Celkem 2852 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Blindspot S03E01 - Back to the Grind

Jane s Wellerem jsou zpátky. Zapojí se do pátrání po Pattersonové, Readovi a Tashe, které někdo unesl. První díl se odehrává 18 měsíců po zničení Sandstormu a v FBI se za tu dobu udála velká spousta změn. Nebudete věřit, kdo je teď součástí týmu a kdo celý tým FBI vede. TItulky pro vás jako vždy připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte. Přečas bude během večera.

Titulky k American Housewife S02E05 - Boo-Who?

A zase je tu Halloween. Od kohopak Ottovi dostanou oblíbenou cedulku „You've Been Booed“ a košík se serepetičkami? Tohle „You've Been Booed“ znamená něco jako Byl jsi vybučen (nebo vypískán), nevím co je správnější, ale to vybučení mi přišlo vhodnější než vypískání, protože celý díl se tam bučí a ne píská :-). Celé je to ovšem myšleno jakože v dobrém, je to znak oblíbenosti, taková americká halloweenská tradice (pokud jsem to správně pochopila). Takže, kdo dostane Bů, je někdo. Užijte si, co všechno se semlelo kolem halloweenských kostýmů a Bů. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k Ekaterina S02E10 - Seriya 10

Po delší době tu máme opět Kateřinu Velikou. Řeší se válka s Osmanskou říší. Hrabě Panin navhuje, jak vyřešit situaci doma s různými podvodníky, kteří se vydávají za zesnulého Petra Fjodoroviče. Dojde i k roztržce Pavla Petroviče s Kateřinou. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Dirk Gently's Holistic Detective Agency S02E02 - Fans of Wet Circles

V druhé epizodě si přijdou na své fanoušci mokrých kruhů, Dirk a Farah zjišťují, co je v autě na stromě, Amanda se všemi způsoby snaží najít svého bratra a Černé křídlo se snaží přijít na to, jak jim dokázal Dirk zmizet… Titulky připravili benny60 a efvendy a sedí na verzi TBS. Skvělou zábavu!

Titulky k The Great Fire: In Real Time S01E01 - London Burns

V dnešním prvním dílu se podíváme, jak malá jiskra v pekařství způsobila obrovský ničivý požár Londýna. Budeme chodit ulici za ulicí a sledovat, jak se oheň šířil. Čekají nás i pokusy, které vysvětlí, proč byl požár tak ničivý. Také na příkladu tří lidí budeme sledovat, jaký měl požár dopad na lidi. V tomto dílu uvidíme prvních osm hodin od doby, kdy požár vznikl. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k American Housewife S02E04 - The Lice Storm

Rodinu Ottových postihne invaze nevítaných parazitů a přistěhování problematického souseda. Toho si s chutí zahrál George Hamilton, známý americký filmo­vý a televizní he­rec. S breberkami se vypořádá Katie (i když bude její úsilí nejspíš zmařeno) a souseda si pro sebe zabere Oliver, mající k tomu své osobní zištné důvody. Navíc, na „Druhé snídani“ Katie, Angely a Doris se dozvíme parádní novinku. Přeji dobrou zábavu. :-)