Celkem 2998 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Blindspot S03E15 - Deductions

Titulky k dalšímu jsou hotové a vy se dozvíte, jak dopadla konfrontace Romana a Crawforda po únosu Blake. Jane a Kurt se snaží získat důvěru Avery, ale nemají to jednoduché. Do řeky se zřítilo letadlo, které patřilo CIA, ale ta by ráda vše ututlala. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k American Housewife S02E18 - The Venue

Jarní slavnost se blíží a Katie, jako předsedkyně, zoufale potřebuje sehnat místo, kde se bude konat. Dokonce se kvůli tomu musí obrátit na svou největší rivalku. Co to všechno způsobí… to uvidíte :-). Opět podotýkám, že Katieiny výchovné metody se mi zamlouvají a také, jak vidno, nesou své ovoce. Alespoň u nejmladší ratolesti, Anny-Kat. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k The Durrells S03E01 - Episode 3.1

Po roce jsou tu opět Durrellovi. Největší problém má Leslie, na kterého praskne, že chodí se třemi dívkami zároveň. Louisa se rozhodne si je všechny prověřit. Larry zakopne o psa a myslí si, že má zlomenou nohu. Margo si hledá dalšího koníčka a do toho přijíždí teta Hermione. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi ORGANIC.

Titulky k The Magicians S03E05 - A Life in the Day

Další díl The Magicians má svoje titulky a mohu vám slíbit, že to bude tentokrát opravdu jízda… Quentin a Eliot se snaží složit mozaiku, která má zachytit krásu světa, Margo chystá svatbu s princem ze Vznášející se hory a ostatní z Brakebills díky klíči konečně vidí Pennyho… Titulky pro vás jako obvykle přeložili GaRaN_, Janel a Verča, korekce se tentokrát opět zhostila Clear. Sedí na verze HDTV SVA, AVS a AMZN WEB-DL. Pěknou zábavu! :-)