The Big Bang Theory

Teorie velkého třesku

Žánr
Komedie, Sitcom
Roky vysílání
2007 - 2019
Obsah
Jeden z nejúspěšnějších sitcomů poslední doby vysílaný na stanici CBS. Čtveřice geeků Sheldon, Leonard, Howard a Raj se přátelí s potrhlou atraktivní servírkou Penny, která se nastěhovala naproti dvěma z nich.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Bladesip, Clear, Jolinar

Titulky k The Big Bang Theory S07E23 - The Gorilla Dissolution

Předposlední díl sedmé série seriálu Teorie Velkého třesku nese název Konec gorily. Dnes se spolu s Leonardem vypravíme na Pennyino natáčení, které ovšem nedopadne tak úplně podle představ a možná bude mít nečekané důsledky. Raj se vypraví se Sheldonem do kina (mimochodem na nového Spider-Mana), kde potkají Emily s neznámým mužem. Kvůli nehodě se musí Howard společně s Bernadette starat o nemohoucí paní Wolowitzovou, což se samozřejmě nebejde bez problémů… Titulky pro vás již tradičně připravili Bladesip, Clear a Jolinar, korekcí se ujal Araziel, sedí na verze LOL a WEB-DL. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E22 - The Proton Transmogrification

Dnes potěšíme zejména fanoušky filmové ságy Hvězdné války. Díl nese název Transformace profesora Protona, titulky sedí na verze LOL, AFG, DIMENSION. Chystá se Den Hvězdných válek spojený s maratónem sledování všech šesti jejich epizod. Veselou chvíli však naruší zpráva o skonu profesora Protona, která překvapivě nejvíc zasáhne Sheldona. Ten odmítá jít na pohřeb a místo toho se s profesorem rozloučí po svém… Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E21 - The Anything Can Happen Recurrence

Dnešní díl nese název Nepředvídatelný čtvrtek a trojice Penny, Sheldon a Leonard se pokusí navázat na tradici, kterou už před delší dobou opustili. Jen je mrzí, že se k nim nepřipojí Bernadette, která musí pracovat přesčas, a Amy, která je bohužel nemocná… Raj a Howard se zatím společně dívají na horor, ze kterého mají oba dost smíšené pocity… Titulky pro vás přeložili Bladesip, Clear a Jolinar, korekce se zhostil Araziel. Sedí na verze LOL, AFG, FUM a DIMENSION. Příjemnou zábavu! :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E20 - The Relationship Diremption

Po týdnu se opět vrací naše oblíbená Teorie Velkého třesku, tentokrát s dílem nazvaným Rozpad vztahu. Jak již název napovídá, prochází Sheldon těžkým životním odbobím. Ale zcela netradičně se ho pokusí překonat pomocí rad z časopisu Cosmopolitan. O nic lehčí to nemá ani Raj, kterého přemluví Howard k rande ve čtyřech. Jenže netuší, že večer se pro něj vyvine naprosto neočekávaným směrem… Titulky pro vás připravili Bladesip, Jolinar a Araziel, sedí na verze LOL, FUM a DIMENSION. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E19 - The Indecision Amalgamation

Titulky na nový díl Teorie velkého třesku pro vás přeložily Clear a Jolinar, korekci provedla Clear. Sedí na verzi LOL. Penny dostává nabídku hrát v hororu Sériový vrahoop 2, kterou už jednou odmítla. Bernadette se povede pořádný trapas v práci a Rajovi se splnil jeho dlouholetý sen. Mají o něj zájem hned dvě dívky. Sheldon se nemůže rozhodnout mezi Xbox One a PS4… A co myslíte, dokázal by Raj svést Penny? Hezky se bavte. :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E18 - The Mommy Observation

Po týdnu se opět vrací naše oblíbená Teorie Velkého třesku, tentokrát s dílem nazvaným Pozorování maminky. Sheldon jede s Howardem na pohovor do NASA a při té příležitosti se rozhodne navštívit svou matku. Jenže návštěva bez ohlášení mu muže způsobit těžké trauma a dohnat ho i k alkoholismu. Zbytek osazenstva v Sheldonově přítomnosti revoltuje, sedí si, kde chce a objednává si jídlo z neschválených podniků. A Rajesh přijde s vlastní variantou oblíbené „Hry na vraha“… Titulky pro vás připravili Bladesip, Jolinar a Araziel, měly by sedět na všechny dostupné verze. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E17 - The Friendship Turbulence

Nový díl seriálu Teorie velkého třesku se dočkal svých titulků. Přeložili je pro vás Bladesip a Jolinar, korekce se zhostila Clear. Sedí na verze LOL, FUM, DIMENSION, přečas na WEB-DL zajistí jako vždy badboy.majkl. Dnešní díl nese zajímavý název Turbulence v přátelství. Howard a Sheldon se už léta popichují a navzájem si provádějí nejrůznější kanadské žertíky, ale v tomto díle uzavřou dohodu, že si budou navzájem lepšími přáteli. Penny konečně získala roli ve filmu, ale má to malý háček, nestojí o ni. Zajímá vás proč? A povede se Howardovi a Sheldonovi jejich malý závazek i přes drobná zakopnutí dodržet? Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E16 - The Table Polarization

Po menší pauze se vrací seriál Teorie velkého třesku a s ním i titulky o nás! Přeložili je pro vás Bladesip, Clear a Jolinar, korekci tentokrát provedla Clear. Sedí na verze LOL, DIMENSION a FUM. Dnešní díl nese název Polarizace stolu a jak asi tušíte, stůl nám rozeštve naši partu na dvě skupiny. Ty, co chtějí koupit nový jídelní stůl, a ty, kterým přijde tato možnost jako nemyslitelná. Penny jako zástupce návrhu, že by se měl stůl pořídit, vyzývá Leonarda, aby se Sheldonovi a jeho diktatuře postavil. Tato celkem banální věc má ale zásadní dopad na někoho úplně jiného… Jak to se stolem a celou situací dopadne? Podívejte se sami. My vám přejeme hezkou zábavu. :-)

Titulky k The Big Bang Theory S07E15 - The Locomotive Manipulation

Blíží se Valentýn a Amy naplánuje pro Sheldona romantickou projížďku vlakem, na kterou s sebou vezmou i Howarda s Bernadette. Raj si naplánuje pozorování hvězd a požádá Penny s Leonardem, aby mu pohlídali psa, když se rozhodli užít si svátek zamilovaných doma po svém. Titulky pro vás připravili Bladesip, Jolinar a Araziel. Sedí na verze LOL, AFG a DIMENSION. Hezkou zábavu :-)