Celkem 3446 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Station Eleven S01E07 - Goodbye My Damaged Home

V této epizodě se vracíme opět do jiné časové osy, do doby, kdy Kirsten, Jeevan a jeho bratr Frank přežívali po začátku epidemie u Franka v bytě. Strávili tu mnoho dní, Frank pracoval, Kirst psala svou divadelní hru na téma knihy Station Eleven… až dozraje čas, aby odešli – jinak nepřežijí… Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Station Eleven S01E06 - Survival is Insufficient

Tento díl navazuje na předchozí jen volně, tak by se mohlo snadno stát těm, co uvidí dnešní titulky, že si pustí rovnou 6. díl – před chvílí jsme vydali i titulky k 5. dílu. Omylem jsem udělala korekci nejprve šestému dílu a až dnes pátému. Můžete si tedy pustit hned dva díly brzy za sebou. Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Vracíme se do komplexu a dění na konci 4. epizody, kdy Alex odjela minovým polem na koni, Symfonie na cestách se konečně rozhodně se vydat do Muzea civilizací a Kirsten čeká nejedna obtížná situace… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Station Eleven S01E05 - The Severn City Airport

V tomto díle se podíváme na rodinu Arthura Leander – na jeho přítele, druhou ženu a syna. Letí společně letadlem do Chicaga, ale spolu s dalšími cestujícími uvíznou na letišti v Severn City. Z internetu a dalších médií se začne šířit informace o nebezpečném viru… o tom, jak se lidé zachovají tváří tvář problematické situaci se dozvíte… Epizodu pro vás jako vždy přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Bavte se. :-)

Titulky k Station Eleven S01E04 - Rosencrantz and Guildenstern Aren't Dead

Vítejte u titulků k dalšímu dílu Station Eleven, divadelní seskupení Symfonie na cestách pokračuje ve své pouti, spolu s Kirsten, se kterou se vracíme i zpátky do minulosti do doby, kdy ještě cestovala s Jeevanem. Dozvíme se zase něco o komiksu Station Eleven… a nevím, jestli vám taky bude připadat seriál jako mně, čím dál zvláštnější a bizarnější… Příjemnou podívanou vám přejí Clear a BigMarwin.

Titulky k Sisi S01E01 - Episode #1.1

Vítejte u titulků k první epizodě historického seriálu o slavné rakouské císařovně Sisi, v prvním díle se podíváme na to, jak se její sestra Néne a matka chystají do Ischlu, aby se zde Néné zasnoubila s rakouským císařem Franzem Josefem. Jak už to tak ale někdy bývá, nejde vždy všechno tak, jak si matky plánovaly… Příjemnou podívanou vám přeje Clear.

Titulky k Dr. Death S01E08 - Hardwood Floors

A máme tu závěrečný díl seriálu Dr. Death, ve kterém je Christopher Duntsch souzen za zmrzačení a smrt 33 lidí, vyslechneme svědectví pacientů, kterým zničil život, svědectví doktorů Kirbyho a Hendersona a uslyšíme obhajobu jeho právničky i obvinění státní zástupkyně Michele Shughartové… Příjemnou zábavu u posledního dílu vám přeje Clear, děkuji svému kolegovi GaRaN_ovi, který se se mnou na první části tohoto překladu podílel.

Titulky k Station Eleven S01E03 - Hurricane

BigMarwin je pilný jako včelička i přes osobní zaneprázdnění a titulky k dalšímu dílu jsou konečně hotové. Korekci provedla Clear jako obvykle. V tomto díle se podíváme trochu na zoubek toho, jak vznikl komiks a vlastně název celého seriálu. Podíváme se do Chicaga a také do Malajsie společně s Mirandou Carollovou… autorkou zmiňovaného komiksu a dozvíme se také o tom, co měla společného s hercem a režisérem Arthurem Leanderem. Pěkně se bavte! :-)