Celkem 2938 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S02E10 - Blue Christmas

Mrzí mě, že jsem tento vánoční díl nestihla o Vánocích, ale zase si je takhle můžete trošku připomenout. :-) Katie tvrdošíjně trvá na svých zavedených vánočních tradicích a nikomu nechce dovolit je porušit. Až když je postavena před zásadní životní událost, přehodnotí své názory. Teď už plánuji pokračovat svým obvyklým šnečím tempem na dalších dílech. A bude jich celkem patnáct (alespoň podle IMDb). Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Blindspot S03E09 - Hot Burning Flames

Těsně před odvysíláním dalšího dílu pro vás máme titulky k deváté části. Weller se přiznal Jane k tomu, co udělal. Ale jak už tomu bývá, než to mohli začít řešit objevil se nový případ. Pro změnu atomovka nad New Yorkem  . A copak asi dělá Roman? Jak moc blízko se už dostal ke svému možnému „zaměstnavateli“? Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Suits S07E05 - Brooklyn Housing

Dlouho očekávané titulky k páté epizodě sedmé řady seriálu Suits jsou tady. Nebudu psát žádné patetické řeči jako někdy, ani vysvětlení, proč to trvalo… Kdo chtěl, se to už dozvěděl, kdo nechtěl, tak ho to asi nezajímá ani teď. Spousta z vás mi psalo, že na titulky čekáte, takže nakonec jsou a doufám, že další i budou… Jen prosím ty, co na ně nečekali, aby si nevylévali svou zlost – té už bylo dost a bohužel to na věci moc nepřidalo. Užijte si titulky a doufám, že na další budete čekat v porovnání s těmito, opravdu „jen chvilku“. Jak dlouhá ta chvilka bude, se teprve uvidí. Držte palce. :-) Děkuji svým spolupracovníkům Herodesovi a zuzaně.mrak, kteří se na tvorbě těchto titulků podíleli se mnou. A o čem tento díl bude? Mike slíbil, že poruší svůj slib, aby zlepšil situaci ve vězení. Harvey požádá Louise, aby za něj vyřešil citlivou záležitost s jeho přítelkyní, psychiatričkou Paulou Agardovou. A do firmy se bude snažit dostat nový přírůstek v podobě profesionální vyzvědačky Holly Cromwellové… Příjemnou podívanou a snad brzy na shledanou u dalších titulků. :-)

Titulky k Mary Kills People S02E01 - The Means

Jak možná někteří z vás ví, vloni jsem přeložila poslední dva díly první série, když to původní překladatelka vzdala. Takže po roce tu máme druhou sérii. Des se dostal do vězení a teď ho mají propustit na podmínku. Mary stále pokračuje se svým vedlejšákem a pomáhá nevyléčitelně nemocným lidiem ukončit život. Des se v baru seznámí s Oliví a díky tomu nastanou Mary a Desovi další nečekané problémy. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi CROOKS a WEB-DL.

Titulky k Major Crimes S06E13 - By Any Means: Part 4

Nespím, nejím a přemýšlím, co napsat u finále seriálu, který byl tak plný všemožných emocí, že jsem momentálně emočně vyčerpaná. Každý rok jsem se těšila na další sezónu, ať byla vysílána v létě nebo v zimě. Všechny postavy mi přirostly k srdci, ty, které byly v Closer, i všichni ti noví, kteří se objevili v Major Crimes. Tak moc bych chtěla, aby všechny tyhle postavy pokračovaly dál, aby se řešily další případy. Ale všechno prostě jednou končí… a třeba někdo vymyslí další spin-off :-D. Milá Sharon, Provenzo, Flynne, Tao, Julio, Buzzi, Sykesová, Nolane, Cami, Rusty, Moralesi, Hobbsová, Masone se sexy hlasem, stále fešný Fritzi, a další, děkuji vám za těch šest úžasných let a budu se k vám ráda vracet, jako se ráda vracím ke Closer. Titulky pro vás sice pomalu, ale s potěšením překládala Silcasiles a loučí se s tímto seriálem. P.S.: Bude mi moc, moc, moc chybět. Užijte poslední díl a snad na shledanou u nějakého jiného seriálu.

Titulky k The Magicians S03E01 - The Tale of the Seven Keys

Po roce se opět vrací oblíbený seriál The Magicians. Na konci druhé série hrad ve Filórii obsadily zákeřné víly a, aby toho nebylo málo, staří bohové se postarali o to, aby zcela vymizela magie. Jak si s těmito problémy poradí Quentin a ostatní? První díl nám leccos napoví. Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča a sedí na verze SVA. Hezky se bavte.

Titulky k Major Crimes S06E12 - By Any Means: Part 3

Blíží se finále a v předposlední epizodě stoupá napětí. Jsem nucena pozměnit svůj názor na Strohova komplice, neboť mu asi nejde jen o peníze, ale je taktéž zamilován a dělá to prý z lásky. To ovšem nic nemění na faktu, že je to trotl. U Stroha jsem se taky spletla, žádný tajemný důvod jeho jednání není, jde mu pouze o prachy a zabíjení má jako koníčka. Tu chybku ve šroubovici teda má, to neodvolám. Tak snad mu ji v posledním díle opraví definitivně na furt. Kvituji s povděkem, že alespoň v posledních epizodách se sporadicky vyskytuje náš stále fešný, bývalý zvláštní agent FBI, bývalý zastupující policejní šéf, nyní šéf zvláštních operací Fritz Howard, a ještě k tomu má na sobě tu slušivou uniformu. A musím konstatovat, že nynější šéf, Mason, má tedy fakticky úžasný sexy hlas. To by mě zajímalo, kdo by ho u nás daboval. P.S.: Taky vám tam Sharon tak chybí, jako mně? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.