The Red Road

Žánr
Akční, Drama
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Americké drama stanice SundanceTV. Šerif Jensen musí řešit problémy soužití místních lidí s indiánským kmenem, který pobývá poblíž. Když se ve městě objeví bývalý člen kmene Phillip Kopus, který se vrací z vězení, vyplouvají na povrch dávná tajemství, která souvisí jak s Jensenovou prací, tak i s rodinou. A když se šerifova žena zaplete do trestného činu, je Jensen přinucen obrátit se s žádostí o pomoc právě na nenáviděného Kopuse.
Titulky pro vás překládají
Miki226, Pe$, Sandy

Titulky k The Red Road S01E01 - Arise My Love, Shake Off This Dream

Fanoušci Jasona Momoy (Ronon Dex v SGA) jistě zaznamenali, že se po smrti své postavy v seriálu Hra o trůny opět vrací na televizní obrazovky. Tentokrát se jedná o seriál The Red Road.

Děj seriálu se točí kolem šerifa Harolda Jensena (Martin Henderson), který se pokouší udržet svou polorozpadlou rodinu pohromadě. Zároveň musí také dohlížet na dvě znepřátelené komunity. Jednou z nich jsou lidé z malého města, ve kterém sám vyrostl, a tou druhou je nedaleko žijící kmen horských indiánů Ramapo. Po tragické události, do které je zapletena i manželka šerifa, je Harold přinucen uzavřít spojenectví s velice nebezpečný členem kmenu, Phillipem Kopusem (Jason Momoa). Oba dva pojí další tragédie, ke které došlo už velice dávno. Ta měla dopad především na Phillipa, a tak není divu, že jeho přítomnost ve všech místních lidech vyvolává poněkud smíšené pocity.

Titulky k prvnímu dílu pro vás přeložili Pe$ a Sandy, korekci provedla Miki226. Titulky sedí na verzi 2HD.

Hezkou zábavu :-)

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit