Rosemary's Baby

Rosemary má děťátko

Žánr
Drama, Horor, Minisérie, Mysteriózní
Roky vysílání
2014 - 2014
Obsah
Rosemary's Baby je další adaptací slavné knihy od Ira Levina. Poprvé byl jeho hororový román zfilmován roku 1968. V roce 2014 byla natočena dvoudílná minisérie, v jejíř režii se představila Agnieszka Holland (Hořící keř). Do hlavní role Rosemary byla obsazena Zoe Saldana (Avatar), jejího manžela Guye Woodhouse si zahrál Patrick J. Adams (Suits) a jejich nového pařížského souseda ztvárnil Jason Isaacs (Awake, Harry Potter). V jejich novém počinu nechybí napětí, tajemná atmosféra ani mystično.
Titulky pro vás překládají
arey, Clear, prunus, zuzana.mrak

Titulky k Rosemary's Baby S01E02 - Night Two

Malá rekapitulace prvního dílu: Rosemary a Guy spolu stráví noc plnou vášně poté, co se rozhodli se znovu pokusit o dítě. Margaux i Roman Castevetovi, kteří jim poskytli v Paříži nový domov v domě La Chimére, se o oba starají možná až s přehnanou a podezřelou péčí. Co za tuto starost budou chtít na oplátku? Titulky k finálovému dílu minisérie Rosemary má děťátko pro vás přeložily je pro vás arey, Clear a zuzana.mrak a korekce se zhostila Clear. Samostatná druhá část sedí na verze LOL a BDRip. Hezky se bavte! :-)

Titulky k Rosemary's Baby S01E01 - Night One

Rosemary a Guy Woodhouseovi se na rok stěhují do Paříže, kde získal Guy místo učitele na Katedře anglické literatury, v naději, že svou strastiplnou minulost nechají doma v New Yorku. Osudovým je setkání Rosemary s madame Castevetovou, která jim nabídne luxusní bydlení v historickém domě La Chimere. Přestože nedávno Rosemary potratila, rozhodnou se, že se znovu pokusí o dítě. Rosemary začíná pomalu odhalovat pravdu o tom, kdo jejich noví sousedé vlastně jsou, i o tom, jakou dohodu možná její manžel uzavřel… Titulky k prvnímu dílu pro vás přeložili Clear, prunus a zuzana.mrak. Korekci provedla Clear. Titulky sedí na dvojdíl BRRip a první část na verze LOL, BDRip a WEB-DL. Pěknou zábavu.