The Deceived

Žánr
Drama, Minisérie, Psychologický, Thriller
Roky vysílání
2020 - 2020
Obsah
Mladá studentka univerzity v Cambridgi Ophelie se zamiluje do ženatého profesora. Jejich poměr však zasáhne nečekaná smrt. Ophelie se ocitne ve světě, ve kterém se může spolehnout jen na sebe a svůj rozum, který však, zdá se, začíná pomalu ztrácet.
Titulky pro vás překládají
zuzana.mrak

Titulky k The Deceived S01E03 - Episode #1.3

Dívka, se kterou se Michael hádal ve škole, se pohřešuje a její bratr se vydá po jejích stropách, které vedou k Michaelovi. Narazí také na Ophelii, které začíná pomalu docházet, že něco nehraje. A to nejen na smrti Roisin, ale zřejmě i na Michaelovi samotném. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k The Deceived S01E01 - Episode #1.1

Čtyřdílná britská minisérie The Deceived, volně přeloženo jako Podvod, je příběh plný lásky a touhy, ale také tajemství a manipulace. V prvním díle se setkáváme s mladou Ophelií, která se neplánovaně zakouká do ženatého profesora. Jejich románek však zasáhne nečeká smrt. V hlavní roli uvidíte Emily Reid (známá ze seriálu Belgravia) jako Ophelii, Emmetta J Scanlana (Peaky Blinders) jako profesora Michaela a Paula Mescala (Normal People) jako Seana. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.