La Brea

Závrt

Žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Sci-fi
Roky vysílání
2021 - 2024
Obsah
Uprostřed Los Angeles se objeví znenadání obrovská díra. Část rodiny Harrisových se ocitne v tajemném pravěkém světě. Snahou všech je však přežít a také pochopit, co se vlastně děje.
Titulky pro vás překládají
Clear, BigMarwin, zuzana.mrak

Titulky k La Brea S03E06 - The Road Home - Part 2

Závěrečná epizoda celého seriálu je konečně tady. A jak se to u La Brea stává, musí se to všechno nejdřív pořádně zamotat, než se to zase rozmotá… Titulky pro vás jako obvykle přeložily Clear a zuzana.mrak. Děkujeme za přízeň a třeba na viděnou u nějakého jiného podobně laděného seriálu… Hezky se bavte! :-)

Titulky k La Brea S03E04 - Fire Storm

V této epizodě vše z doby 10 tisíc let před Kristem prchá před velkým ohněm, který se šíří také směrem k pevnosti. Její obyvatelé se snaží evakuovat a Gavin a spol. dostanou zprávu, kterou potřebují doručit do doku 2021… Gavin, Sam a Ty z doby krátce před prvním závrtem se právě z tohoto roku se snaží dostat do letecké základny v Ladeře… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Hezky se bavte. :)

Titulky k La Brea S03E03 - Maya

Titulky k epizodě Maya pro vás připravily opět Clear a zuzana.mrak. Ty se v době pár týdnů před vznikem závrtu v roce 2021 snaží dostat na svou stranu dalšího spojence, Gavina. S tím to ale tak snadné jako se Samem mít nebude, zároveň se Ty snaží změnit život lidí, které má rád, k lepšímu. Gavin a Sam v době před 10 tisíc let před Kristem se vydávají k letecké základně v Ladeře s cílem najít Mayu Schmidtovou. Narazí ale na minové pole a nejen to… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k La Brea S03E01 - Sierra

Třetí a závěrečná série seriálu La Brea se vrátila a titulky k první epizodě pro vás nachystali BigMarwin, Clear a zuzana.mrak. Září přišli do doby 10 tisíc let před Kristem dinosauři a začnou se prát na mýtině. Gavin se snaží zprovoznit notebook, aby se dostal ke své ženě, Lucas s Veronicou oznámí všem, že čekají potomka… a kdybyste se náhodou v průběhu dílu začali trochu nudit, počkejte na konec epizody. :-)

Titulky k La Brea S02E14 - The Journey, Part 2

A máme tu poslední epizodu druhé série, Výprava, část druhá – s velmi napínavým koncem a dojemnými momenty… Izz s Eve se vydávají časem 4 hodiny do minulosti, aby zabránili Gavinově smrtelnému zranění. Scott si procvičí svou němčinu z vysoké školy a James bude všem včetně vás pěkně pít krev… Titulky pro vás přeložila Clear, 3. série už byla odsouhlasena, takže se můžete těšit – myslím, že po této epizodě máme na co. Pěknou zábavu. :-)

Titulky k La Brea S02E13 - The Journey, Part 1

Přeji příjemnou zábavu u titulků k předposlední epizodě druhé série seriálu La Brea, kterou pro vás přeložili Clear a BigMarwin. V této epizodě s titulem Výprava, část první se, jak správně tušíte, skupina lidí z Mýtiny vydává hledat portál na cestování časem, který doktor Moore ukryl někde daleko od jejich tábořiště. Kira spolu s Levim uzavře dohodu a Silas je nejedno překvapení… Hezky se bavte. :-)

Titulky k La Brea S02E12 - The Swarm

Vítám vás u titulků k 12. epizodě druhé série La Brea, tentokrát s titulem hejno. Na mýtině (nebo spíš pod ní) se objeví velké hejno nebezpečných vos. Gavin s Jamesem se vydávají do budovy a Izzy má postranní úmysly pomoct Leviovi, ač jí to všichni rozmlouvají… Zbývají už jen dvě epizody. Příjemnou zábavu vám přeje Clear.

Titulky k La Brea S02E11 - The Wedding

Podařilo se nám dohnat skluz z předchozích týdnů a po odvysílání epizody ve středu nad ránem se v pátek můžete těšit na hotové titulky k 11. epizodě s titulem Svatba. Jak tušíte z minulých dílů, Ty a Paara mají svůj velký den, všichni se řádně vyšňoří (ještě že závrtem propadla i dodávka s oblečením) a chtějí si slavnost užít… Jen netuší, že se při popíjení, tanci a další zábavě situace zkomplikuje natolik, že to nedopadne pro někoho dobře… Titulky pro vás přeložila Clear, korekci provedl BigMarwin, přejeme pěknou zábavu! :-)