The Following

Stoupenci zla

Žánr
Drama
Roky vysílání
2013 - 2015
Obsah
Americký seriál s hvězdným obsazením. Vysoce inteligentní masový vrah Joe Carroll, (James Purefoy) který má na svém kontě 14 zavražděných dívek, dokáže využít slabin každého člověka a použít je proti němu. Jeho charisma a umění slova mu pomáhají získat na svou stranu další následovníky jeho krvavého, zvráceného díla. A tak si i z vězení vybuduje vražedný kult stoupenců, který udělá vše, aby splnil jeho zvrácená přání. Po jejich stopách se pouští agent FBI Ryan Hardy (Kevin Bacon), který se sám stal jednou z Carrollových obětí, ale měl to štěstí, že jeho brutální řádění přežil.
Titulky pro vás překládají
Marysons, Miki226, zuzana.mrak

Titulky k The Following S02E07 - Sacrifice

Překladatelky zuzana.mrak a Miki226 pro vás připravily titulky k další epizodě seriálu The Following. Titulky sedí na verze LOL a DIMENSION.

Minulý týden jsme viděli, jak dopadla spolupráce Lily s Joe Carrollem. Jejich cesty se rozdělily, a tak musí Joe vymyslet, jak bude postupovat dál. Lily má ale jasno. Se ztrátou svých dětí se špatně vyrovnává a rozhodne se pro pomstu. A tak není v bezpečí nikdo z okolí Rayana, Mikea ani ostatních agentů, kteří tento případ vyšetřují.

Hezkou zábavu :-)

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit