Unforgettable

Vzpomínky

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Americký detektivní seriál televize CBS. Carrie Wellsová prožila jako malá velké trauma. Její sestru někdo zavraždil a nikdy se nepřišlo na to, kdy je vrah. Carrie má geniální paměť a ze svého života si pamatuje každý malý detail. Jen na to, co se stalo onoho osudného dne v lese, si nemůže vzpomenout. Stane se policistkou a společně se svým kolegou a později i životním partnerem Alem Burnsem řeší případy na oddělení vražd. A ve volném čase potají pátrá po dalších informacích, které by ji přivedly na stopu sestřina vraha.
Titulky pro vás překládají
Clear, Miki226, smarinka, Sandybridge

Titulky k Unforgettable S02E03 - Day of the Jackie

V další epizodě se vydá Carrie po stopě nájemné vražedkyně, která je v tom, co dělá, víc než dobrá. Své plány má promyšlené do nejmenšího detailu, takže bude mít tým plné ruce práce, aby dokázal ochránit její cíl a zastavit ji v jejím řádění. Titulky pro vás připravily smarinka a Miki226. Sedí na verzi 2HD. Hezky se bavte :-)

Titulky k Unforgettable S02E02 - Incognito

V další části se nový tým v čele s Alem a Carrie pokusí zabránit bankovní loupeži. Nic ale nebude snadné. Carrie se bude muset infiltrovat do skupiny zločinců, aby odhalila totožnost tajemného pana Killborna, který tyto akce objednává a určuje pravidla. Titulky pro vás připravili Clear, Sandybridge a Miki226. Sedí na verzi EVOLVE. Přejeme vám hezkou zábavu :-)

Titulky k Unforgettable S02E01 - Bigtime

Na obrazovky se vrací seriál Unforgettable, který CBS nejprve zrušila, aby ho vzápětí, kdy o něj projevily zájem jiné televizní stanice, zase obnovila a přesunula ho do letní sezóny. Připomeňme si tedy, že hlavní hrdinkou je Carrie Wellsová, která má v podstatě dokonalou paměť a není schopná nic ve svém životě zapomenout. Tento dar se snaží využít při své práci u policie, ale hlavně při soukromém pátrání po vrahovi její sestry Rachel. Při tom jí asistuje bývalý přítel a současný šéf Al Burns. Titulky pro vás připravili Sandybridge a Miki226, sedí na verzi 2HD. Hezky se bavte :-)

Titulky k Unforgettable S01E22 - A Man in the Woods

Finálová epizoda první a zároveň zřejmě poslední řady seriálu. CBS Unforgettable definitivně zrušila, ale před pár dny se objevily zprávičky, že o seriál projevilo zájem TNT a také Lifetime. Tak uvidíme, jak to dopadne :-) Titulky přeložila Miki226, sedí na verzi ASAP, 720p IMMERSE, AFG a WEB-DL. Díky za vaši přízeň a ať se vám poslední díl líbí. :-)