From Dusk Till Dawn

Od soumraku do úsvitu

Žánr
Akční, Upírský
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Seriálová verze kultovního filmu Roberta Rodrigueze. Mladý texaský ranger po vraždě svého staršího kolegy vyráží po stopě pachatelů, nechvalně proslulých bratrů Geckových. Zatímco se Seth Gecko pokouší vyřešit vzniklou situaci s pomocí svého zločineckého kolegy Carlose, Richieho pronásledují podivné sny. Cesty všech se střetnou v hříšném baru, kde vyjde najevo překvapivá pravda - upíři existují.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Miki226

Titulky k From Dusk Till Dawn S01E10 - The Take

A po krátké pauze vám přinášíme titulky k očekávanému, grandióznímu, existenciálnímu… prostě k finále první řady seriálu Od soumraku do úsvitu.

Naposledy jsme opustili profesora s Katey, která se měla stát nedobrovolnou aspirantkou na Jánského plaketu, otce Fullera s Rangerem Gonzalezem při shledání s zbrusu novým Scottem, Setha s Richiem v labyrintu mysli a Santanicu, která se zdá, že hraje dvojí hru mezi bratry Geckovými a Carlosem.

Dnes zjistíme, jak tahle podivná a překvapivá noc skončí. Úsvit se kvapem blíží a nezbývá než se jen snažit přežít za každou cenu. I když ani tato snaha se nemusí každému podařit tak, jak si původně představoval…

Titulky pro vás připravili Araziel a Miki226.

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit