Les Revenants

Znovuzrozeni

Žánr
Drama, Mysteriózní
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Francouzský mysteriózní seriál z produkce Canal+ o horském městečku, kde se zničehonic začnou objevovat lidé, kteří před kratší či delší dobou zemřeli a chtějí se vrátit ke svým starým životům. Nikdo neví, kde se tam vzali, nikdo neví, jak se k nim chovat nebo co od nich čekat. A tím problémy nekončí.
Titulky pro vás překládají
Jolinar

Seriál Les Revenants vyhrál cenu Emmy!

Tento seriál někteří z vás znají a jistě mi dají za pravdu, že cena je naprosto zasloužená, a ty, kteří se ještě ke sledování neodhodlali, by toto ocenění mohlo ke zhlédnutí navnadit. Nevíte, co si pod názvem Les Revenants představit? Dočtete se to v článku. Francouzský seriál Les Revenants z produkce televize Canal+ zaznamenal obrovský úspěch při udělování Mezinárodních cen Emmy. Tvůrci seriálu si odnesli sošku pro nejlepší seriálové drama. Tento seriál někteří z vás znají a jistě mi dají za pravdu, že cena je naprosto zasloužená, a ty, kteří se ještě ke sledování neodhodlali, by toto ocenění mohlo ke zhlédnutí navnadit. Nevíte, co si pod názvem Les Revenants představit? Děj Les Revenants je zasazen do francouzského horského městečka, kde si lidé pod obrovskou vodní přehradou spokojeně žijí své životy. Jedna událost však náhle změní život všem obyvatelům. Mezi nimi se totiž najednou začínají objevovat někteří jejich blízcí, kteří před mnoha lety nebo třeba i nedávno zemřeli. Odtud název seriálu – „Les Revenants“ by se dalo přeložit například jako „Ti, co se vrátili“ (ovšem tento výraz má ve francouzštině i význam “duch”, resp. „duchové“). Jak se tam ocitli? Proč zrovna oni? Co jsou doopravdy zač? A vrátili se už napořád? Jak se s tím společnost vyrovná? Mají to tajit? Lidé z města stejně jako diváci mají spoustu otázek, z nichž některé zůstanou nezodpovězeny, rozhodně je to ale seriál napínavý od začátku do konce. U Les Revenants se nebudete bát, ale rozhodně vám bude běhat mráz po zádech. Je to temné, trochu děsivé, občas až šokující. Atmosféru neuvěřitelně podtrhuje dechberoucí hudba skotské skupiny Mogwai. Herecké výkony jsou velmi dobré, zejména bych ocenila výkon Jenny Thiam a Yary Pilartz jako sester Lény a Camille. Les Revenants je seriálovou adaptací stejnojmenného filmu z roku 2004 od režiséra a scénáristy Robina Campilla. Seriál byl uveden na obrazovky Canal+ 26. listopadu 2012. Titulky k první řadě můžete stahovat ZDE. Co se týče řady druhé, ta se v lednu začne teprve natáčet, ale světlo světa by měla spatřit opět na podzim roku 2014. Doufám, že se u ní spolu setkáme.

Titulky k Les Revenants S01E08 - La horde

A je tu osmý a bohužel poslední díl první řady seriálu Les Revenants. Mám pro vás ale dobrou zprávu. Můžeme se těšit na druhou řadu! Kdy se jí ale dočkáme, to je ve hvězdách, tvůrci seriálu oznámili, že to nebude dříve než v roce 2014. No hlavně, že bude :) Z posledního dílu vám neprozradíme ani ťuk, jen se sami podívejte. Titulky (u této řady již naposled) pro vás přeložila Jolinar. Sedí na verze DEAL a JMT a stahovat je můžete zde nebo v pravém boxíku. Užijte si finále.

Titulky k Les Revenants S01E07 - Adèle

Přinášíme titulky k předposlednímu dílu první řady. V tomto díle už se začínají dít vážně divné věci. Pierre je přesvědčený, že se schyluje ke konci světa a dozvíte se, co schovává ve sklepě. Serge a Toni se snaží utéct z města a Thomas zase chytit Simona. Uvidíme, jestli se jim to podaří. Titulky tradičně od Jolinar, sedí na verze DEAL a JMT. Příjemnou podívanou!

Titulky k Les Revenants S01E06 - Lucy

Po delší odmlce vám přinášíme titulky k dalšímu dílu Les Revenants! V šestém díle se dozvíme, co je vlastně zač Sergeova oběť a už se nám to začne pěkně rozuzlovávat. Camille využije svou situaci ke konání dobra, Tonimu trošku rupne v kouli a Simon nás po své druhé smrti překvapí. Nebo ne? Titulky pro vás opět spáchala Jolinar, sedí na verze EPZ a JMT. Užijte si díl :)

Titulky k Les Revenants S01E05 - Serge et Toni

Máme pro vás další díl seriálu Les Revenants! Tentokrát nám bude objasněno, jak zemřel Serge a jaký vztah měl se svým bratrem Tonim. Adele učiní zásadní rozhodnutí a Julie bude mít po rozhovoru s paní Costovou znepokojivé pocity. Camille se stále vydává za Léninu sestřenici, uvidíme, jak se to vyvine mezi ní a Frédéricem. Titulky pro vás jako obvykle přeložila Jolinar. Sedí na verze EPZ a JMT. Hezkou zábavu :)

Titulky k Les Revenants S01E04 - Victor

Pokud jste už zhltli první tři díly, tak vás jistě potěší, že pro vás máme další. Ve čtvrté epizodě s názvem Victor se dozvíme okolnosti smrti malého chlapečka, novinky o Lucy a také jedno šokující odhalení. Titulky sedí na verze DEAL a 720p.HDTV.x264-JMT, přeložila je pro vás opět Jolinar. Hezkou zábavu. :-)

Titulky k Les Revenants S01E03 - Julie

Titulky k Les Revenants S01S03 Julie byly dokončeny. Až se na epizodu podíváte, dejte nám zpětnou vazbu. Napište, jak se vám titulky či samotná epizoda líbila. Neváhejte také v diskuzi pod titulky probrat dění v aktuálním díle. Problematický text, který vyzrazuje děj dopředu, důkladně označte příslušným tlačítkem SPOILER. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k Les Revenants S01E02 - Simon

Titulky k Les Revenants S01S02 Simon byly dokončeny. Až se na epizodu podíváte, dejte nám zpětnou vazbu. Napište, jak se vám titulky či samotná epizoda líbila. Neváhejte také v diskuzi pod titulky probrat dění v aktuálním díle. Problematický text, který vyzrazuje děj dopředu, důkladně označte příslušným tlačítkem SPOILER. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k Les Revenants S01E01 - Camille

Pro fanoušky mysteriózního žánru přinášíme nový seriál Les Revenants (2012) z produkce francouzské televize Canal+. Příběh pojednává o horském městečku, ve kterém se zničehonic objeví lidé, kteří zde v minulosti předčasně zemřeli. Jak je možné, že jsou živí, zdraví a nezestárli ani o den? Tajemnou atmosféru podtrhuje hudba skotské skupiny Mogwai a napětí je zaručeno od začátku do konce. První série má 8 dílů, titulky pro vás bude z francouzštiny překládat Jolinar. Přeji příjemnou zábavu. :-)