The Endgame

Žánr
Drama, Krimi, Thriller
Roky vysílání
2022 - dosud
Obsah
Sexy zvrácený kriminální seriál o tom, jak daleko jsou někteří lidé schopni zajít pro lásku, spravedlnost a nejcennější komoditu na světě - pravdu. Pašeračka zbraní a geniální zločinec Elena Fedorová (Morena Baccarin) z vězení koordinuje bankovní loupeže, Valerie Turnerová je agentka FBI, která se před ničím nezastaví...
Titulky pro vás překládají
Clear

Titulky k The Endgame S01E09 - Beauty and the Beast

V předposlední epizodě nazvané Kráska a zvíře začíná jít opravdu do tuhého… Elena ví, že hodiny tikají a tak je sdílnější než obvykle. Kromě obvyklého příběhu přidá také další nápovědy – seriálového skeptika a matrjošku. Ale 2 + 2 si musí dát Val dohromady sama. Zůstává to jen na ní, jejím partnerovi Flowersovi a společně s ředitelem FBI Réalem, který ovšem nemusí být ředitelem dlouho, hrají vabank… Příjemnou podívanou s českými titulky vám přeje Clear. :-)

Titulky k The Endgame S01E08 - All That Glitters

V dnešním díle není zcela jisté, kdo je cílem Fedorové a co má tentokrát Elena za lubem. FBI už dochází trpělivost. Prozradím vám, že se vrátíme do banky federálních rezerv, kde se Sněhurčiným lidem nepodařilo nechat vypařit 6 tisíc tun zlata. A posvítíme si na vedoucí prezidentova štábu Julii Swanstromovou. Titulky pro vás přeložila Clear. Pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Endgame S01E07 - Sleepover

Pravidelná nedělní dávka titulků k The Endgame je tady, tentokrát je epizoda věnovaná útoku na Fort Totten. Proč zhasla světla, zámky vyřadil elektromagnetický impulz a jak si s tím málopočetný noční tým FBI poradí? Titulky pro vás přeložila Clear. Pěkně se bavte. Už se nám to pomalu blíží do finále, jsem zvědavá, jestli nás čeká cliffhanger s očekáváním druhé série, nebo nějaké důstojné zakončení… Přečas na verzi: The.Endgame.S01E07­.720p.HDTV.x264-SYNCOPY tentokrát nebude, ke konci má vadný zvuk a věřte mi, takhle si zkazit zážitek nechcete…

Titulky k The Endgame S01E06 - Judge, Jury and Executioner

V dnešním díle se podíváme na poslední rozeznatelnou osobu z fotky, která zatím čítala jen samé darebáky… a to na soudkyni Caroline Walshovou. Ředitel Reál přidělil k jejímu domu ochranku a sám jí rozmlouvá, aby se stáhla ze svého posledního procesu. A přiblížíme se opět k záhadě jménem Isaac Bigby… Pěknou podívanou vám přeje Clear.

Titulky k The Endgame S01E05 - Gold Rush

Vítejte u titulků k šesté epizodě seriálu The Endgame tentokrát s názvem Zlatá horečka. Podíváme se do banky federálních rezerv, kde je v trezoru ukryto 6 tisíc tun zlata. Val Turnerová zatím hledá spojitosti s dalšími lidmi, kteří byli na fotce v Moustakasově kanceláři. Je velmi pravděpodobné, že budou dalším cílem Eleny Fedorové… Pěknou zábavu přeje Clear, tento díl je opět „bomba“. :-)

Titulky k The Endgame S01E04 - #1 with a Bullet

Netrvalo to dlouho a máme tu titulky ke čtvrté epizodě seriálu The Endgame, ve kterém zase o trochu odhalíme úmysly Eleny Fedorové a jejího zločineckého gangu, který uprchl z první banky. Val Turnerová analyzuje nahrávku, kterou pro ni na flash disku ukryl její manžel Owen. Podaří se jí z krátkého záznamu něco získat? A má obsazení první banky nějakou spojitost s Gambií, jak si Val od začátku myslí, nebo tentokrát bude na koni její šéf Doak? Pěknou zábavu při sledování přeje Clear. :-)

Titulky k The Endgame S01E03 - Bury the Lede

A máme tu další titulky, tentokrát ke třetí epizodě seriálu The Endgame. Tentokrát se Elena Fedorová nabourá do vysílání stanice ENN a k vyjednávání si přizve přímo jejího moderátora Tylera Ericksona. Za jakým účelem se dozvíte již v této epizodě. Ale stále zůstává mnoho otazníků a vynořují se nové otázky… Titulky pro vás přeložila Clear. Přeji pěknou podívanou! :-)

Titulky k The Endgame S01E02 - Fairytale Wedding

Vítejte u titulků k druhé epizodě seriálu The Endgame, kde se podíváme s Elenou a jejím mužem Sergejem do minulosti na den jejich svatby. V bance č. 2 zatím další nepříjemná situace s panem Lawtonem… a je unesen syn ministryně Bradburyové. Jak to všechno souvisí a kdy se to dozvíme… si budeme muset asi ještě počkat, ale rozplétá se to vcelku zajímavě. Titulky pro vás přeložila Clear. Přeji pěknou podívanou. :-)

Titulky k The Endgame S01E01 - Pilot

Vítám vás u titulků k úvodní epizodě seriálu The Endgame s Morenou Baccarin v hlavní roli. Nebudu nic prozrazovat z dění, ten, koho seriál zaujal, se jistě podíval video nebo si o něm něco přečetl… a kdo o něm čte poprvé, o to bude raději, když bude mít celý první díl jako překvapení. Titulky pro vás přeložila Clear. Pěknou zábavu! :-)