Celkem 2852 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Major Crimes S06E02 - Sanctuary City: Part 2

Pokračuje případ Tří od Svatého Josefa a samozřejmě, stále není jasné, co se klukům vlastně stalo. Vynořují se nové skutečnosti a informace, a ty je třeba zpracovat a použít. Tak jsem zvědavá na další díl. Ale upřímně, radši mám části, kde se jeden případ začne a také dokončí. Toho se sice v šesté řadě nedočkám, ale nevadí. I tak mě MC stále baví. Jo, akorát tam, kromě fešného Fritze, postrádám Julia. Chápu, že truchlí nad ztrátou matky, ale přijde ještě vůbec? Už tam dva díly nebyl a zatím mi není známo, kdy se objeví a jestli vůbec. Doufejme, že jo, tak nějak tam chybí do party. U druhé části Sanctuary city přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k The Great Fire: In Real Time S01E02 - Death and Destruction

V dnešním druhém dílu si projdeme druhý a třetí den Velkého požáru. Oheň se šíří obrovskou rychlostí a ničí významné londýnské památky včetně katedrály Svatého Pavla. Zjistíme také, jak dopadli naši tři Londýňané, které sledujeme. A dozvíme se, jakých teplot požár dosáhl. V posledním dílu příště uvidíme, jak se Londýňané zoufale snaží zachránit Tower. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k American Housewife S02E06 - The Pig Whisperer

Mnozí z vás si jistě pamatují na film Zaříkávač koní. Tak vězte, že existuje i Zaříkávač prasat, což je název této epizody. Podlehne Greg naléhání Katie, že prase musí pryč, nebo se pochlapí a Hans Gruber zůstane v rodině coby mazlíček? Greg slibuje, že ho patřičně vycvičí. Že by se Katie nechala přemluvit? Né. Nebo jo? Přeji dobrou zábavu. :-) Pozor! Tato verze titulků absolutně nesedí na KILLERS, jen na WEB.x264-TBS a AFG.

Titulky k Blindspot S03E02 - Enemy Bag of Tricks

Titulky k dalšímu dílu jsou tady. Tentokrát se najde spadlý satelit, kterému někdo ukradl černou skříňku. Ale není to jen tak obyčejný satelit… Read si hraje na vůdce, ne že by tomu nevelel, ale tak nějak si získává respekt zvláštním způsobem. Weller s Jane k sobě znovu nacházejí cestu a společně se snaží zjistit, co je ukryté v dalším tetování. Titulky pro vás připravil tým lukascoolarik, GaRaN_ a* jeriska03*. Hezky se bavte.

Titulky k Major Crimes S06E01 - Sanctuary City: Part 1

Vítám vás u první epizody údajně poslední, šesté řady seriálu. Začíná případ tří chlapců, který bude rozdělen do pěti částí s názvem Sanctuary City. Po předchozích dobrých zkušenostech předpokládám, že to scénáristé určitě napsali tak, abychom byli napnutí jak kšandy, a že vyšetřování bude hodně zajímavé. Také je v epizodě malinko zmíněn zloduch Stroh, takže lze předpokládat, že někdy v příštích dílech vystrčí nos, popřípadě drápy, a rozjede se tóčo. Snad i Brenda sestoupí z toho postu, kam se vytratila, a přivede sebou svého stále fešného manžela Fritze Howarda. Zatím, k mé lítosti, po něm není ani vidu, či slechu. Ale ještě není všem dílům konec. Šestá řada má mít celkem 13 epizod. Každopádně přeji dobrou zábavu. :-)

Pět důvodů, proč se dívat na Dirka Gentlyho

Narazili jste na našem webu na seriál Dirk Gently's Holistic Detective Agency? Jestli jej neznáte a nevíte, co čekat, máme pro vás několik důvodů, po jejichž přečtení si první díly druhé série jistě hned pustíte. :-) 1 – herecké obsazení Seriál je doslova nacpaný k prasknutí skvělými herci, kteří jsou více či méně známí. Jmenujme např.: Elijah Wood, Amanda Walsh, Christopher Russell nebo třeba Tyler Labine, kterého znáte ze seriálu Deadbeat. 2 – napínavá detektivka s tajemnými prvky Jestli už máte dost krveprolití, ztracených děti a vraždících psychopatů, ale i tak byste rádi něco trochu napínavého, je tento seriál přesně pro vás. 3 – neuvěřitelné postavy Princ Panto Trost z údolí Inglenook v zemi Wendimoor s růžovými vlasy a kouzelnými obřími nůžkami? Ano, i toho v seriálu potkáte. 4 – černý humor Autorem románu, na jehož motivu seriál vznikl, je Douglas Adams, který napsal i Stopařova průvodce po Galaxii. Takže máte rádi střelený seriál s notnou dávkou černého humoru, ironie a sarkasmu, rozhodně si jej nenechte ujít. 5 – podivnější, aktuálně vysílaný seriál prostě nenajdete a je milé, alespoň na chvíli utéct do jiného světa, kdy nikdy nevíte, co se zrovna blíží.