Celkem 2654 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Durrells S02E01 - Episode 2.1

Luisa se rozhodne řešit kritickou situaci s penězi prodejem svých produktů. Moc se jí nedaří, ale na trhu se seznámí s okouzlujícím Angličanem Hugem Jarvisem. To se ale nelíbí jejich nové domácí Vasilie. Gerry chce chovat a rozmnožovat vydry. Leslie má nehodu se vzduchovkou, Larry potíže s psaním a Margo se zakouká do mnicha. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k Feud S01E01 - Pilot

Vítejte u titulků k první epizodě seriálu stanice FX s názvem Feud, jehož každá série se bude týkat jiné dvojice. Anglické slovíčko Feud by se dalo přeložit jako svár, spor… a v první sérii se bude jednat o svár dvou filmových hvězd, Joan Crawfordové a Bette Davisové, které spolu natočily film Co se vlastně stalo s Baby Jane? To už ale předbíháme. V prvním díle se podíváme na Joan, která se snaží po smrti manžela opět vrátit do středu pozornosti filmových diváků, a přijde za svou sokyní Bette a nabídne jí roli, která se neodmítá… Titulky pro vás přeložila nipandelm, sedí na verzi PROPER KILLERS. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E07 - The Committee on Human Rights

Titulky k nové epizodě seriálu Takoví normální Američané jsou tu. Tentokrát Stan Beeman a jeho parťák Dennis Aderholt rozjíždí novou misi, ze které Stan vytěží maximum. A manželé Jenningsovi představí svou dceru Paige Gabrielovi, který se chystá nadobro vrátit domů. Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, korekce se zhostila Clear. Sedí na verzi SVA, přečasy na další verze budou někdy v průběhu příštího týdne. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S01E08 - Rule #17: Ask the Answer Lady

Dnešní díl GG2D se bude točit převážně kolem Phoebe, kolem jejího žárlení na bývalého manžela Ralfa a předváděčku šperků. Abby přijede na návštěvu její dlouholetá kamarádka Jo a spolu se nečekaně musí postarat o Charlieho, jelikož Jake musí pracovat. Max a Ford si procházejí krizí… Titulky pro vás opět přeložily Burger, Clear a zuzana.mrak, korekci si vzala na triko Clear. Sedí zatím na verzi HDTV KILLERS, titulky na kvalitnější verze opět později přečasujeme. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E03 - The Liar

Titulky k třetímu dílu 5. série, či chcete-li Sequelu seriálu Útěk z vězení jsou tu. Bleskově je pro vás přeložili Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. V dnešním díle se jde konečně „na to“. Šejk světla se chystá vypnout elektřinu ve městě, aby mohl jeho syn spolu s Kanielem Outisem utéct. A nebudou jediní, kdo chtějí ven. Situace se samozřejmě několikrát zkomplikuje a jak to dopadne… to se nechte překvapit. Přejeme příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Major Crimes S05E21 - Shockwave - Part 2

Šmytec. Pátá řada nám skončila. Co se mělo vyřešit, se vyřešilo, ale někdy taky ne. Co mělo vybouchnout, to vybouchlo… no, všechno ne, bohudík, ale stačilo. Koho měli zabásnout, toho zabásli, ale taky ne všechny, kteří by si to zasloužili. Problémy ve vztazích se jakžtakž uhladily, ale jakési nedostatky zůstaly. A kdo měl být povýšen, tak povýšen byl… i nebyl. Tak si to nějak přeberte. Mě se celá řada opět ukrutně líbila, jako všechny před ní, ale já jsem neobjektivní, nesoudný, nekritický fanoušek a milovník seriálu už od prvního dílu Closer, takže můj názor je pouze a jen můj, a nikomu ho nevnucuji. Vždyť komu se seriál nezamlouvá, může přepnout čudlíkem na něco jiného. Co mě na páté řadě lehounce zklamalo, byla taková drobnost, že nebylo zúčtováno se stále unikajícím Strohem, pouze o něm bylo sporadicky mluveno. Ovšem, zase můžeme doufat, že na tohle bude šestá řada, a že se v ní může roztočit pořádný cirkus. A že snad bude ještě letos, a že vůbec bude. Ale jak jsem už zmínila dříve, scénáristům do kebule nevidno. Bůh ví, co si na nás přichystají za překvápka. Jedna z věcí, kterých se obávám, je ta, že se v seriálu bude méně míhat můj oblíbený, stále fešný Fritz Howard, který se nyní vrátil na svou starou pozici šéfa zvláštních operací. Ale třeba se bojím zbytečně a zvláštních operací pod jeho velením bude fůra. Tak si tu obavu (a všechny další) vyženu promptně z hlavy, abych to nepřivolala, páni bohové. Takže, milí zlatí fanoušci seriálu, s tímto seriálem se prozatím loučím, děkuji za trpělivost a přízeň, a těším se na další řadu. Na shledanou, hezkou zábavu, vaše Silcasiles :-) Malinká vysvětlivka pro ty, co to nevěděli (jako třeba já): IED – (Improvised Explosive Device) – označení pro improvizované nástražné výbušné zařízení.