Touch

Doteky osudu

Žánr
Akční, Mysteriózní
Roky vysílání
2012 - 2013
Obsah
Mysteriózně-akční seriál stanice FOX od tvůrce Tima Kringa s Kieferem Sutherlandem v hlavní roli coby bývalý reportér Martin Bohm. Jeho autistický syn Jake, který nikdy neřekl ani slovo, je posedlý čísly a umí pomocí nich zjistit minulost, přítomnost i budoucnost.
Titulky pro vás překládají
Araziel , Clear, DENERICK, Gorywald, lesator, miki226, Nowka, Russell, Sharkamellita, Timon111, Windu996

Titulky k Touch S02E13 - Leviathan

Seriál Touch byl minulý týden těsně před odvysíláním poslední epizody druhé série zrušen a další série se tedy nedočkáme. Otázka, kterou si jistě kladou všichni, kteří tuto epizodu ještě neviděli, je, jak ho tvůrci zakončili. Počítali s tím, že seriál se nedočká pokračování, nebo nás na konci čeká velký cliffhanger? Stojí za to poslední díl vidět… Titulky pro vás tentokrát přeložili lesator a Windu996, korekci provedla Clear. Příjemnou zábavu u posledního dílu a děkujeme za věrnost při sledování s titulky od nás. :)

Titulky k Touch S02E12 - Fight or Flight

V dnešním díle uvidíme opět doktorku Plimptonovou a zjistíme také, co znamená výraz „hnízdo sedmi“, který použil Guillermo Ortiz, než zemřel. Martin bude pátrat po Avramovi, který zmizel a jako obvykle, vystaví se velkému nebezpečí. Titulky na předposlední díl druhé série pro vás připravili Gorywald a Windu996, korekci provedla Clear. Příjemnou zábavu! :)

Titulky k Touch S02E10 - Two of a Kind

V dnešním díle Martin spekuluje, že by Amelia mohla být ještě naživu, když se našlo jen jedno tělo. Také coby ne, Amelia se v tomto dílu objeví a bude hrát významnou roli. Spolu s Jakem a Avramem se vydají na letiště na hon za čísly… Titulky k další epizodě Touch pro vás přeložili Clear a Nowka. Příjemnou zábavu!

Titulky k Touch S02E05 - Eye to Eye

O čem to dnes bude? Dojde k závodu s časem, když Jake kontaktuje Amelii a pošle jí souřadnice jejich setkání. Matrin i Lucy budou zoufale hledat své děti a zjistí podrobnosti o zranění Calvinova bratra. Guillermo se v Mexiku svěří se svými hříchy knězi a tím ho postaví před těžké rozhodnutí. Titulky k nejnovějšímu dílu Touch pro vás připravili Nowka a Clear. Bavte se! :)

Titulky k Touch S02E04 - Perfect Storm

Martin Bohm se stále více pouští na tenký led a s falešnou identitou se snaží dostat do blízkosti Aster Corps. Lucy se nevzdává a stále hledá svou dceru Amelii. I Jake dělá velké pokroky a pomalu se zapojuje do kolektivu ve škole. Titulky k další epizodě seriálu Touch pro vás připravili Nowka a Miki226. Hezky se bavte :-)