Hooten & The Lady

Žánr
Dobrodružný, Drama
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Osmidílné britské drama plné adrenalinu sleduje dobrodružství velmi charismatického rošťáckého dobrodruha Hootena. Jeho partnerkou je výstřední živel, lady Alexandra. Společně na své výpravě za záchranou ztracených pokladů cestují po celém světě od Vatikánu až po Himálaje, z Amazonského pralesu do Egypta.
Titulky pro vás překládají
efvendy, jeriska03

Titulky k Hooten & The Lady S01E08 - Caribbean

PŘEKVAPENÍ! Máme hotové titulky k poslednímu dílu, ve kterém se podíváme do Karibiku. V Británii vrcholí přípravy na svatbu Alex s Edwardem. Alex, místo aby se připravovala na svatbu, se radši vydá po stopách britského korzára, kapitána Henryho Morgana a jeho pokladu, který zakopal na jednom z karibských ostrovů před dobytím Panamy. K tomu ji musí zavést půlka mapy, kterou získala. Druhou část vlastní Hooten, ale ani jeden z nich není ochotný se o své informace podělit, a proto oba pátrají na vlastní pěst. Jak to tak vypadá, Alex se do svatby moc nechce. Co myslíte, vezme si Alex Edwarda, nebo mu dá košem? Využijte tu chvilku, než si stáhnete titulky, a zkuste si tipnout. ;-) Titulky k seriálu pro vás připravovaly jeriska03, efvendy a Lady_M a třeba se u něj sejdeme i v dalším roce. Sedí na verzi TLA.

Titulky k Hooten & The Lady S01E07 - Cambodia

V minulé epizodě jsme Alex a Hootena opustili v okamžiku, kdy se pohádali kvůli Fabergého vejci, které Hooten zahodil do jezera. Hooten, a to ani netuší, že Alex vejce z vody vylovila, je na Alex tak naštvaný, že začne hledat další artefakt, tentokrát legendární drahokam Čintámani, sám. Ale protože potřebuje nějaké informace z Britského muzea, Alex se o tom dozví a přijíždí za ním. Co všechno je za tím skryto, uvidíme v předposlední epizodě z Kambodže. Titulky sedí na verzi TLA, přeložily je jeriska03, Lady_M a efvendy a hezkou zábavu!

Titulky k Hooten & The Lady S01E06 - Moscow

Alex je zaneprázdněná přípravou svojí svatby, se kterou jí pomáhá matka, ať už si to Alex přeje nebo ne. Hooten mezitím jede navštívit svého dávného přítele do Moskvy. Ten pro něj má něco úžasného – ví, kde je 51. Fabergého vejce, které bylo údajně zničeno v roce 1917. A tak se Alex opět vydává za Hootenem, aby získala pro Britské muzeum tak vzácný kousek. Jenže při hledání velikonočního vejce Hooten narazí na něco temného ze své minulosti… Titulky připravily jeriska03 a efvendy, sedí na verzi TLA. Přejeme hezkou zábavu. :-)

Titulky k Hooten & The Lady S01E05 - Ethiopia

Alexova kamarádka a kolegyně je unesena. Únosci požadují výměnou lžíci královny ze Sáby. Alex i s Hootenem se jí vydávají na pomoc do Etiopie. Uvidíme, jestli se jim podaří rozluštit hádanku královny ze Sáby, najít její poklad a především zachránit kolegyni. Titulky připravily Lady_M, jeriska03 a efvendy a sedí na verzi TLA. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Titulky k Hooten & The Lady S01E04 - Bhutan

V dnešní epizodě nebude Hootenovi moc do smíchu, bude se muset vykoupit ze svých dluhů, jinak přijde o život. A využije k tomu objev tajemného svitku, po kterém budou s Alex pátrat až v zemi hřmícího draka, v Búthánu. Uvidíme, jestli Hooten bude mít dobrou karmu a dokáže ustát všechny nástrahy, které ho čekají. Titulky sedí na verzi TLA, připravily je jeriska03, Lady_M a efvendy. Příjemnou zábavu!

Hooten and the Lady - představení herců

Britský dobrodružný seriál Hooten and the Lady je jednou z podzimních novinek, ke které vám přinášíme titulky. Dnes vám trochu blíže představíme hlavní dvojici. Michael Landes, který v seriálu hraje postavu dobrodruha Hootena, zatím českým divákům není moc znám. Kromě několika epizodních rolí v seriálech, např. Stalker, Kriminálka Las Vegas, si zahrál také v několika televizních filmech. Z větších rolí můžeme uvést například seriál Save Me, kde si zahrál manžela Anne Heche. Na Ophelii Lovibond, která hraje Lady Alex Spencer-Parkerovou, velká role zatím čeká. Tuto okatou herečku, která oslavila v únoru své třicáté narozeniny, a která na svůj věk rozhodně nevypadá, jste mohli vidět například po boku takových hvězd jako Jim Carrey nebo Natalie Portman. Jste fanoušci tohoto nového seriálu? Jak se vám po první epizodě líbi? Ophelia Lovibond, No Strings Attached (Hlavně nezávazně), r. 2011 Ophelia Lovibond, Mr. Popper's Penguins (Pan Popper a jeho tučňáci), r. 2011 Ophelia Lovibond, Elementary (Jak prosté), r. 2015 Michael Landes, Save Me, r. 2013 Michael Landes, televizní film Members Only, r. 2015

Titulky k Hooten & The Lady S01E01 - The Amazon

Představujeme vám nový seriál, který připomíná Knihovníky nebo Lovce pokladů. Lady Alexandra z Britského muzea se pokusí najít poslední tábor viktoriánského badatele Percyho Fawcetta v Amazonském pralese. Při hledání v pralese nechtěně narazí na dobrodruha Hootena, který ji dostane do pěkné šlamastiky s místním kmenem Urutů, a nakonec budou nuceni se spojit při pátrání po legendárním zlatém městě. Titulky připravily jeriska03 a efvendy a sedí na verzi TLA. První epizoda byla zábavná a doufáme, že se vám bude líbit tak jako nám. Hezkou zábavu!