Suits

Kravaťáci

Žánr
Drama, Právnický
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Komediálně dramatický divácky úspěšný seriál stanice USA Network od Aarona Korshe. Dvojice geniálních právníků Mike Ross a Harvey Specter společně vyhrají všechny případy v New Yorku.
Titulky pro vás překládají
Clear, HonZajs000, Karppi

Titulky k Suits S09E01 - Everything's Changed

Později, ale přece. Nevěděli jsme, jestli vůbec budeme dělat titulky k Suits, první díl trval dlouho, ale nakonec se to podařilo. Pokusíme se další udělat dříve, abyste nemuseli čekat příliš dlouho. Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak, sedí na verzi TBS.

Zaneovo prohlášení na slyšení komory zapřičinilo jeho odchod z firmy. Všichni partneři se zuby nehty snaží udržet jeho jméno na zdi, ale stojí je to mnoho. Musí zápasit o jeho klienty a o pověst své firmy. Harvey a Donna stráví svou druhou společnou noc. Kdysi už si spolu začali, ale nic z toho nebylo… Domluví se, že o tom zatím ostatním neřeknou.

Pěknou zábavu! :-)

Titulky (1)

Komentáře (5)

Přidat komentář
 • Joshla

  Děkuji

  Odpověď
 • smidy15

  Děkuji :)

  Odpověď
 • Michaela

  Jste skvělý, díky moc!

  Odpověď
 • Klára

  Velké díky za titulky! :-)

  Odpověď
 • sanylama

  Přeju všem, kteří čekají ne české titulky, aby se obrnili hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodně velkou trpělivostí, než si slečna Clear vyřídí svoje sentimentální záležitosti a nezapomene vám všem připomenout, že si sem může psát co chce (asi autorita nebo co). Titulky očekávejte někdy mezi roky 2020-2021, když to půjde dobře... :)

  Odpověď

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit