Dirk Gently's Holistic Detective Agency

Žánr
Fantasy, Komedie, Krimi, Mysteriózní
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Americký komediální detektivní sci-fi seriál. Holistický detektiv Dirk Gently nepoužívá běžné metody vyšetřování, ke své práci využívá vzájemnou propojenost všech věcí nebo třeba kvantovou mechaniku. Seriál vznikl na motivy románu, jehož autorem není nikdo jiný než Douglas Adams, který napsal i Stopařova průvodce po Galaxii.
Titulky pro vás překládají
benny60, efvendy

Titulky k Dirk Gently's Holistic Detective Agency S02E10 - Nice Jacket

Tak co myslíte, konec dobrý, všechno dobré? S desáté epizody vám nic neprozradíme, každopádně se máte na co těšit. Užijte si finální rozuzlení Dirkova případu, který je ve světě seriálu zřejmě poslední. Bohužel seriál pro další sérii prodloužen nebyl. Titulky pro vás opět připravili benny60 a zuzana.mrak.

Titulky k Dirk Gently's Holistic Detective Agency S02E07 - That Is Not Miami

Dnes se konečně i Dirk a Todd podívají do bájné země Wendimoor. Ale nebude je čekat žádná pohádková říše, spíš zlá královna, divoženky s maxi nůžkami a kladívky, krabicoví rytíři… No, podívejte se raději sami. Titulky pro vás připravili opět benny60 a zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Pět důvodů, proč se dívat na Dirka Gentlyho

Narazili jste na našem webu na seriál Dirk Gently's Holistic Detective Agency? Jestli jej neznáte a nevíte, co čekat, máme pro vás několik důvodů, po jejichž přečtení si první díly druhé série jistě hned pustíte. :-) 1 – herecké obsazení Seriál je doslova nacpaný k prasknutí skvělými herci, kteří jsou více či méně známí. Jmenujme např.: Elijah Wood, Amanda Walsh, Christopher Russell nebo třeba Tyler Labine, kterého znáte ze seriálu Deadbeat. 2 – napínavá detektivka s tajemnými prvky Jestli už máte dost krveprolití, ztracených děti a vraždících psychopatů, ale i tak byste rádi něco trochu napínavého, je tento seriál přesně pro vás. 3 – neuvěřitelné postavy Princ Panto Trost z údolí Inglenook v zemi Wendimoor s růžovými vlasy a kouzelnými obřími nůžkami? Ano, i toho v seriálu potkáte. 4 – černý humor Autorem románu, na jehož motivu seriál vznikl, je Douglas Adams, který napsal i Stopařova průvodce po Galaxii. Takže máte rádi střelený seriál s notnou dávkou černého humoru, ironie a sarkasmu, rozhodně si jej nenechte ujít. 5 – podivnější, aktuálně vysílaný seriál prostě nenajdete a je milé, alespoň na chvíli utéct do jiného světa, kdy nikdy nevíte, co se zrovna blíží.