The Durrells

Žánr
Drama, Historický, Rodinný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Ovdovělá Louisa Durrelová, jejíž život se rozpadl na kousky, se rozhodne se svými čtyřmi dětmi přestěhovat z Bournemouthu na řecký ostrov Korfu. Její manžel zemřel již před lety a rodina se ocitá ve finančních problémech. Navíc se zdá, že žádný z členů rodiny není šťastný. Po zmínce syna Larryho o tom, že na Korfu je levně se Louisa rozhodne přestěhovat. Celá rodina se musí přizpůsobit novému životu na místě, kde dosud není ani elektřina.
Titulky pro vás překládají
kvakkv

Titulky k The Durrells S03E04 - Episode 3.4

V dnešním dílu přijede k Durrellovým na návštěvu princ z Indie. Leslie začne vykonávat povolání strážníka. Gerry se chystá s matkou na pohovor s ředitelkou školy a pokračuje v experimentu s plameňáky. Larry narazí v Athénách a kapitána Creeche. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Durrells S03E01 - Episode 3.1

Po roce jsou tu opět Durrellovi. Největší problém má Leslie, na kterého praskne, že chodí se třemi dívkami zároveň. Louisa se rozhodne si je všechny prověřit. Larry zakopne o psa a myslí si, že má zlomenou nohu. Margo si hledá dalšího koníčka a do toho přijíždí teta Hermione. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Durrells S02E04 - Episode 2.4

V dnešním dílu se na Korfu žene silná bouřka a pár dní bude pršet. Z Anglie dorazí teta Hermione a přiveze s sebou na návštěvu paní Haddockovou, se kterou se seznámila po cestě. Paní Haddocková o sobě prohlašuje, že je médium a všem zkomplikuje život. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Durrells S02E03 - Episode 2.3

V dnešním dílu Luisa řeší svůj věk a s ním spojenou krizi. Moc tomu nepomůže ani zorganizovaná oslava narozenin. Gerry má nového učitele a učí se francouzsky. Margo řeší problémy s pupínky, Leslie dostane další nápad na podnikání a Larry se zaplete s osobou, kterou nikdo nemá rád. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Durrells S02E02 - Episode 2.2

V Anglii je vydána Larryho kniha, ale zdá se, že doma to nikoho moc nezajímá. Luisa se to později snaží napravit zorganizováním autorského čtení. Leslie se rozhodne pro vlastní podnikání s likérem z kumkvatu, když zaslechne Pavlose, jak ho dělají mniši. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.