The Durrells

Žánr
Drama, Historický, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Ovdovělá Louisa Durrelová, jejíž život se rozpadl na kousky, se rozhodne se svými čtyřmi dětmi přestěhovat z Bournemouthu na řecký ostrov Korfu. Její manžel zemřel již před lety a rodina se ocitá ve finančních problémech. Navíc se zdá, že žádný z členů rodiny není šťastný. Po zmínce syna Larryho o tom, že na Korfu je levně se Louisa rozhodne přestěhovat. Celá rodina se musí přizpůsobit novému životu na místě, kde dosud není ani elektřina.
Titulky pro vás překládají
kvakkv

Titulky k The Durrells S02E01 - Episode 2.1

Luisa se rozhodne řešit kritickou situaci s penězi prodejem svých produktů. Moc se jí nedaří, ale na trhu se seznámí s okouzlujícím Angličanem Hugem Jarvisem. To se ale nelíbí jejich nové domácí Vasilie. Gerry chce chovat a rozmnožovat vydry. Leslie má nehodu se vzduchovkou, Larry potíže s psaním a Margo se zakouká do mnicha. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Durrells S01E06 - Episode 6

Dnes tu máme poslední díl první série. Na Korfu se chystá svatba a Sven čelí výslechu. Larry se dohaduje o budoucnosti s Nancy a Gerry chce dát svobodu svým zvířatům. Jak to dnes všechno dopadne se podívejte v dnešním dílu. Doufám, že se vám seriál líbil a uvidíme se zase za rok u druhé série. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Durrells S01E05 - Episode 5

Dnes tu máme předposlední díl. Na Korfu budou mít návštěvu z Anglie a tím pádem je o problémy postaráno. Louisa se dále sbližuje se Svenem a Margo s hraběnčiným zahradníkem. Theo seznámí Gerryho s ochránkyní přírody a opět nebude nouze o zvířátka. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Seriál The Durrells dostal druhou sérii!

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu The Durrells, máme pro vás skvělou zprávu, seriál se po pár svých odvysílaných dílech dočká druhé série! Nové díly se začnou na Korfu natáčet již v létě. Po pouhých dvou epizodách se seriál stal nejlépe hodnoceným novým dramatem roku a s nejvyšší sledovaností od září 2014. Promiérový díl si dokonce nenechalo ujít téměř 6,4 miliónů diváků. Zaujal vás seriál? My doufáme že ano a že s námi budete prožívat osudy hrdinů.

Titulky k The Durrells S01E03 - Episode 3

Dnes tu máme další díl a je opět na co se těšit. Leslie má trable s láskou, Gerry si najde nového přítele a neobejde se to bez potíží. Margo si najde práci v ordinaci doktora Patridise, ale bude z toho další katastrofa. Larry dopíše svoji první knihu. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Durrells S01E01 - Episode 1

Ovdovělá Louisa Durrellová se se svými dětmi pod vlivem špatné finanční situace a celkové nespokojenosti všech členů rodiny rozhodne přestěhovat na řecký ostrov Korfu, kde není ve třicátých letech ani elektřina. Všichni se snaží přizpůsobit nové situaci a životu v tomto ostrovním ráji. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.