Ekaterina

Jekatěrina

Žánr
Drama, Historický, Minisérie
Roky vysílání
2014 - 2014
Obsah
Výpravný ruský seriál o cestě Kateřiny Veliké na ruský trůn. Pruskou princeznu Sofii Federiku Augustu vybrala ruská carevna Alžběta Petrovna pro svého synovce a dědice ruského trůnu. Později byla překřtěna na Kateřinu. Seriál sleduje její cestu od příjezdu do Ruska až do doby, kdy usedla na trůn a stala se jednou z největších panovnic v dějinách.
Titulky pro vás překládají
kvakkv

Titulky k Ekaterina S02E11 - Seriya 11

Po dlouhé době tu má předposlední díl druhé série. Grigorij Potěmkin bojuje proti Turkům a Kateřině se po něm stýská. Po letech ho opět povolá do Petrohradu. Z Německa přicestují do Ruska tři princezny z nichž si má Pavel Petrovič vybrat nevěstu. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S02E10 - Seriya 10

Po delší době tu máme opět Kateřinu Velikou. Řeší se válka s Osmanskou říší. Hrabě Panin navhuje, jak vyřešit situaci doma s různými podvodníky, kteří se vydávají za zesnulého Petra Fjodoroviče. Dojde i k roztržce Pavla Petroviče s Kateřinou. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S02E09 - Seriya 9

Dnes se hodně řeší vztahy. Kateřina řeší svůj vztah s Grigorijem, Sofie Štěpanovna zase s Pavlem Petrovičem. Grigorij má zase spadeno na Potěmkina. Hrabě Orlov nakonec putuje na pomoc polskému králi Stanislavovi proti rebelům. Uvidíme také poprvé jednoho z největších vojevůdců Alexandra Suvorova. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S02E05 - Seriya 5

V dnešním dílu se řeší nákaza neštovicemi. Do Petrohradu také přijíždí Alexej Grigorjevič a carevna je rozčarovaná, že se neusmívá a ani nemluví. Ani Grigorij z toho není nadšený. Překvapivě se Alexej a Pavel Petrovič skamarádí. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S02E04 - Seriya 4

Kateřina se rozhodne pěstovat nové druhy zeleniny, ale nenalézá pro to moc pochopení. Hrabě Orlov má stále problémy se zdravím. Do Petrohradu přijíždí osmanský vyslanec Carner a veze s sebou nakažený pudr a také nádherného koně, po kterém touží Alexej Orlov. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S02E03 - Seriya 3

Do Petrohradu přijíždí milenec Kateřininy matky Johany, kterého Alžběta Petrovna kdysi vyhostila. Grigorij má stále problémy a snaží se Kateřině vyhýbat. Té se to pochopitelně nelíbí. Nakonec se rozhodne najít si doktora. Pavel Petrovič se snaží dopátrat informací o svém otci. Titulky pro vás přeložila kvakkv.