Ekaterina

Jekatěrina

Žánr
Drama, Historický, Minisérie
Roky vysílání
2014 - 2014
Obsah
Výpravný ruský seriál o cestě Kateřiny Veliké na ruský trůn. Pruskou princeznu Sofii Federiku Augustu vybrala ruská carevna Alžběta Petrovna pro svého synovce a dědice ruského trůnu. Později byla překřtěna na Kateřinu. Seriál sleduje její cestu od příjezdu do Ruska až do doby, kdy usedla na trůn a stala se jednou z největších panovnic v dějinách.
Titulky pro vás překládají
kvakkv

Titulky k Ekaterina S01E11 - Episode 1.11

V dnešním dílu umírá Alžběta Petrovna a na trůn se dostává Petr Fjodorovič. Chce se rozvést s Kateřinou a vzít si Alžbětu Voroncovovou. I armáda je na Petra naštvaná, jelikož ruští vojáci byli posláni na pomoc Fridichovi, proti kterému ještě nedávno bojovali. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S01E09 - Episode 1.9

V dnešním dílu se Kateřina sblíží s princem Poniatowskim. Carevna řeší válku s Pruskem a ani Kateřinin románek s Poniatowkim se jí nezamlouvá. Při výcviku u regimentu, kterému velí Petr Fjdorovič zatknou hraběte Orlova, kterému nakonec Kateřina pomůže z vězení. Král Fridrich dá Alžbětě ultimátum. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S01E03 - Episode 3

V dnešním dílu se carevna Alžběta chystá na cestu za pokáním. V její nepřítomnosti Frederika onemocní a carevna se musí ze své cesty vrátit. Nad hrabětem Lestokem se začínají stahovat mračna. Frederika vymyslí plán, jak si naklonit Petra Fjodoroviče. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S01E01 - Episode 1

Pruská princezna Sofie Frederika Augusta, později známá jako Kateřina Veliká, přijíždí se svou matkou do Ruska. Alžběta Petrovna, současná carevna, vybírá pro svého synovce Petra vhodnou manželku. Její poradci se nedokáží shodnout, kdo by jí měl být. Vypadá to však, že císařovna vybrala Frederiku. To se nelíbí mnoha lidem a chtějí ji odstranit. Titulky pro vás přeložila kvakkv.