Moonhaven

Žánr
Akční, Dobrodružný, Drama, Sci-fi
Roky vysílání
2022 - dosud
Obsah
Utopický sci-fi seriál stanice AMC. Po třech generacích lidí lidí na Měsíci je naplánovaný návrat Měsíčňanů zpátky na Matku Zemi, aby obnovili kulturu a život pozemšťanů. Na Měsíc míří transfer s delegátkou umělé inteligence, která s sebou nese nejen poselství, ale i hrozbu. Podaří se porazit temnotu uvnitř nás, aby zavládlo dobro a mír?
Titulky pro vás překládají
Clear, BigMarwin

Titulky k Moonhaven S01E06 - The Seeker

První série seriálu Moonhaven se nám pomalu ale jistě nachýlila k samému závěru. Nemusíte mít strach, pokračování v podobě druhé série bylo již schváleno… První vlna se chystá vyrazit na svou misi na Zem. Kolem je spousta pochybností a po odhalení stromu pokrevních pout začíná být na Měsíci chaos… Pěknou zábavu při sledování vám přejí BigMarwin, Clear a jirkem. :-)

Titulky k Moonhaven S01E05 - Dreadfeel

Maite vzpomíná na časy s Bellinou matkou, vydává se do Prima. Odchází po zajímavém rozhovoru s Bellou… Ostatní včetně Belly, Paula a také velvyslankyně ji hledají. Tomm se pokusí získat květinu, kterou v minulém díle Arlo zkompletoval. Titulky pro vás tentokrát přeložil převážně BigMarwin, korekci provedla Clear – trochu jsme si vyměnili role. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Moonhaven S01E04 - Mada

A máme tu další titulky k seriálu Moonhaven, tentokrát k epizodě s názvem Mada. Jak už název napovídá, Paul se setká se svou pokrevní matkou… Po útoku na úkryt, kde se probudil Tomm, opět má tým detektivů Paula, Arla a také Belly spoustu práce… Titulky pro vás přeložila Clear. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Moonhaven S01E03 - The Envoy

Vítejte u dalších titulků k seriálu Moonhaven, po trochu delší pauze se vrací Lunonebí, spolu s pozemskou pilotkou Bellou, která svolila, že pomůže Paulovi vyřešit situaci, která se objevila. Příjemnou podívanou vám přeje Clear, korekci provedl a časování upravil BigMarwin. :-)

Titulky k Moonhaven S01E02 - The Detective

Vítejte u druhé epizody seriálu Moonhaven, kterou pro vás přeložila Clear, korekci provedl BigMarwin. V této epizodě plynule navážeme na předchozí epizodu, ve které se Bella ocitla v nejasné situaci a v podobně nejasné situaci se i probudí. Komu může věřit? A dá se věřit Belle? Detektivové zatím vyšetřují potyčku na lodi s cílem zjistit, co se tam stalo, ale také proč… Pěknou podívanou! :-)

Titulky k Moonhaven S01E01 - The Pilot

Vítejte u titulků k první epizodě nového sci-fi seriálu Moonhaven, kterému jsme vybrali český název Lunonebí. Budeme sledovat kolonii Měsíčňanů, kteří mají za úkol zachránit život na Zemi. Po tři generace se připravují na návrat zpátky, ale spuštění první vlny odchozích Měsíčňanů provází zajímavá souhra náhod vraždy, kterou vyřešetřují dva policisté, a příchodu delegátky umělé inteligence a posádky její lodi… Titulky pro vás přeložila Clear, za konzultace děkuji BigMarwinovi. Pěkně se bavte. :-)