Celkem 2781 článků
u seriálu
Zobrazit

Homeland 7. série - vedlejší postavy

S kým se opět shledáme v 7. sérii Homeland? Prozatím je potvrzeno, že se opět uvidíme s Maxem (Maury Sterling), kterého vídáme víceméně od začátku celého seriálu. Dále s Brettem O'Keefem (Jake Weber), který byl nakonec zásadní postavou v ústředním spiknutí šesté série. A dále s Davidem Wellingtonem (Linus Roache), který si v 6. sérii zahrál prvou ruku nově zvolené prezidentky Keaneové. Dál pro vás hlídáme novinky, takže se na naše stránky nezapomeňte vracet.

Titulky k Ekaterina S02E09 - Seriya 9

Dnes se hodně řeší vztahy. Kateřina řeší svůj vztah s Grigorijem, Sofie Štěpanovna zase s Pavlem Petrovičem. Grigorij má zase spadeno na Potěmkina. Hrabě Orlov nakonec putuje na pomoc polskému králi Stanislavovi proti rebelům. Uvidíme také poprvé jednoho z největších vojevůdců Alexandra Suvorova. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Elizabeth I S01E02 - The Enemy Within

Dnešní díl je zaměřen na Alžbětinu vládu a její neustále vypořádávání se s katolíky a hlavně svou sestřenicí Marií, královnou Skotska. Marie chtěla být jmenována Alžbětinou dědičkou, a když ji Alžběta odmítla, Marie se rozhodla získat anglický trůn za každou cenu. Nakonec za to zaplatila životem. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Jenna Coleman a Tom Hughes - tajné zásnuby?

Jenna Coleman a Tom Hughes tvoří již druhým rokem pár nejen v seriálu, ale i ve skutečném životě. Dvojice spolu přes rok bydlí. V srpnu tohoto roku si fanoušci všimli, že hereččin levý prsteníček zdobí prsten. Ani jeden z páru však zásnuby nepotvrdil, nicméně ani nevyvrátil. Ať tak či tak, doufáme, že se jejich vzájemná chemie, kterou přenesli na plátno, nevytratí.

Titulky k Elizabeth I S01E01 - Battle for the Throne

V dnešním první dílu se podíváme, jak se Alžběta I. dostala na trůn. Cesta to byla spletitá a Alžbětě šlo mnohokrát o život. Ať už díky ambicióznímu lordovi Seymoureovi nebo dokonce své sestře Marii. Nakonec vše přežila, byla korunována královnou a stala se největší královnou Anglie. Titulky pro vás z odposlechu přeložila kvakkv a sedí na verzi QPEL.