The Frankenstein Chronicles

Žánr
Drama, Historický, Minisérie, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Nové zpracování známého tématu Frankensteina, stvůry s tváří člověka. Inspektor John Marlott nás zavede do Londýna v roce 1827, plného zločinu, prostituce a vražd. Jde o televizní adaptaci románu Mary Shelley.
Titulky pro vás překládají
Clear, GaRaN_

Titulky k The Frankenstein Chronicles S01E05 - The Frankenstein Murders

V předposledním díle John konečně odhaluje chirurga, který má mít onen výtvor na svědomí. Na to je hned druhý den nalezen mrtvý. Takže zamítnutí Zákona o anatomii už nic nestojí v cestě, ministr Vnitra je ale pevně odhodláný dosáhnout svého… Titulky pro vás přeložil GaRaN_, vaše poděkování mě potěší. Sedí na verzi TLA. Pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S01E04 - The Fortune of War

Flora se vrací za Johnem, který ji využívá jako návnadu na potencionální vrahy. Novinář Boz je odhodlaný dostat svůj příběh za každou cenu. A vypadá to, že Frankensteinův příběh není jen obyčejná fikce, ale že je založen na autorčině minulosti… Titulky pro vás přeložil GaRaN_, vaše poděkování mě potěší. Sedí na verzi TLA. Pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S01E01 - A World Without God

Inspektor John Marlott vyšetřuje v Londýně 19. století vraždy několika dětí, jejichž těla byla nalezena na břehu Temže sešitá dohromady. Důkazy ho zprvu vedou jiným směrem, ale postupně přichází na stopu děsivé pravdě. Titulky pro vás přeložil GaRaN_, korekci provedla Clear. Vaše poděkování potěší. Konstruktivní kritika titulků vítána. Pěkně se bavte. :-)