The Player

Žánr
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Byli jste někdy v kasinu? A dokázali byste hrát i za cenu nasazení vlastního života? Bývalý voják Alex Kane pracuje jako bezpečnostní expert v Las Vegas, ale smrt jeho bývalé ženy ho zatáhne do nebezpečné hry.
Titulky pro vás překládají
efvendy, jeriska03, jirkem, lukascoolarik

Titulky k The Player S01E09 - Tell

Naposledy zavítáme do Herny. Tentokrát si Alex s Cassandrou nechtějí nechat vnutit Johnsonovu hru a připraví vlastní sázku. Sázka se dnes všech osobně hodně dotkne. V posledním díle zjistíme, jestli Alex nakonec najde Ginny, jaké tajemství skrývá Cassandra a co ohrožuje Hernu a samotného Johnsona. Titulky vám přinášejí jeriska03, efvendy, lukascoolarik spolu s efvendy, která se ujala korekce. Zaulaj vás seriál? Je vám líto, že je po devídi epizodách ukončen? Každopádně se příjemě bavte. :-)

Titulky k The Player S01E05 - House Rules

V epizodě s názvem Pravidla Herny uvidíme, co se stane, když někdo tato pravidla poruší. Alex dnes dostane za úkol ochránit mladého hackera, který je „dobrý na matiku“, nejen před triádou ale i před NSA a dostat ho bezpečí. Jestli vám to trochu připomíná jeden skvělý seriál, který v podzimní nabídce citelně chybí, tak si dnešní epizodu užijete.

Titulky k The Player S01E01 - Pilot

Nacházím se v Las Vegas, ve městě hříchu, hazardu a zločinu. A právě tady sídlí a operuje tajná skupina vedená W. Snipesem, která dokáže „předpovědět“ zločin. A protože jsme ve Vegas, tak si na výsledek akce na zabránění zločinu můžete vsadit. A nejen na to.