La Brea

Žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Sci-fi
Roky vysílání
2021 - dosud
Obsah
Uprostřed Los Angeles se objeví znenadání obrovská díra. Část rodiny Harrisových se ocitne v tajemném pravěkém světě. Snahou všech je však přežít a také pochopit, co se vlastně děje.
Titulky pro vás překládají
Clear, BigMarwin, zuzana.mrak

Titulky k La Brea S02E14 - The Journey, Part 2

A máme tu poslední epizodu druhé série, Výprava, část druhá – s velmi napínavým koncem a dojemnými momenty… Izz s Eve se vydávají časem 4 hodiny do minulosti, aby zabránili Gavinově smrtelnému zranění. Scott si procvičí svou němčinu z vysoké školy a James bude všem včetně vás pěkně pít krev… Titulky pro vás přeložila Clear, 3. série už byla odsouhlasena, takže se můžete těšit – myslím, že po této epizodě máme na co. Pěknou zábavu. :-)

Titulky k La Brea S02E13 - The Journey, Part 1

Přeji příjemnou zábavu u titulků k předposlední epizodě druhé série seriálu La Brea, kterou pro vás přeložili Clear a BigMarwin. V této epizodě s titulem Výprava, část první se, jak správně tušíte, skupina lidí z Mýtiny vydává hledat portál na cestování časem, který doktor Moore ukryl někde daleko od jejich tábořiště. Kira spolu s Levim uzavře dohodu a Silas je nejedno překvapení… Hezky se bavte. :-)

Titulky k La Brea S02E12 - The Swarm

Vítám vás u titulků k 12. epizodě druhé série La Brea, tentokrát s titulem hejno. Na mýtině (nebo spíš pod ní) se objeví velké hejno nebezpečných vos. Gavin s Jamesem se vydávají do budovy a Izzy má postranní úmysly pomoct Leviovi, ač jí to všichni rozmlouvají… Zbývají už jen dvě epizody. Příjemnou zábavu vám přeje Clear.

Titulky k La Brea S02E11 - The Wedding

Podařilo se nám dohnat skluz z předchozích týdnů a po odvysílání epizody ve středu nad ránem se v pátek můžete těšit na hotové titulky k 11. epizodě s titulem Svatba. Jak tušíte z minulých dílů, Ty a Paara mají svůj velký den, všichni se řádně vyšňoří (ještě že závrtem propadla i dodávka s oblečením) a chtějí si slavnost užít… Jen netuší, že se při popíjení, tanci a další zábavě situace zkomplikuje natolik, že to nedopadne pro někoho dobře… Titulky pro vás přeložila Clear, korekci provedl BigMarwin, přejeme pěknou zábavu! :-)

Titulky k La Brea S02E10 - The Return

Gavin se vydává za Jamesem a cestou dojde k překvapujícímu setkání. Skupina kolem Sama se vydává hledat Taameta, ale on a jeho lidé využijí situace a zaútočí na mýtinu. Proč? Co co jim jde? A za jakým účelem přišel starý známý? To se dozvíte v epizodě s názvem Návrat. Děkuji všem za vaše poděkování pod titulky. Potěší to… Titulky pro vás přeložila Clear, korekci provedl BigMarwin. Pěkně se bavte! :-)

Titulky k La Brea S02E08 - Stampede

Po pauze se vrací seriál La Brea. V tomto díle se skupinka z roku 1988 vrací zpátky do pravěku, aby zastavili otevření závrtu v roce 1988 a zničili stroj, který umožňuje cestování časem. Nebude to ale snadný úkol, v cestě jim stojí hned několik překážek. Na mýtinu se zatím valí stádo buvolů, které vyplašila otevírající se záře… Titulky pro vás přeložila Clear, korekci provedl BigMarwin. Přejeme pěknou zábavu! :-)

Titulky k La Brea S02E07 - 1988

Rodina Harrisových je zase pohromadě v roce 1988 a nekladou si malé cíle. Zachránit Caroline ze zajetí a zabránit vzniku dalšího závrtu a tsunami, ktera se na Los Angeles řítí v příštích 48 hodinách. Lucasův stav se nadále zhoršuje a jeho přátelé ho zavedou do Paařina tábora. K jeho záchraně je však trnitá cesta, Taamet vyzývá Tye na souboj… Pěknou zábavu u dalšího dílu vám přejí BigMarwin a Clear, další díl se chystá až 1. února 2023. Omluvte prosím zdržení titulků u tohoto dílu, nebyl bohužel vůbec čas…