The Night Manager

Noční recepční

Žánr
Drama, Minisérie, Thriller
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Minisérie stanice BBC One ve spolupráci s AMC na motivy stejnojmenné knihy od Johna le Carrého. Bývalý britský voják Jonathan Pine, který pracuje jako noční recepční v hotelu v Káhiře, dostane za úkol infiltrovat se do skupiny obchodníků se zbraněmi.
Titulky pro vás překládají
Anniie126

The Night Manager - dočkáme se druhé série?

Minulý týden produkční společnost The Ink Factory oznámila, že druhá série seriálu The Night Manager je v raném vývoji. Herec Tom Hiddleston mimo jiné za svou roli Jonathana Pinea v první sérii získal v lednu 2017 Zlatého glóba. Pokud jste si toho herce oblíbili, v letošním roce se na něj můžete těšit ve filmu Kong: Skull Island. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Titulky k The Night Manager S01E06 - Episode #1.6

Ve posledním dílu série se konečně uskuteční onen dlouho připravovaný obchod, finále celé operace pod vedením Angely Burrové. Její agentuře ale vláda hází klacky pod nohy. Ustojí Jonathan svůj úkol? Bude mít žaludek na uzavření obchodu se špičkami arabského podsvětí? Zvládne svůj úkol utajit před Richardem Roperem? A kdo z celé situace vyjde jako vítěz? Nečekjte a podívejte se na finále seriálu! Přejeme příjemnou zábavu! Titulky pro vás přeložila Anniie126.

Titulky k The Night Manager S01E05 - Episode #1.5

V předposledním dílu Jonathan odjíždí společně s Roperem do jejich tajné báze Útočiště, kde mají v plánu uvítat svého zákazníka a uzavřít svůj velkolepý obchod. Angela Burrová mezitím doufá, že jí její agent konečně poskytne informace, na základě kterých by mohla Roperův obchod překazit dřív, než bude pozdě. Titulky pro vás přeložila Anniie126. Přejeme hezkou zábavu!

Titulky k The Night Manager S01E04 - Episode #1.4

Ve čtvrtém díle se Jonathan skutečně ponoří do nitra Roperovy organizace. Díky šikovné práci Angeliny agentury se mu podaří postoupit na důležitý post Roperovy hierarchie a na chvíli se tak stává jedním z nejdůležitějších lidí v plánovaném obchodu, zatímco se Angela a Rex Mayhew dál snaží udržet Jonathanovu identitu v tajnosti a operaci v chodu. Titulky pro vás přeložila Anniie126. Užijte si dnešní epizodu!

Titulky k The Night Manager S01E03 - Episode #1.3

Jonathan se v Roperově sídle uzdravuje a na oko je připravený vrátit se zpět, ovšem Dicky Roper se svými kumpány s ním má jiné plány. Bez pasu, bez prostředků a s mezinárodními zatykači v zádech nemá Jonathan Pine jinou možnost, než zůstat tam, kde je, a zapojit se do jejich aktivi. A to přesně Angela Burrová potřebuje. Titulky pro vás přeložila Anniie126. Hezkou zábavu! :)

Titulky k The Night Manager S01E02 - Episode #1.2

Ve druhém díle se Jonathan Pine za pomoci Angely Burrové noří hlouběji do podsvětí, aby pak snáz infiltroval okruh spolupracovníků Richarda Onslow Ropera. Odjede do Devonu, aby si tam vypracoval pořádnou kriminální reputaci, protože co jiného by Ropera přesvědčilo o tom, že patří ke stejné sortě lidí? Titulky pro vás přeložila Anniie126. Hezkou zábavu!

Titulky k The Night Manager S01E01 - Episode #1.1

Bývalý voják Jonathan Pine, který pracuje jako noční manažer v hotelu nefertiti v Káhiře, je osloven jedním z hostů, Sofií Alekanovou, která je milenkou obchodníka Freddieho Hamida, a požádá ho, aby pro ni okopíroval nějaké dokumenty. Pine zjistí, že je Hamid obdchodník se zbraněmi… Jak s dokumenty naloží? Titulky pro vás přeložila Anniie126, sedí na verze HDTV TLA, 1080p MORITZ a WEB-DL. Pěkně se bavte. :-)