The Frankenstein Chronicles

Žánr
Drama, Historický, Minisérie, Mysteriózní
Roky vysílání
2015 - dosud
Obsah
Nové zpracování známého tématu Frankensteina, stvůry s tváří člověka. Inspektor John Marlott nás zavede do Londýna v roce 1827, plného zločinu, prostituce a vražd. Jde o televizní adaptaci románu Mary Shelley.
Titulky pro vás překládají
Clear, GaRaN_

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E06 - Bride of Frankenstein

Titulky k poslednímu dílu druhé série The Frankenstein Chronicles jsou tady. O překlad se obvykle postaral GaRaN_. Dostane John svého slibu a dopadne Harveyho, nebo ne? Bude spravedlnosti učiněno za dost? A je v jeho silách zachránit Esther Rose? Nechte se překvapit… Dejte nám vědět, co říkáte na konec. Spoilery nezapomeňte označit. A třeba někdy u další série. Pěknou zábavu. :)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E05 - The Marriage of Heaven and Hell

Seriál The Frankenstein Chronicles nám zraje jako víno… Tedy alespoň co se mého názoru týče, je podívaná stále napínavější a zajímavější. Titulky pro vás přeložil jako vždy GaRaN_, korekci provedla má maličkost Clear. Policejní oddělení pod vedením inspektora Treadawaye se vydává na stopu vraha seržanta Nightingalea, kterého ráno vylovili z řeky. John Marlott dál pokračuje ve vlastním vyšetřování, přestože je sám hlavním podezřelým. Jediné, co brání tomu, aby se na něj spustil hon, je fakt, že si všichni myslí, že zemřel na šibenici… Esther Rose dostává nečekanou nabídku. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E04 - Little Boy Lost

Vítejte u titulků ke 4. epizodě druhé série The Frankenstein Chronicles, kterou pro vás jako obvykle přeložil GaRaN_ a svou korekcí vydání zdržovala Clear… O:-) V tomto díle se s paní Roseovou a Johnem Marlottem podíváme na večírek pana Dippla, který londýnské smetánce představuje nový vynález, zatímco Joe Nigthingale se vydává po stopě vraha z Pye Street. Pěkně se bavte a u pátého dílu brzy na shledanou! :-)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E03 - Seeing the Dead

Titulky ke třetí epizodě 2. série seriálu The Frankenstein Chronicles pro vás jako vždy přeložil GaRaN_ korekci provedla Clear. Sedí na verzi WEBRip SnG. John Marlott, nebo alespoň to, co teď vypadá jako on, dál hledá Daniela Harveyho. Doufá, že mu k jeho nalezení dopomůže komediant Billy Oates. Současně se spolu se svým novým společníkem, bývalým knězem, se vydává na stopu příčině moru, který má na svědomí rodiny v okolí Pye Street… Pěknou zábavu při sledování! :-)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E02 - Not John Marlott

Přinášíme vám titulky k druhé epizodě 2. série seriálu The Frankenstein Chronicles. V tomto díle se tělo Johna Marlotta vydává hledat Daniela Harveyho. Osvojí si novou identitu, nechá se zaměstnat a ve jménu spravedlnosti se vydává hledat pravdu… Titulky pro vás jako vždy přeložil GaRaN_, korekci provedla Clear. Sedí na verzi HDTV SnG. Přejeme pěknou zábavu. Doufáme, že se vám titulky budou líbit a vaše poděkování nás, jako vždy, mile potěší. ;)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E01 - Prodigal Son

Vítejte u titulků k druhé řadě seriálu The Frankenstein Chronicles, který pro vás před dvěma lety překládal GaRaN_ a který bude i nadále pokračovat v překladu tohoto seriálu, s drobnou výpomocí Clear při korekci. 2. série tohoto seriálu však nezačíná přímo tam, kde skončila série první, ale posouváme se o tři roky vpřed, do roku 1830. John Marlott se probouzí v řetězech v temné místnosti… Co se s ním stalo, kde je a jak se tam dostal, a co s ním bude dál, budeme společně postupně rozkrývat v dalších dílech. Pěkně se bavte. Vaše poděkování nás vždy potěší. :-)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S01E05 - The Frankenstein Murders

V předposledním díle John konečně odhaluje chirurga, který má mít onen výtvor na svědomí. Na to je hned druhý den nalezen mrtvý. Takže zamítnutí Zákona o anatomii už nic nestojí v cestě, ministr Vnitra je ale pevně odhodláný dosáhnout svého… Titulky pro vás přeložil GaRaN_, vaše poděkování mě potěší. Sedí na verzi TLA. Pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Frankenstein Chronicles S01E04 - The Fortune of War

Flora se vrací za Johnem, který ji využívá jako návnadu na potencionální vrahy. Novinář Boz je odhodlaný dostat svůj příběh za každou cenu. A vypadá to, že Frankensteinův příběh není jen obyčejná fikce, ale že je založen na autorčině minulosti… Titulky pro vás přeložil GaRaN_, vaše poděkování mě potěší. Sedí na verzi TLA. Pěknou podívanou! :-)