Celkem 3351 článků
u seriálu
Zobrazit

Little Fires Everywhere - představení seriálu

Minisérie Little Fires Everywhere sleduje osudy dvou naprosto odlišných, přesto však silných žen. Na straně jedné nezávislá matka s dcerou, jejichž skromný život je opředen tajemstvím. Na straně druhé na první pohled perfektní Elena Richardsonová a její rodina. Co se stane, když se jejich osudy propletou? V hlavních rolích můžete vidět Reese Witherspoon (Elena Richardsonová), Kerry Washington (Mia Warren) nebo Joshuu Jacksona (Bill Richardson). Titulky k této minisérii pro vás připravuje veveruna, kterou u nás tímto vítáme. :-)

Titulky k American Housewife S04E17 - All Is Fair In Love And War Reenactment

V lásce a válce je dovoleno vše. Jak vidno, i při rekonstrukci války. Greg se velice rád zúčastňuje tohoto spektáklu, ale mrzí ho, že jeho zájmy s ním nesdílí Oliver. Ten si z toho jen rád dělá legraci. Ten jeho zlý úsměv mu ale posléze zmrzne na tváři. Katie poradí Anně-Kat, jak by se měla vypořádat s Taylor, ale ta malá mrška se trochu utrhne z řetězu. Katie to nakonec po poradě s krutomatkou Doris šikovně spytlíkuje tak, že to Annu-Kat umravní. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-)

Titulky k Suits S09E07 - Scenic Route

Po delší odmlce jsme pro vás opět nachystaly další díl závěrečné 9. série, zbývá nám přeložit už jen tři díly do konce. Držte palce, ať se nám to brzy podaří. Titulky pro vás překládají Clear a zuzana.mrak. V dnešním díle s podtitulem Vyhlídková jízda pojedeme společně s Harveym a Samanthou za jejím biologickým otcem, Louis si užívá chvíle, kdy Harvey není v kanceláři a Donna potřebuje laskavost od Alexe… Pěknou zábavu. :-)

Titulky k American Housewife S04E16 - The Battle for Second Breakfast

Doris s Angelou si našly nové protějšky a Katie se kvůli tomu začala cítit odstrčená. Jejich tradiční Druhá snídaně může být v ohrožení! Kde bude moct ventilovat svoje trable? Není sama, kdo má starosti. Anně-Kat se zalíbilo být nezávislá a Greg z toho má depku. Co Oliver a Taylor, proč si dobrovolně ordinují domácí izolaci? Nepovím, musíte se kouknout. :-D Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.