Winter

Žánr
Drama, Krimi
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Australská minisérie navazující na televizní film The Killing Field, ve které legendární detektiv Eve Winterová vyšetřuje kriminální případy.
Titulky pro vás překládají
Clear

Titulky k Winter S01E02 - Gone Girl

Souvisí vražda hospodyňky s federálním případem? A co ta sebevražda, souvisí se současným případem? Kvůli čemu je vlastně zapomětlivá federální svědkyně v ohrožení? Otázky, samé otázky, ale tým pod vedením Eve Winterové usilovně hledá odpovědi… i na pohřbu. Titulky pro vás přeložili Clear, Eyr a suelin. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Winter S01E01 - Skeletons

První díl seriálu Winter není tak docela prvním. Ti z vás, kteří se těší na nový díl, již jistě viděli televizní film, který tomuto seriálu předchází. Tentokrát bude detektiv Eve Winterová se svým týmem řešit dva zdánlivě nesouvisející případy. Žena, kterou někdo shodil z útesu a jiná žena, kterou tu samou noc srazilo na silnici auto. Mají něco společného a co? Titulky pro vás přeložila Clear, sedí na verzi W4F.

Titulky k Winter S01E00 - The Killing Field

The Killing Field je úvodní film k australské 6dílné kriminální minisérii Winter o detektivovi Eve Winterové. Film se soustředí na hledání sériového vraha poté, co bylo nalezeno na poli 6 těl mrtvých dívek. Přestože s vyšetřováním vražd seržant Winterová už skončila, souhlasí, že se tohoto případu ujme, jelikož by jedna z obětí, Becky Ryanová, mohla být ještě stále naživu. Kdo je vrahem mladé Becky? Podaří se ji najít policii dřív, než bude pozdě?