Getting On

Život je boj

Žánr
Drama, Komedie, Lékařský
Roky vysílání
2013 - 2015
Obsah
Satirický seriál stanice HBO z lékařského prostředí. Jedná se o remake relativně úspěšného britského seriálu se stejným názvem. Komediálně-tragickým způsobem vypráví příběhy sester, lékařů a pacientek na nemocničním oddělení následné péče.
Titulky pro vás překládají
Clear, zuzana.mrak

2. série Getting On - Upoutávka s CZ titulky

Již toto pondělí, 9. listopadu se vysílá na HBO pilotní díl druhé série americké verze seriálu Getting On. Pokud jste sledovali první sérii, nebo i pokud o seriálu slyšíte poprvé, možná vás zaujme krátký teaser s českými titulky, které přeložila zuzana.mrak, která pro vás bude překládat nové díly tak, jako tomu bylo u první série.

Titulky k Getting On S01E06 - The Concert

Titulky k poslednímu dílu seriálu Getting On byly dokončeny. Celou sérii pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Pokračování seriálu je zatím ve hvězdách, pokud by byl prodloužen na druhou sérii, budeme vás o tom informovat. V dnešním díle se dcera umírající pacienty vrací domů, jelikož se stav její matky zlepšil. Ne však na dlouho a Dawn ji za chvíli volá zase zpátky. Můžete se také těšit na koncert v podání hlavního personálu oddělení. Hezky se bavte! :-)

Titulky k Getting On S01E05 - Nightshift

Titulky k pátému dílu amerického seriálu Getting On pro vás jako tradičně připravily Clear a zuzana.mrak. Dnešní díl s názvem Noční směna začíná poklidně a Didi dokonce pošle bez obav druhou sestru na službě domů. Jak asi čekáte, nepůjde celá noc tak hladce, jak by se zdálo. Stav jedné pacientky se rapidně zhorší a na oddělení přibude také nová švédská pacientka, o kterou se velmi bude zajímat doktorka Jamesová… Už nás čeká jen jeden díl, který právě čeká na korekci, takže ho čekejte do konce týdne. Hezky se bavte! :-)

Titulky k Getting On S01E04 - Dumped

Titulky na čtvrtou epizodu seriálu Getting On pro vás připravily Clear a zuzana.mrak. Anglické titulky na tento seriál vznikají téměř po týdnu, proto překlad trvá o něco později, než jste zvyklí u jiných seriálů. Děkujeme vám za trpělivost. :-) Tato epizoda s názvem Dumped je věnována pacientce, která se náhle objevila na oddělení a všude kolem je pořádný závan… Dawn potká konečně něco hezkého a doktorka Jamesová se snaží přijít s novým programem fyzioterapie mezi pacienty. Hezky se bavte! :-)

Titulky k Getting On S01E03 - Make Someone Happy

Titulky ke třetímu dílu seriálu Getting On si pro vás připravila zuzana.mrak. Doktorka Jamesová se chystá prezentovat své výsledky na konferenci a má problém s novým programem „Udělej někomu radost“, kde se vyžaduje přítomnost všech. Smyslem je zlepšit péči a chovat se k pacientům spíš jako ke klientům v zájmu jejich pohodlí. Za Birdy přichází její přítel Leonard Butler… Hezky se bavte! :-)

Titulky k Getting On S01E02 - If You're Going to San Francisco

Titulky na druhý díl seriálu stanice HBO pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak Na oddělení následné péče Billyho Barnese v nemocnici v Mount Palms přijmou problematickou pacientku, která všem nadává, trvá na tom, že si chce zakouřit a celé oddělení z ní kvete. Místo vrchní sestry Beverly byla na oddělení přijata nová posila, Patsy De La Serda a hned urazí boty, které má na sobě Dawn, že vypadají jak by tancovala někde u tyče. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Getting On S01E01 - Born on the Fourth of July

Dnes vám představujeme nový satirický seriál z dílny americké kabelové stanice HBO s názvem Getting on, který vychází z oblíbeného stejnojmenného britského seriálu. Vypráví příběhy žen na nemocničním oddělení dlouhodobé péče. Pacientek, lékařek, ale především sester. Prostředí je náročné na psychiku. Jelikož je oddělení plné geriatrických pacientek, často se stane, že nějaká zemře. Ale pro diváka může být vtipné sledovat, jak sestra drží za ruku umírající, hraje si hru na mobilu a za chvíli si uvědomí, že za ruku drží mrtvolu… Místní primářka Jenna Jamesová je posedlá nejrůznějšími výzkumy a její současné zaujetí patří výkalům. Chtěla by rozšířit Bristolskou stupnici stolice ze 7 na 16 druhů. Kdo by přeci věřil, že existuje jen sedm druhů hoven? A podobných situací je seriál plný. Pokud unesete drsnější humor a často také smutné životní situace, zkuste ho a pak můžete napsat ostatním, jak se vám líbil. Začít můžete třeba krátkým videem pod článkem. :-) Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak.