Hunted

Pronásledovaná

Žánr
Akční, Drama
Roky vysílání
2012 - 2012
Obsah
Sam Hunterová (Melissa George) pracuje jako bezohledná a velmi odhodlaná špiónka a lovkyně lidí. Při jedné akci se ji ale pokusí někdo zlikvidovat a ona zjišťuje, že to jsou lidé přímo z jejího týmu. Začíná hon na život a na smrt a Sam už nemůže nikomu věřit, dokonce ani muži, kterého miluje.
Titulky pro vás překládají
DENERICK, Miki226

Titulky k Hunted S01E08 - Snow Maiden

Poslední díl seriálu Hunted nám Cinemax naservíroval minulý pátek, ale vy jste si na naše titulky museli chvilku počkat. Doufáme, že to napětí nebylo až tak nesnesitelné a že jste všichni ve zdraví přežili, protože je to tady!!!! Titulky jsou hotové a vy si můžete vychutnat finále první řady. Titulky pro vás připravili DENERICK a Miki226. Děkujeme za trpělivost a hezky se bavte :-)

Titulky k Hunted S01E07 - Khyber

Pomalinku se blížíme ke konci. Tajemství kolem agentky Sam Hunterové se odhalují a zdá se, že všechno souvisí i s vraždou její matky. Pojďte se tedy podívat, jak bude celý příběh pokračovat. Titulky pro vás přeložili DENERICK a Miki226. Hezky se bavte :-)

Titulky k Hunted S01E06 - Polyhedrus

Zápletka kolem Přesýpacích hodin se v minulé epizodě zajímavě rozvinula a určitě nedočkavě čekáte, jak bude příběh pokračovat. Minule jsme byli svědky toho, jak Sam skončila v náručí Stephena Turnera, jen nebylo tak úplně jasné, zda šlo o opravdovou náklonnost nebo oběť, kterou při své práci musí Sam občas podstoupit. Fawks se stále víc zaplétá s Tyronem, ale moc dobře ví, že z toho nekouká nic dobrého. Dnes odhalíme něco málo ze soukromí šéfa Bizathia – Keela, uvidíme, jak se zachová Stephen, až se dozví, jak jeho otec získal chybějících 30 milionů a take se dozvíme, kam až sahá oddanost Turnerova poskoka Binghama. Titulky pro vás připravili DENERICK a Miki226. Přejeme vám hezkou zábavu a za týden na viděnou :-)

Titulky k Hunted S01E05 - Hourglass

Pomalinku jsme se přehoupli do druhé poloviny první řady, a tak vám i tentokrát přinášíme české titulky, abyste si mohli seriál co nejvíce užít. O překlad se postarali DENERICK a Miki226. Konec minulé epizody byl velice napínavý. Jen připomeneme, že Jack Turner využívá Kismet k tomu, aby při nehodách, ke kterým sám vydatně přispěl, vydělal co nejvíc peněz. Aiden se snaží zabránit připravované explozi a Sam leží na chodníku a falešný doktor Goebel se jí snaží do oka vpíchnout injekci s neznámou látkou. Ale už nebudeme zdržovat, určitě se všichni těšíte, jak to bude dál. Hezky se bavte :-)

Titulky k Hunted S01E04 - Kismet

V minulé epizodě jsme byli svědky toho, jak se Sam vypořádala s vypjatou situací, když se setkala tváří v tvář se svým nepřítelem a jak se ostatní z týmu pokouší odhalit, kdo z nich je obávaný krtek. Dnes uvidíme, jak se bude příběh vyvíjet dál. Titulky pro vás přeložili DENERICK a Miki226. Hezky se bavte :-)

Titulky k Hunted S01E03 - Hourglass

Celý příběh Sam, jejích kolegů v týmu a také špinavostí v pozadí, které mohou kohokoli z hlavních hrdinů stát život, se v minulé epizodě trošku vyjasnil, ale objevila se další tajemství, která v nás budí zvědavost. Určitě už se nemůžete dočkat, co bude dál, a proto nebudeme zdržovat dlouhými řečmi. Titulky pro vás připravil DENERICK a Miki226. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Titulky k Hunted S01E02 - LB

Už jste se podívali na první díl nového seriálu Hunted? Zaujalo vás prostředí soukromé špionážní firmy, osudy hlavní hrdinky zahalené tajemstvím nebo nevyjasněná otázka, kdo je ve skutečnosti tajemný zrádce? Nebo se jen chcete dozvědět, jak bude celý příběh pokračovat, protože si ještě nejste jistí, jestli je Hunted pro vás to „pravé ořechové“? Ať tak nebo tak, jste tady rozhodně správně. Právě u nás totiž najdete titulky k dalšímu dílu, který nás opět zavede za agentkou Sam, která se momentálně vydává za Alex Kentovou, aby se mohla dostat do blízkosti známé gangsterské rodiny. V dalším pokračování můžete očekávat akci, tajemství, něco z minulosti a také špinavé praktiky, které jsou v podobných oborech naprosto běžné.

Titulky k Hunted S01E01 - Mort

Původně se čekalo, že Cinemax odvysílá první díl až po skončení Strike Backu, ale britská televize s premiérou trošku zamíchala. Odvysílala díl dřív než Cinemax, a proto vám můžeme už teď nabídnout české titulky k novému akčnímu seriálu z prostředí špiónů, které zaměstnává tajemná, soukromá firma. Titulky jsem pro vás tentokrát připravila sama, ale od příštího dílu na to snad budeme tři, jak bylo původně domluveno.