Celkem 3074 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S03E06 - Body Image

Zdravá výchova Katieiných dětí je ohrožena díky názorům Katieiny matinky. Taktéž je narušeno Gregovo soukromí a klid doma i v práci. Na tom se podílejí jak Katieina matinka, tak Gregův potrhlý asistent Grant. A samotnou Katie pěkně vytáčí… no, kdo jiný, než Chloe Brown Muellerová. Upřímně, mně by tahle kravka taky pěkně lezla krkem. Poradí si s ní Katie jako obvykle? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

OITNB - co přinese 7. série?

Pokud jste se modlili k televizním bohům a doufali v malou jiskřičku naděje, že by možná příští série Orange Is the New Black nemusela být poslední, tak vám musíme bohužel potvrdit, že poslední bude. „Po sedmi sezónách je načase, abychom byli propuštěni z vězení“, uvedla autorka seriálu Jenji Cohanová ve svém prohlášení. „Budou mi chybět všechny drsné dámy z Litchfieldu a také neuvěřitelný tým, se kterým pracujeme. Moje srdce je oranžové, ale opět zčerná.“ „Od první série jsme věřili, že Orange Is the New Black bude něco speciálního. Něco, s čím se budeme chtít podělit s celým světem. Od té doby jsme se smáli, plakali, zuřili a ječeli spolu se ženami z Litchfieldu, a každá chvíle strávená s nimi byla skvělá, možná až příliš skvělá na to, aby trvala věčně, “ uvedla Cindy Hollandová z Netflixu. Po šesti sériích se tak se všemi budeme muset rozloučit a můžeme jen hádat, jak bude finální série vypadat. Zbylo totiž mnoho nedořešeného. Abychom si shrnuli, co víme: Piper byla na konci šesté série předčasně propuštěná a před svým odchodem domů zvažovala, že o svém pobytu za mřížemi sepíše paměti Taystee byla odsouzena k doživotí za vraždu Piscatelly, neboť MCC se podařilo zakrýt všechny stopy, které by vedli jinam Co udělá Caputo, který si začíná být jist, že s vraždou Piscatelly to bylo jinak? Pokusí se ještě naposledy pomoct Taystee? Poslední záběr na Carol a Barb ukazuje Barb s rozřízlým krkem a Carol plazící se s nožem v zádech. Na první pohled to vypadá, že se vzájemně zabily. Ovšem vyrojilo se pár komentářů, že je v záběru vidět náznak třetí osoby. Že by nakonec přeci jen Frieda zasáhla do osudu vražedných sester? Bez Carol a Barb by mohl být ve věznici klid, ale co Badison? Nechá Alex na pokoji? Nebo se Alex bez Piper v dohledu ukáže jako stará dobrá Alex a sama se postaví do čela nějakého gangu? Daya se velmi rychle stala závislou na drogách a vzhledem k tomu, že Aleida o ni moc zájem neprojevuje, mohla by jí hrozit smrt z předávkování? Nebo se najde někdo, kdo se o ni postará? Skutečná Piper (Piper Kermanová, podle které celá série vznikla) je stále** vdaná za Larryho.** Jak si tvůrci poradí s tímhle? Nechají běžet dál smyšlený vztah Piper a Alex, nebo v závěru naváží na skutečnost, a Piper se vrátí k Larrymu? Pokud ano, ve skutečném světě se k sobě opravdu vrátili, a to po Larryho zjištění, že Piper vydá knihu o tom, co ve vězení zažila. Po propuštění se také skutečná Piper přestěhovala ke svému bratrovi a po nějakém čase se znovu spřátelila s Polly, která jí před lety Larryho přebrala A co osudy ostatních našich hrdinek? Suzanne, Maria, Blanca, Red, Lorna a její miminko, Nicky, Gloria, Flaca, Sophia, Cindy, Aleida, Tiffany? Čeká na někoho nějaké překvapení? Dozvíme se také něco o ostatních, které v šesté sérii nebyly?

Titulky k American Housewife S03E04 - Enemies: An Otto Story

Na scénu opět přichází Katieina úhlavní nepřítelkyně Chloe Brown Muellerová. Katie netušila, co způsobí Anně-Kat, když se s Chloe opět dostane do sporu. Greg si oblíbil Taylořina Tripa a nelíbí se mu, že se Taylor stýká i s jiným klukem. A Oliver, ten se chová jako spratek, aby rodičům ruply nervy a vyrazili ho z domu. Prostě taková normální rodinka. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Jaimie Alexander o cvičení a jídle

Jaimie Alexander se v rozhovoru pro březnové číslo časopis SHAPE z roku 2016 rozpovídala o náročném cvičení, a jak se jí daří být nestále štíhlá. Jaimie vyrůstala se čtyřmi bratry, hrála si s nimi, sportovala s nimi a nosila i jejich oblečení. Také její přezdívka „James“ je vlastně klučičí, aby do party zapadla: „Nechápala jsem, jak se může někdo cítit pohodlně jako holka, malovat si nehty na růžovo, nebo nosit šaty. Díky bráchům jsem dost houževnatá a naučila jsem se také jíst opravdu velmi rychle. Protože kdo zaváhal, neměl nic.“ Štíhlá byla odjakživa, ale nikdy to nebyl smysl jejího života: „Abych měla neustále energii, jím docela hodně v průběhu celého dne. Jsem vegetariánka, ale příležitostně si dám i rybu. Když jsem trénovala kvůli filmu Thor (*Jaimie si v něm v roce 2013 zahrála bohyni Sif), byly dny, když jsem spálila i čtyři tisíce kalorií, a musela jsem vypít spoustu proteinových nápojů. Teď každý den začínám nápojem ze superpotravin. Během dne jím větišnou opravdu zdravě, nosím při sobě bezlepkové wrapy, veganské dobroty, hummus, ale když jednou za čas narazím na pizzu, sním ji celou. Občas si také dám pivo nebo nějaký ten bourbon. Za tu dlouho dobu už vím, že abych vypadala dobře a zdravě, musím zdravě jíst a k tomu pořádně cvičit. Vlastně mi nejde o to být štíhlá, mým záměrem je být silná.“ Dobrou fyzičku si udržovala také na střední škole, kde patřila do wrestlingového týmu. Její nynější každodenní tréning je ale mnohem náročnější: „Tomu, co cvičím, říkám vězeňský tréning. Sklapovačky, sprint, ledy lehy, je to náročné. Miluju to, i nenávidím. Při tréningu na první sérii Blindspot jsem trénovala také s námořní pěchotou.“ Měla vždy období, kdy se o sebe takhle disciplinovaně starala? „Ne. Kolem dvaceti let jsem nic moc nedělala, jedla všechno možné a vážila jsem skoro sedmdesát kilo. Pak jsem ale dostala nabídku na Thora a můj život nabral úplně jiný směr. S Chrisem (*Chris Hemsworth) jsem začali boxovat, abychom se dostali do našich rolí a já jsem měla brzy postavu jako na škole. Velmi rychle jsem shodila skoro deset kilo a nabrala snad tunu svalů.“ Na její dokonalé fotografie se můžete podívat v galerii.