From Dusk Till Dawn

Od soumraku do úsvitu

Žánr
Akční, Upírský
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Seriálová verze kultovního filmu Roberta Rodrigueze. Mladý texaský ranger po vraždě svého staršího kolegy vyráží po stopě pachatelů, nechvalně proslulých bratrů Geckových. Zatímco se Seth Gecko pokouší vyřešit vzniklou situaci s pomocí svého zločineckého kolegy Carlose, Richieho pronásledují podivné sny. Cesty všech se střetnou v hříšném baru, kde vyjde najevo překvapivá pravda - upíři existují.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Miki226

Titulky k From Dusk Till Dawn S01E03 - Mistress

Po týdnu pokračujeme v krasojízdě s bratry Geckovými a rozkrýváme další tajemství, která celou jejich cestu obestírají. Vítejte u dalšího dílu seriálu Od soumraku do úsvitu.

Seth s Richiem pokračují směrem k hranicím, ale je jasné, že překročit je nebude žádná legrace. Kontaktují proto Carlose, který má ovšem jaksi plné zuby práce. Geckovi se tedy ubytují v motelu spolu se svou rukojmí z banky a Seth ji nechá na hlídání Richiemu, protože má ještě jednu důležitou věc k vyřízení. Fullerovi reší rodinnou krizi, ale objeví se mnohem urgentnější problém, který by mohl jejich výlet překazit. Gonzalez v souladu se svým slibem pátrá dál po okolnostech kartelových vražd a dokonce se spojí i s odborníkem. Jestli to byla správná volba, ukáže nejspíš jen čas…

Titulky pro vás připravili Araziel a Miki226.

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit