Celkem 3042 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Blindspot S03E22 - In Memory

Poslední díl 3. série je tady a všechno, co jde, se komplikuje. Část týmu zavede hledání Crawforda do Jihoafrické republiky. A co nás asi čeká ve čtvrté řadě? Na to si počkáme až do podzimu. Hezky se bavte a hezké léto vám přejí lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03, kteří se podíleli na této sérii.

Titulky k Blindspot S03E21 - Defection

Jedeme dál. Nastane horečná snaha zjistit obsah notebooku kmotry Avery, ale hlavně, co, nebo kdo je Romanovým newyorským cílem. Ale Roman má jako vždy všechno vymyšlené až do posledního detailu. A do hry se opět zapojí Shepherd. Podaří se zastavit útok i snahy Crawforda a Romana? Titulky jako obvykle od lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E20 - Let It Go

Konečně jste se dočkali. Začíná finále 3. řady. Poznáme otce Pattersonové, a bude to zajímavá spolupráce. Avery se ozve kmotra, která se stará o pozůstalost po jejím otci. Jenže… Víc prozrazovat nebudu. Snad jen to, že vám dnes doufám, dodám i ty dva zbylé díly. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Suits S07E07 - Full Disclosure

Po delší době tu máme opět titulky ke Kravaťákům. Je mi trochu trapně, že to tak dlouho trvalo a vůbec nevím, jestli se mi podaří další díly zdárně dokončit před začátkem vysílání 8. série. Ráda bych, ale život zabírá spoustu času… Kdo by to byl řekl? Titulky pro vás přeložila Clear. Pokud byste si všimli nějakých chybek v časování atd, prosím, dejte vědět, času je málo, tak je možné, že jsem to někde nevychytala… Tento díl se jmenuje Úplné odhalení a dozvíte se, jak se stalo, že Harvey Alexovi něco dluží, že je ochoten jeho zájmy upřednostnit i před Mikem. Vypravíme se do minulosti do doby, kdy se Louis stal mladším partnerem. Mike zatím hledá důkazy ze strany Masterson Construction ve zločinném spolčení s vězeňskou firmou Reform Corp, které společně prodlužují tresty vězňům. A nejen to… Pěkně se bavte a odpusťte to dlouhé čekání. Kdybych mohla a bylo to jen trochu možné, titulky by už dávno byly…

Titulky k The Americans S06E08 - The Summit

Vítejte u titulků k osmé epizodě závěrečné série The Americans. Do konce seriálu už nám zbývají jen dva díly… a já už tak nějak začínám přemýšlet a tušit, jak to asi dopadne. Ale všechny své teorie si nechávám pro sebe, v diskuzi své domněnky prosím nezveřejňujte. Můžete nám zanechat poděkování za překlad, to nás jistě potěší… jak mě, tak překladatele Pirkuse, který pro vás celý díl a vlastně (nejen) celou tuto řadu ve svém volném čase, kterého nemá nazbyt, přeložil. Patří mu velký dík, protože bez něj by titulky byly jen těžko. Také nemám volném času nazbyt… Elizabeth se vydává za Haskardem, aby nastražila do jeho aktovky odposlech jednání ohledně summitu, ale přihodí se nečekaná záležitost. Philip má černé svědomí ohledně propouštění svých dlouholetých zaměstnanců a i kvůli tomu, že své ženě neřekl pravdu… Pěknou zábavu! :-)

Orange Is the New Black – co nás čeká?

Šestá série se kvapem blíží a tak si projdeme, co zatím víme a nevíme. Kdo se vrátí? Díky obrázkům sdílených na Instagramu, Facebooku a Twitteru některých hvězd zatím jistě víme, že se vrátí Frieda (Dale Soules), Suzanne (Uzo Aduba), Cindy (Adrienne C Moore), Taystee (Danielle Brooks), Red (Kate Mulgrew), Piper (Taylor Schilling), Alex (Laura Prepon), Nicky (Natasha Lyonne), Gloria (Selenis Leyva) a Blanca (Laura Gomez). S Dayou jsme se rozloučili ve chvíli, kdy se udala za střelbu na Humphreye. Dascha Polanco k tomu řekla: „Daya je v tom teď sama. Spáchala trestný čin a samozřejmě bude potrestána. Je možné, že už ji neuvidíme.“ Dále můžeme čekat, že se ještě uvidíme s Flacou (Jackie Cruz) a Maritzou, i když byly poslány do různých autobusů, Mariou (Jessica Pimentel), která pomohla dozorcům během vzpoury a s Lornou (Yael Stone), která se vzdala, když zjistila, že je těhotná. Zřejmě se také můžeme těšit na Joa Caputa (Nick Sandow) a Lindu (Beth Dover), i když se jí zatím nepodařilo přesvědčit dozorce o její pravé identitě. Potvrzeným nováčkem je herečka Rebecca Knox, která si zahraje novou vězeňkyni Tinu Swopeovou. O své postavě Rebecca Knox řekla, „že tahle holka ví, co chce, a jde si za tím“. Co nás čeká? Dá se předpokládat, že se nedočkáme žádného šokujícího zvratu. Podle Adrienne C. Moore (Cindy Hayesová) se šestá série se zaměří spíše na osudy lidí, neboť na konci páté série jsme viděli, kdo se rozhodl s kým držet a teď nás čekají důsledky jejich činů. Všichni se shodují, že pátá série byla v lecčem jiná, a tak můžeme zatím jen hádat, co pro nás tvůrci připravili v sérii šesté. Nezapomeňte se na naše stránky vracet, dál pro vás hledáme novinky.

Titulky k American Housewife S02E24 - The Spring Gala

Slavnost, kterou Katie připravovala tak nějak celkem v pohodě levou zadní, a jejíž zorganizování měla skoro zmáknuté, je najednou v troskách. Katie je přesvědčená, že její Jarní Gala sabotují její úhlavní nepřítelkyně z řad matinek. Ale vůbec netuší, že se v pachateli sabotáže trošku mýlí. Ještě, že má svou úžasnou rodinku, super kamarádky a přátele, bez nich by to jen těžko zvládla. Hezky se bavte u poslední epizody druhé řady a můžeme se společně těšit i na třetí, neboť seriál byl prodloužen. :-) Přejme Katy Mixon mateřství bez problémů a hodně energie, aby zvládla pokračovat v „mámování“ i ve třetí řadě. Titulky pro vás překládala Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.