Celkem 3322 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Suits S09E05 - If the Shoe Fits

Po delší odmlce titulky k další epizodě Kravaťáků, tentokrát s jedním návratem v hostující roli… Věřím, že někteří z vás danou osobu rádi zase uvidí. Harvey a Samantha spolu pracují na případu proti basketbalistovi, kterého znepokojují pracovní podmínky zahraničních dělníků ve společnosti, pro kterou pracuje. Katrina se snaží vypořádat se svou nevyřešenou minulostí s Brianem… Louis a Sheila se vypořádávají společně s Sheilinými problémy v těhotenství. A jak už to tak bývá, Faye vše bedlivě sleduje, aby nikdo neporušoval zákon. Pěknou zábavu vám přejí Clear, MeyaD a zuzana.mrak. :-)

Ride Like a Girl - příběh jedné žokejky

Teresa Palmer v životopisném filmu Ride Like a Girl hraje Michelle Payneovou, legendu australského dostihového sportu. Tuto drobnou herečku, ve skutečnosti maminku tří dětí, možná znáte ze seriálu A Discovery of Witches. Vedle ní ve filmu uvidíte také třeba Sullivana Stapletona (Blindspot) nebo Sama Neilla (Jurassic Park). Titulky k tomuto filmu pro vás právě chystáme.

Titulky k American Housewife S04E10 - The Bromance Before Christmas

Odešla poslední letošní návštěva a já mohla konečně dodělat tento vánoční díl. Seriál bude pokračovat příští rok (podle programu 18. ledna). Do rodiny Ottových přibyl na Vánoce nový člen. Tohle překvapení pro Grega spunktovala Katie. Ovšem, jak se říká… za dobrotu na žebrotu, nebo… každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán. Greg, který zpočátku tento dárek pokládá za zlomyslnost, jí to pěkně oplatí. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-) A ještě přeji veselého Silvestra, Nový rok bez bolení hlavy a vydařený celý rok 2020.

Titulky k Where'd You Go, Bernadette

Brilantní architektka, bláznivá sousedka, milující matka, vyhořelá workolička, o Bernadette Foxové se toho dá říci hodně. Ve filmu inspirovaném knihou Marie Semple, která u nás vyšla pod názvem „Kde se touláš, Bernadetto!“, nahlédneme do zprvu poklidného předvánočního času jedné rodiny, který se však během chvílí doslova obrátí vzhůru nohama. Titulky k tomuto nevšednímu filmu pro vás připravila zuzana.mrak.

Titulky k Vienna Blood S01E03 - The Lost Child

V posledním díle první série půjdou Oskar s Maxem po stopě kultu s dlouhodobou tradicí na vojenské škole, kam shodou okolností chodí i Maxův synovec Daniel. A Oskar se bude muset poprat se svojí minulostí a Max zase se svojí budousností. Snad jste byli s překladam spokojení… A třeba zase někdy. Nebojte se v kometářích dát vědět svůj názor na celou seríi. :) Titulky pro vás přeložil GaRaN_.