The Red Road

Žánr
Akční, Drama
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Americké drama stanice SundanceTV. Šerif Jensen musí řešit problémy soužití místních lidí s indiánským kmenem, který pobývá poblíž. Když se ve městě objeví bývalý člen kmene Phillip Kopus, který se vrací z vězení, vyplouvají na povrch dávná tajemství, která souvisí jak s Jensenovou prací, tak i s rodinou. A když se šerifova žena zaplete do trestného činu, je Jensen přinucen obrátit se s žádostí o pomoc právě na nenáviděného Kopuse.
Titulky pro vás překládají
Miki226, Pe$, Sandy

Titulky k The Red Road S01E06 - Snaring of the Sun

Po šesti epizodách se s námi rozloučí seriál The Red Road. Zajímá vás, jak to všechno vlastně dopadne? Minule se karta obrátila a Phillip přišel o svou výhodu, kterou držel v šachu policistu Harolda. Teď je to právě Harold, kdo si může diktovat pravidla, a tak uvidíme, jak si s novou situací poradí. Titulky pro vás připravili Pe$, Sandy a Miki226, sedí na verzi BATV a stáhnout si je můžete tam, kde jste zvyklí. Hezky se bavte :-)

Titulky k The Red Road S01E04 - The Bad Weapons

Dnes se můžete opět podívat, jak se vyvíjí situace mezi Haroldem a Phillipem. Haroldova manželka je stále na psychisatrii, a zdá se, že už lékaři přišli na to, jaká nemoc ji trápí. Pro Harolda ale bude tuto skutečnost hodně těžké přijmout. Phillip se zatím věnuje svým obchodům, ale začíná mít pocit, že ho jeho kamarád Mike dostane brzy do problému. Jak si s takovou situací poradí? Titulky pro vás připravili Pe$, Sandy a Miki226, sedí na verzi 2HD. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Red Road S01E03 - The Woman Who Fell from the Sky

Dnes pro vás máme titulky k dalšímu dílu seriálu The Red Road. Harold musel přijmout Phillipovu nabídku, aby zachránil svou ženu před možným stíháním. To ale znamená, že musí Phillipovi vyhovět téměř ve všem. A určitě je každému jasné, že toho bude bývalý trestanec více než zneužívat. Teď se tedy můžete podívat, kam až je schopný zajít. Titulky pro vás připravili Pe$, Sandy a Miki226, sedí na verzi FUM a stáhnout si je můžete na obvyklých místech. Hezky se bavte :-)

Titulky k The Red Road S01E02 - The Wolf and the Dog

V úvodní epizodě nového seriálu The Red Road jsme se seznámili s hlavními postavami. Harold se musel rychle rozhodnout, na čí stranu se postaví, a zřejmě nikoho nepřekvapilo, že si vybral svou rodinu. Otázkou je, jaké důsledky bude jeho rozhodnutí mít. Netuší totiž, co všechno může Phillip v rámci jejich tajné dohody požadovat. Ale to není jediná věc, která mu vrtá hlavou. Haroldova manželka se chová velice zmateně a neustále se zmiňuje o svém mrtvém bratrovi tak, jako by pořád žil. Indiáni se chtějí pomstít za zraněného chlapce, a Haroldova dcera Rachel, kvůli které k celé situaci došlo, se odmítá vzdát svého indiánského přítele Juniora. Titulky pro vás připravili Pe$, Sandy a Miki226, sedí na verzi 2HD. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Red Road S01E01 - Arise My Love, Shake Off This Dream

Fanoušci Jasona Momoy (Ronon Dex v SGA) jistě zaznamenali, že se po smrti své postavy v seriálu Hra o trůny opět vrací na televizní obrazovky. Tentokrát se jedná o seriál The Red Road. Děj seriálu se točí kolem šerifa Harolda Jensena (Martin Henderson), který se pokouší udržet svou polorozpadlou rodinu pohromadě. Zároveň musí také dohlížet na dvě znepřátelené komunity. Jednou z nich jsou lidé z malého města, ve kterém sám vyrostl, a tou druhou je nedaleko žijící kmen horských indiánů Ramapo. Po tragické události, do které je zapletena i manželka šerifa, je Harold přinucen uzavřít spojenectví s velice nebezpečný členem kmenu, Phillipem Kopusem (Jason Momoa). Oba dva pojí další tragédie, ke které došlo už velice dávno. Ta měla dopad především na Phillipa, a tak není divu, že jeho přítomnost ve všech místních lidech vyvolává poněkud smíšené pocity. Titulky k prvnímu dílu pro vás přeložili Pe$ a Sandy, korekci provedla Miki226. Titulky sedí na verzi 2HD. Hezkou zábavu :-)