Celkem 3031 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Blindspot S03E19 - Galaxy of Minds

Titulky k 19. dílu jsou už hotové. Roman bojuje se svou minulostí a s tím, jak to asi ovlivní jeho vztah k Blake. Tým zatím zjišťuje, že existuje sonická zbraň, na kterou má zálusk Crawford. A tak opět Roman půjde proti svojí sestře. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Colony S03E01 - shrnutí

Po dvou sériích, ve kterých měl vždy někdo z rodiny tajemství, jsou konečně všichni na stejné straně , a to jak zákona, tak zdi. Velmi povedená byla Bramova otázka na Katie: „Kdo nám velí? Ty nebo táta?“ Snyder je liška podšitá a stará se jen a jen o sebe. Také konečně víme, od koho je záhadný lokátor, který držel v ruce na konci druhé série. Osud Madiie a Broussarda je pravděpodobně zpečetěn. Hostitelé mají zřejmě nepřátele. Proč drony opět nezabily Willa? Má to snad něco společného s jeho jménem na seznamu, který našli s Broussardem? Měla nakonec Noa pravdu, že hostitelé chtějí lidem ve skutečnosti pomoci? Koho Bram kontaktoval? Uvidíme konečně mimozemšťany? Pokud vám tyto otázky nedají spát stejně jako nám, nezapomeňte se dívat na další díl Colony, který má název „Puzzle Man“.

Titulky k Colony S03E01 - Maquis

Po dlouhém čekání se k nám konečně vrátil seriál Colony. Do příběhu rodiny Bowmanových se vracíme přibližně po půl roce. První díl třetí série má název Maquis, volně přeloženo jako Makisté. To je název fiktivní polovojenské, teroristické organizace 24. století, se kterou jsme se mohli setkat v seriálu Star Trek. Titulky pro vás i tento rok budou překládat BigMarwin, Dracarys, zuzana.mrak. Bavte se!