Celkem 2576 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S01E06 - Rule #33: When in Doubt, Run Away

Titulky k šesté epizodě pro vás po delší době nachystaly opět Clear a zuzana.mrak. Sedí zatím na verzi KILLERS, přečas na další verze bude v průběhu dalších dní. V dnešním díle se podíváme s holkama do Las Vegas. Abby se užírá svou novou sokyní na knižním trhu Cleo Stevensovou a kamarádky jí nabídnou, ať se jede s nimi odreagovat na focení, které Phoebe uspořádala kvůli své nové řadě šperků pro děti Infant Fabuleux. Pěkně se bavte. :-)

Amanda Righettiová - průřez kariérou

Krásnou herečku Amandu Righettiovou pravidelně vídáme v seriálu Colony. Od roku 2013 je také šťastnou maminkou synka Knoxe Addisona Alana, kterého má se svým manželem, režisérem Jordanem Alanem. Ve fotogalerii naleznete průřez její hereckou kariérou. Colony, od r.2016 The Mentalist (Mentalista), r. 2008 – 2016 Chicago P.D., r.2014 Shadow of Fear (Nebezpečná touha), r. 2012 The Chateau Meroux, r. 2011 Captain America: The First Avenger (Captain America: První Avenger), r. 2011 Friday the 13th (Pátek třináctého), r. 2009 Role Models (Velcí bratři), r. 2008 K-Ville, r. 2007 Reunion, r. 2005 – 2006 Entourage (Vincentův svět), r. 2006 North Shore, r. 2004 – 2005 The O.C., r. 2003 – 2005

Herečky z OITNB na předávání cen Spirit Awards

Dne 25. února 2017 se v Santa Monice předávaly ceny Spirit Awards, které jsou určené nezávislým filmařům. Na slavnostní večer také dorazilo mimo jiné osazenstvo seriálu Orange Is the New Black. Danielle Brooksová uchvátila všechny svým novým, štíhlejším vzhledem, Laura Preponová v doprovodu svého snoubence dala zase na obdiv své rostoucí bříško a nebo Natasha Lyonneová. Níže se můžete podívat na pár fotografií.

Claire Danesová míří do nového filmu

Herečka Claire Danesová (Homeland) si spolu s hercem Jimem Parsonsem (The Big Bang Theory) zahrají manželský pár v příipravovaném filmu „A Kid Called Jake“. Jedná se o rodinné drama na motivu divadelní hry Lincolna Centera. Film bude sledovat rodinu, jejíž syn se rád obléká jako princezna, protože se necítí být chlapcem. Transgender a transsexualita vůbec, je nyní v Americe velmi aktuálním tématem, neboť prezident Donald Trump nedávno zrušil ochranu nad dětmi, které se nesžily se svým pohlavím. Oproti tomu Obamova politika například těmto dětem povolovala použít na školách takové toalety, které korespondovaly s jejich identitou. Pro Jima Parsonse to bude první celovečerní film, Clarie Danesová má za sebou větších rolí již několik. Jak myslíte, že toto „Big Bang Homeland“ spojení v dramatu dopadne?

Titulky k Suits S06E15 - Quid Pro Quo

A máme tu titulky k předposlední epizodě 6. série, ve které se můžete opět těšit na rozkol mezi Harveym a Mikem, tentokrát se hodí Rachel do gala a Donna s Benjaminem se snaží získat investora pro svůj plánovaný projekt s názvem „Donna“. Titulky pro vás přeložili Clear a Herodes, sedí na verze SVA a WEB-DL. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E11 - Tidings We Bring

S velkým zpožděním, ale přece jen. Titulky k vánočnímu dílu NCIS: LA jsou tady. Omlouvám se za to čekání, ale z časových důvodů už nebudu dál pokračovat v překladu tohoto seriálu. Štafetu po mě přebírá fanouškovský web ncis-fan.sk. Děkuji všem překladatelům, kteří se na tomto seriálu podíleli za těch šest let, co jsme ho překládali. Užijte si díl.

Titulky k Suits S06E14 - Admission of Guilt

Vítejte u titulků k další epizodě Kravaťáků, kterou pro vás přeložili Clear, Eyr a Herodes. Sedí na verzi SVA a WEB-DL. Mike a Harvey dále pracují na případu proti Velocity Data Solutions s cílem dostat Mikea do Komory. Louis má mít výroční schůzku s důležitou klientkou a musí si na ní bez Jessicy poradit. Donna a Benjamin dále zdokonalují „Donnu“. Děkujeme všem za trpělivost a příjemnou zábavu! :-)