V databázi je celkem 98 seriálů.
Filtrovat podle žánru:

Major Crimes

Kriminální seriál stanice TNT. Jedná se o spin-off seriálu The Closer. Fiktivní policejní oddělení Los Angeles dostává novou šéfku. Kapitánka Sharon Raydorová se snaží získat respekt svých zaměstnanců a společně uzavřít některé případy s velkou prioritou.

Marcella

Kriminální mysteriózní seriál od tvůrců seriálu The Bridge. Marcella je policejní vyšetřovatelka, která se po letech vrací k policii. Má však velké psychické problémy a rodinné vztahy také nejsou nejlepší. Navíc začíná řešit velmi spletitý případ a sama si není jistá, jestli také nespáchala zločin.

Mary Kills People

Kanadské drama o tom, jak také může vypada eutanázie. Mary Harrisová pracuje jako doktorka na pohotovosti. Má však nevšední vedlejšák. Spolu se svým partnerem Desem, bývalým plastickým chirurgem, pomáhají ukončit život nevyléčitelně nemocným lidem.

Medici: Masters of Florence

Příběh se odehrává na počátku 15. století ve Florencii. Cosimo de'Medici se po smrti svého otce ocitá v čele velmi bohaté bankéřské rodiny. Ale Cosimo zná nebezpečné tajemství. Jeho otec by zavražděn a on musí odhalit vraha, aby ochránil bohatství a moc své rodiny.

Mike and Molly

Americký sitcom stanice CBS o dvojici tlouštíků. Mike pracuje jako policista v Chicagu a stejně jako učitelka na základní škole, Molly, se snaží zhubnout.

Mob City

Seriál Mob City je nejnovějším počinem Franka Darabonta (Vykoupení z věznice Shawshank, The Walking Dead) vysílaný na stanici TNT. Vychází z reálných příběhů policistů a gangsterů v 40. letech v Los Angels podle knihy Johna Buntiho. Je to svět plný filmových hvězd, válečných hrdinů a také mocné a zkorumpované policie pod vedením Williama Parkera...

Modern Family

Taková moderní rodinka

V seriálu Taková moderní rodinka uvidíme denní starosti běžného dne rozvětvené rodiny, v nichž každá představuje určitý typ moderní americké rodiny. Máme tu homosexuální pár Camerona a Mitchela, dále Phila a Claire, kteří mají tři děti a nakonec Jaye s jeho mladší manželkou Glorií a jejím synem Mannym.

Moonfleet

Dvojdílná dobrodružná minisérie z roku 2013, která je jednou z mnoha adaptací knihy J. Meade Falknera, která byla velmi populární převážně mezi dětmi až do 70. let minulého století. Je situována do poloviny 18. století na anglický venkov, do vesnice Moonfleet.

Mozart in the Jungle

Americký seriál od Amazonu. Jiskřivý, smělý a přidrzlý projekt Romana Copolly vykresluje pozadí na jevišti i za oponou velkého symfonického orchestru v New Yorku.