Les Misérables

Bídníci

Žánr
Drama, Historický, Minisérie
Roky vysílání
2018 - dosud
Obsah
Adaptace na motivy slavného románu Bídníci od Victora Huga. Hlavním hrdinou je Jean Valjean, který si devatenáct let odpykával trest na galejích za krádež chleba pro svou sestru a její děti. Po propuštění se setkává s umírající Fantinou, matkou malé Cosettky, o kterou se postará jako o svou vlastní dceru. Celý život je mu však v patách inspektor Javert, který nevěří, že by ze zloděje mohl být slušný člověk.
Titulky pro vás překládají
zuzana.mrak

Titulky k Les Misérables S01E05 - Episode #1.5

Marius stále nemůže zapomenout na krásnou dívku, kterou viděl v zahradách a pokusí se ji najít. Může ovšem křehká láska vydržet pod hrozbou revoluce, která je cítit v ulicích na každém kroku? A Inspektor Javert je doslova zaslepen svou pomstou a vydá se hledat Jeana Valjeana na vlastní pěst. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Užijte si díl.

Titulky k Les Misérables S01E04 - Episode #1.4

Z Cosetty je již mladá slečna, které spolu s Jeanem Valjeanem žije v klášteře. Její mladé srdce však netouží po ničem jiném, než nakouknout za zdi kláštera a poznat celý svět, a třeba se i zamilovat. Splní jí Jean Valjean její přání, i když ví, že venku na něj jistě stále číhá inspektor Javert? Titulky pro vás připravily elte a zuzana.mrak. Bavte se.

Lily Collins - kde ji ještě můžete vidět?

Pokud jste si oblíbili herečku Lily Collins, můžete se na ni těšit hned v několika projektech. Ve filmu „Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile“ si po boku Zaca Efrona zahrála Elizabeth Kloepferovou, dlouholetou přítelkyni amerického sériového vraha Theodora Roberta „Teda“ Bundyho, která dlouhou dobu nemohla uvěřit skutečnosti, že její milý je vrah. Ve filmu si zahrálo několik známých herců, jako například Jim Parsons, John Malkovich, aj. V autobiografickém filmu „Tolkien“ si zahrála Edith Brattovou, manželku a múzu J.R.R. Tolkiena. Film bude mít premiéru v květnu tohoto roku. Její hvězda stoupá stále výš, o této okaté a dlouhovlasé herečce ještě určitě uslyšíme.

Titulky k Les Misérables S01E01 - Episode #1.1

Ocitáme se v Paříži roku 1815. Do života krásné, leč chudé švadleny Fantiny vstoupí bohatý a krásný Felix. Mají ti dva vůbec nějakou šanci? Nebo je jejich vztah již od začátku odsouzen k záhubě? A o několik kilometrů dál si Jean Valjean odpykává poslední rok svého devatenáctiletého trestu. Dokáže překousnout bezpráví, které na galejích vládne, aby si trest ještě neprodloužil, navíc pod bedlivým pohledem inspektora Javerta? Titulky pro vás připravila zuzana.mrak.

Les Misérables - nová minisérie

Slavný román Bídníci od Victora Huga , který jistě všichni znáte, se dočkal další adaptace, a to konkrétně minisérie od stanice BBC. V hlavní roli Jeana Valjeana uvidíte Dominica Westa (The Affair), Fantinu ztvárnila Lily Collins (dceru zpěváka Phila Collinse znáte například z filmu Mirror Mirror s Julii Roberts) a inspektora Javerta si zahrál David Oyelowo (toho známe možná z filmu Salma, ve kterém hrál Dr. Martina Luthera Kinga, Jr.). Osmidílnou sérii pro vás překládá zuzana.mrak.