Wayward Pines

Městečko Pines

Žánr
Drama, Mysteriózní, Postapokalyptický, Thriller
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Poté, co agentu Tajné služby Ethanu Burkeovi zmizí partner poblíž malého městečka Wayward Pines v Idahu, vydá se Ethan na pátrací misi. Čím více času v městě tráví, tím podivnější mu všechno připadá. Brzy přijde na to, že s Wayward Pines není něco v pořádku, ovšem jeho aktivity se nezamlouvají zdravotní sestře Pam, doktoru Jenkinsovi ani šerifu Popeovi. A zatímco se snaží udržet svou rodinu v bezpečí, pátrání po tajemství městečka se změní v boj o přežití. Druhá série se odehrává tři roky poté, co Ethan Burke dorazil do Wayward Pines. Vlády nad městečkem se ujala tzv. První generace Wayward Pines.
Titulky pro vás překládají
Anniie126

Titulky k Wayward Pines S02E09 - Walcott Prep

Druhá sezóna se kvapem blíží do finále a napětí se stupňuje. Mutantů se kolem města srocuje stále víc a víc a Wayward Pines rozhodně nemá dost sil na to, aby se jim postavilo, takže se Jason rozhodne pro jediné možné řešení, které se ovšem poněkud zkomplikuje. Celá situace se zamotá ještě víc, když se dozvíme víc jak o původu Jasona, tak Kerry. Přejeme příjemnou zábavu u předposledního dílu série! Titulky pro vás přeložila Anniie126.

Titulky k Wayward Pines S02E07 - Time Will Tell

Doktor Yedlin se dál snaží najít způsob, jak komunikovat s mutantí samicí, zatímco CJ ve světle aktuálních událostí vzpomíná na svou úlohu při realizaci celého projektu Wayward Pines a poodhalí něco ze své minulosti. Pomalu ale jistě se víc a víc blížíme finále série! Přejeme příjemnou zábavu! Titulky pro vás přeložila Anniie126.

Titulky k Wayward Pines S02E05 - Sound the Alarm

Další nečekaná návštěva zpoza plotu vzbudí ve vedení rozruch. Dozvíme se více o příběhu Rebaccy Yedlinové a problémy s plodícím programem bude mít tentokrát Lucyin bratr Frank. A dokor Yedlin konečně získá pozici ve výzkumu Aberací, protože nedokáže dále snášet neetický přístup vedení ani Megan Fisherové. Přejeme příjemnou zábavu! Už jsme v polovině série! Titulky pro vás přeložila Anniie126.

Titulky k Wayward Pines S02E04 - Exit Strategy

Rebacca Yedlinová se snaží pomoct Lucy, která se bojí zařazení do porodního programu Wayward Pines. A zatímco se CJ se svými lidmi chystá vyrazit na průzkum ven za plot, do Wayward Pines se zvenčí někdo vrátí. Bude to Xander, Ben, anebo někdo úplně jiný? Přejeme příjemnou zábavu při sledování už čtvrtého dílu druhé série! Titulky pro vás přeložila Anniie126.

Titulky k Wayward Pines S02E02 - Blood Harvest

Poté, co byly povstalecké aktivity úspěšně potlačeny, je čas konečně sklidit úrodu z polí za plotem, aby lidé z Wayward Pines přežili další zimu. Ovšem s mutanty v zádech to není jen tak. A nejistý osud také čeká „exilanty“, které Jason nechal odvézt z bezpečného území Wayward Pines do divočiny za plotem. Druhý díl nové série je tady! Přejeme příjemnou zábavu! Titulky pro vás přeložila Anniie126.

Titulky k Wayward Pines S02E01 - Enemy Lines

Tři roky po událostech první série městečko Wayward Pines ovládá První generace. Ta tvrdě potlačuje aktivity povstalců, kteří se snaží rozvrátit vojenský režim vedený Jasonem Higginsem a jeho přívrženci. Do toho se v městečku objeví doktor Theo Yedline, který dostane za úkol zachránit zraněnou pacientku v nemocnici. Nečekejte a podívejte se začátek nové série! Přejeme příjemnou zábavu! Titulky pro vás přeložila Anniie126.