Dr. Death

Žánr
Lékařský, Minisérie, Thriller
Roky vysílání
2021 - 2021
Obsah
Osmidílná minisérie z lékařského prostředí od stanice Peacock. Dr. Christopher Duntsch je uznávaný chirurg z Dallasu. Když však pacienti, které operoval, končí po rutinních operacích páteře permanentně zmrzačenín nebo mrtví, začnou se zajímat nejen jeho kolegové, ale i mladý státní zástupce s cílem tohoto psychopata zastavit.
Titulky pro vás překládají
Clear, GaRaN_

Titulky k Dr. Death S01E04 - An Occurrence at Randall Kirby's Sink

Překlad titulků k 4. dílu se trochu zasekl, omlouvám se za zdržení. Další díl už má svou půlku GaRaN_ hotovou, tak snad teď budu mít víc času. Doktor Henderson a doktor Kirby dál pokračují ve svém plánu diskreditovat doktora Christophera Duntsche pro jeho neschopnost či záměr škodit pacientům… Chris totiž nastupuje do nového zaměstnání, jako by se nechumelilo… Podíváme se do minulosti do doby, kdy se chystal přijmout místo v nemocnici Baylor Plano a budoval svou kliniku. Pěknou zábavu vám přejí Clear a **GaRaN_*.

Titulky k Dr. Death S01E02 - Ain't No Bum

Po operaci došlo u Madeline Beyerové k mozkové smrti. Její manžel zvažuje kraniotomii, kterou doktor Duntsch navrhl jako možné řešení. Doktor Henderson a doktor Kirby zatím přemýšlejí, jak zabránit, aby Duntsch zničil zdraví dalším pacientů a přichází s návrhem nahlásit ho Texaské lékařské komoře. V tomto díle se podíváme také do dob studií doktora Christophera Duntsche… Titulky pro vás přeložili GaRaN_ a Clear. Pěknou zábavu přejeme! :-)

Titulky k Dr. Death S01E01 - Diplos

Vítejte u titulků k prvnímu dílu nového seriálu služby Peacock s Joshou Jacksonem coby Dr. Duntschem v hlavní roli. Musím říct, že mi od Fringe a The Affair tento herec chyběl, a tak jsem se (nejen proto) rozhodla, že tento seriál budu překládat. GaRaN_ byl tak hodný, že mi přislíbil spolupráci. Doufejme, že se nám bude dařit titulky dělat v rozumných odstupech jeden díl za druhým… Doktor Christopher Duntsch je nadějný chirurg v dallaském neurochirurgickém středisku. Jeho pacienti však po nekomplikovaných operacích končí s komplikacemi, přestože o sobě doktor Duntsch prohlašuje, že jeho se žádné komplikace netýkají. Jeho dva kolegové i další personál nemocnice se začne zajímat, zda je doktor opravdu tak nešikovný, nebo svým pacientům škodí záměrně… Pěknou zábavu u sledování vám přejí Clear a GaRaN_.