhám se lenochodím skokem na ten předposlední. Vážně mě zajímá, jaké pohnutky Stroha ženou k tomu, co dělá. Samozřejmě, v prvé řadě ujetá mysl, pak pomsta, ale jaký je ten hlavní důvod, co ho pohání? Prachy to nejsou, těch má údajně dost. Tak má nespíš fakt jen nějakou chybku ve šroubovici. Zato jeho nynější komplic je průzračný, jak studánka. Tomu jde především o peníze, a kvůli nim nevidí, neslyší a přes veškeré své schopnosti, které se mu nedají upřít, je to vlastně ubožáček. Tak nějak předpokládám, že na tu svou chamtivost dojede, jako spousta jemu podobných. P.S.: Připadají vám chytré telefony fakticky chytré? A vůbec všechny tyhle nedobytné servery, zabezpečené cloudy, utajená úložiště, zašifrovaná data. Houbeles, vždycky se najde někdo fikaný, kdo se do nich nabourá a bůh nás chraň, když je to magor a ne jen počítačový gegoš, co to dělá ze sportu. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Vikings S05E07 - Full Moon

V dnešním dílu ná čeká spousta pletichaření a plánování. Ivar plánuje útok na Kattegat. V Kattegatu se řeší, jak se co nejlépe ubránit. Skupina, kterou vede Floki, není spokojená. Nakonec se podíváme také do Anglie. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verze KILLERS A RARGB.