Fantasy Island

Ostrov divokých fantazií

Žánr
Drama, Fantasy
Roky vysílání
2021 - 2023
Obsah
Na Fantasy Island přijíždí každý týden noví hosté, kteří tu hledají naplnění svých fantazií. Hostitelkou je Elena Roarkeová (Roselyn Sanchez), která se stejně jako její strýc spolu s magickým ostrovem stará o nenaplněné představy a touhy svých hostů.
Titulky pro vás překládají
zuzana.mrak

Titulky k Fantasy Island S01E09 - Welcome to the Snow Globe Part One

Vánoční čas v malebné vesničce hluboko v horách, praskající dřevo v krbu, vůně horké čokolády a perníčků, a navíc potkat „toho pravého“. Kdo by si nepřál alespoň jedou zažít takovéto Vánoce. A přesně toto je fantazie Allison Holmesové, která je úspěšná ve své práci, ale kouzlo Vánoc v podobě hřejivého rodinné krbu se jí zatím vyhýbá. Kromě ní přijíždí na ostrov také doktorka Maya Powellová, která hledá svého manžela. Obě klientky dají Eleně zabrat víc, než sama čekala a do toho všeho se ještě Ruby rozhodne uspořádat večírek ve stylu tajného Santy. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Fantasy Island S01E08 - Día de los Vivos

Na ostrově se slaví Día de los Muertos, den mrtvých. A bývalý podnikatel v umění Jasper má pouze 24 hodin na to, aby napravil to, co v životě pokazil a nezůstal nadobro zaseknutý v prázdném očistci. Obyvatelé ostrova mohou pomocí oltáře a modliteb přivést na jeden den na ostrov své blízké, kteří zemřeli. Javier i Elena se rozhodnout to také zkusit, i když každý z jiného důvodu. Bavte se u dalšího dílu. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak.

Roselyn Sánchez

Okouzlující herečka Roselyn Sánchez (nar. 2. dubna 1973, Portoriko) je od roku 2008 šťastně provdaná za herce Erica Wintera (nar. 17. července 1976, Kaliforni). Erica Wintera můžete znát například jako drsňáka Tima Bradforda ze seriálu The Rookie / Zelenáč. Pár má spolu dvě děti, dceru Sebellu (10 let) a syna Dylana (5 let). Aktuálně jste je mohli vidět společně v sedmém dílu seriálu Fantasy Island / Ostrov divokých fantazií.

Titulky k Fantasy Island S01E07 - The Romance & The Bromance

Na ostrov přijíždí Isabela, která ze všeho nejraději čte. Místo skutečného světa se cítí bezpečně jen v tom knižním. Doufá, že ji ostrov naučí žít. Druhým hostem je Brian Cole. Jeho životním posláním je zdolávat nejrůznější vrcholy a extrémní přežívání v džungli. Na ostrově bych chtěl zažít maximální fyzickou a duševní výzvu, jakou ještě nezažil. Bavte se u dalšího dílu, titulky pro vás připravila zuzana.mrak.

Titulky k Fantasy Island S01E04 - Once Upon a Time in Havana

Alma je mladá dívka, která ze všeho nejvíc na světě miluju hudbu. Její tradičně založená rodina ovšem její rozhodnutí neschvaluje a tak se Alma vydá na Fantasy Island a jejím přáním je, aby si od své rodiny alespoň na chvíli odpočinula. Připravte se ne trochu kubánské hudby, v dnešním díle se totiž podíváme na Kubu. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Fantasy Island S01E03 - Quantum Entanglement

Vědec, který by rád v životě zažil něco nevysvětlitelného, a stárnoucí výstřední hvězda, která by ráda urovnala svůj vztah s dcerou. Elena a Ruby budou opět pomáhat hostům, aby jim pomohly splnit fantazie, i když každá z jiného úhlu. Ruby se budou hodit její rodinné zkušenosti, a Elena zas ukáže, jak je dobré nechat ostrov konat, co má v plánu. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Fantasy Island S01E02 - His and Hers/The Heartbreak Hotel

Daphne Maddenová a Zev Randall jsou manželé ze San Franciska, kterým během posledních pár let ze života vyprchala vášeň a dobrodružství, a tak přijíždějí na ostrov, aby zde nějaké nové dobrodružství zažili. Dalším hostem je pan Lee, který na ostrově již mnoho let spí, ale každých pět se musí vzbudit a zvážit, zda už je na život v realitě připravený. Titulky k druhému dílu seriálu Fantasy Island pro vás připravila zuzana.mrak.